Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WARSZAWSKA LIGA SPLAWIKOWA Match This 2018
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13:10, 15 Lut 2018    Temat postu: WARSZAWSKA LIGA SPLAWIKOWA Match This 2018

Witam

Zapraszam na cykl zawodów WLS Match This.
Zawody w tym roku składały się będą z 6 tur w tym 3 obowiązkowych z których zostanie wyłonionych 48 finalistów.

Przewidywana pula nagród w finale w tym roku może wynieść nawet 20000 zł.

Wstępny terminarz kwalifikacyjny WLS Match This 2018
14-15.04 - Zalet Wykrot - (WYKROT)
19.05 - Kanał Żerański - (KOBIAŁKA)
17.06 - Zalew Nowomiejski - (NOWE MIASTO)
02.09 - Kanał Żerański - (KOBIAŁKA)
13.10 - Kanał żerański - (ALEKSANDRÓW - POJEMNOŚĆ ŁOWISKA - 72 OSOBY)

Terminarz finałowy WLS Match This 2018
03-04.11 - Kanał żerański - (ALEKSANDRÓW)


Zapisy na zawody WLS Match This 2018 pod numerem telefonu: 792-399-226.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Śro 10:10, 03 Paź 2018, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13:12, 15 Lut 2018    Temat postu:

REGULAMIN

1. W eliminacjach prawo startu ma każdy zawodnik posiadający ważne zezwolenie na wędkowanie (na dzień zawodów) na wodzie przy należnej do danego okręgu na której rozgrywane są zawody.

2. Każdy zawodnik ma prawo do startu we wszystkich zawodach - turach eliminacyjnych.

3. O wejściu do finału decydują uzyskane punkty sektorowe z trzech najlepszych tur eliminacyjnych.

4. Zawodnicy biorący udział tylko w jednej lub dwóch turach nie będą klasyfikowani.

5. Sektory w rundzie kwalifikacyjnej będą liczyć max. 12-14 osób.

6. Sektory w rundzie finałowej będą liczyć max. 12 osób.

7. Wszystkie rundy kwalifikacyjne - finałowe odbywać się będą zgodnie z zasadami PZW (Z JEDNĄ ZMIANĄ - WYŁĄCZAMY UKLEJE). W szczególności zostanie zwrócona uwaga na siatki do przetrzymywania ryb, które muszą mieć minimum 3m długości. Przestrzegamy również o nie przekraczaniu limitów zanęt i przynęt wędkarskich.

8. Do finału wchodzi 48 zawodników (4 sektory po 12 zawodników).

9. Wpisowe zostanie w całości przeznaczone na organizację, puchary i nagrody całego cyklu WLS Match This.
- Po każdej turze eliminacyjnej zwycięzcy sektorów zostaną wyróżnieni pucharami.
- W każdej turze eliminacyjnej będą nagradzane jedynki i dwójki sektorowe oraz zwrot wpisowego dla jednej osoby wylosowanej z pośród osób nie nagrodzonych.
- Dla każdego zawodnika w eliminacjach przewidziany jest obiad i napój.

- Przewidziane są w tym roku NAGRODY za wygranie eliminacji - 1,2,3 miejsce (wyniki z pięciu tur).

- Pozostała część wpisowego (połowa) z każdej eliminacji zostanie przeznaczona na rundę finałową.

10. Wpisowe na rok 2018r. :

- Eliminacje - 100zł / tura
- Trening przedfinałowy (obowiązkowy do uzgodnienia ???) - 0zł
- Finał - 200zł (2 DNI)

Wpisowe za finał pobierane będzie w pierwszym dniu zawodów finałowych.

11. O zwycięstwie WLS Match This decydować będą punkty zdobyte w rundzie finałowej.

12. Pula nagród finałowych uzależniona będzie od ilości startujących zawodników w eliminacjach i finale.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.

1. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana dobrowolnie podanych danych osobowych jest sklep Match This z siedzibą z Ząbkach (05-091) ul. Szwoleżerów 91B/1.
2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach organizacyjnych w zakresie imprez sportowych organizowanych przez sklep MatchThis.pl.
3. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5. Podanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji celów określonych w ust. 2 jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
6. Równocześnie informujemy Panią/Pana o prawie wniesienia, w przypadkach wymienionych w artykule 23. Ust.1 pkt. 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt. 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych.
7. Każdy uczestnik zgłaszający się do startu w zawodach wyraża automatycznie zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko) przy upublicznieniu listy startowej, wyników oraz zdjęć z zawodów.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Śro 21:23, 06 Cze 2018, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13:13, 15 Lut 2018    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW WLS Match This 14.04 - Zalew Wykrot - (WYKROT koło Myszyńca)

1 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
2 - WITOS ARKADIUSZ.
3 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ.
4 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
5 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
6 - MALICKI PAWEŁ.
7 - MACIAK TOMASZ.
8 - KOWALSKI MARCIN.
9 - KRAUZE MIKOŁAJ.
10 - ŚMIETANKA KAROL.
11 - SMAL MARIUSZ.
12 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
13 - WIRASZKA MARIUSZ.
14 - WIRASZKA ROBERT.
15 - KALITA PRZEMYSŁAW.
16 - PAMIĘTA JAKUB.
17 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
18 - SYGA STANISŁAW.
19 - GOS FILIP.
20 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
21 - FOŁTYN ARTUR.
22 - PIETRZAK JACEK.
23 - OLEWNIK KAMIL.
24 - LISIAK MARCIN.
25 - KRZYSZYCHA ANDRZEJ.
26 - ZDUNEK PRZEMYSŁAW.
27 - WRÓBEL SYLWESTER.
28 - BRZEZOWSKI MICHAŁ.
20 - BASAJ SŁAWOMIR.
30 - POGORZELEC TOMASZ.
31 - BARTCZAK JAN.
32 - PUŚCION DARIUSZ.
33 - SUŁEK MARIUSZ.
34 - KUPISZ MAREK.
35 - KURPIEWSKI RAFAŁ.
36 - KUREK ŁUKASZ.
37 - GAŁĄZKA ŁUKASZ.
38 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR.
39 - PIOTR PYZA.
40 - FLISEK ADAM.
41 - PODOWSKI DAWID.
42 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ.
43 - ŚWIECKI PIOTR.
44 - PÓŁTORAK JAN.
45 - URBANIAK SŁAWONIR.
46 - OSTROWSKI MICHAŁ.
47 - ANTONOWICZ JAROSŁAW.
48 - SARWIŃSKI MARIUSZ.
49 - KRAKOWSKI ROBERT.
50 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW.
51 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK.
52 - WIŚNIEWSKI MACIEJ.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Śro 9:09, 09 Maj 2018, w całości zmieniany 69 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13:15, 15 Lut 2018    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW WLS Match This 15.04 - Zalew Wykrot - (WYKROT koło Myszyńca)

1 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
2 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
3 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
4 - MALICKI PAWEŁ.
5 - MACIAK TOMASZ.
6 - KOWALSKI MARCIN.
7 - ŚMIETANKA KAROL.
8 - SMAL MARIUSZ.
9 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
10 - WIRASZKA MARIUSZ.
11 - WIRASZKA ROBERT.
12 - KALITA PRZEMYSŁAW.
13 - PAMIĘTA JAKUB.
14 - SYGA STANISŁAW.
15 - GOS FILIP.
16 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
17 - FOŁTYN ARTUR.
18 - PIETRZAK JACEK.
19 - OLEWNIK KAMIL.
20 - LISIAK MARCIN.
21 - KRZYSZYCHA ANDRZEJ.
22 - ZDUNEK PRZEMYSŁAW.
23 - WRÓBEL SYLWESTER.
24 - BRZEZOWSKI MICHAŁ.
25 - JÓŹWIK ARTUR.
26 - BASAJ SŁAWOMIR.
27 - KRUKOWSKI SZYMON.
28 - BARTCZAK JAN.
29 - KOWALCZUK KONRAD.
30 - SUŁEK MARIUSZ.
31 - KUPISZ MAREK.
32 - KURPIEWSKI RAFAŁ.
33 - GAŁĄZKA ŁUKASZ.
34 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR.
35 - FLISEK ADAM.
36 - PODOWSKI DAWID.
37 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ.
38 - LEWKOWICZ MARCIN.
39 - ŚWIECKI PIOTR.
40 - PÓŁTORAK JAN.
41 - SARWIŃSKI MARIUSZ.
42 - RZEPCZYŃSKI JAKUB.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Śro 9:11, 09 Maj 2018, w całości zmieniany 58 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13:16, 15 Lut 2018    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW WLS Match This 19.05 - Kanał Żerański - (KOBIAŁKA)

1 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
2 - WITOS ARKADIUSZ.
3 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ.
4 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
5 - MACIAK TOMASZ.
6 - DEMIANIUK TOMASZ.
7 - SMAL MARIUSZ.
8 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
9 - WIRASZKA MARIUSZ.
10 - WIRASZKA ROBERT.
11 - KALITA PRZEMYSŁAW.
12 - ŚMIETANKA KAROL.
13 - BIELIŃSKI PIOTR.
14 - DUTKOWSKI PAWEŁ.
15 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
16 - PARCHAN RADOSŁAW.
17 - SYGA STANISŁAW.
18 - ANTONOWICZ JAROSŁAW.
19 - PALMOWSKI EMILIAN.
20 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
21 - FOŁTYN ARTUR.
22 - PIETRZAK JACEK.
23 - LISIAK MARCIN.
24 - KRZYSZYCHA ANDRZEJ.
25 - FILIPEK KAMIL.
26 - WRÓBEL SYLWESTER.
27 - BASAJ SŁAWOMIR.
28 - PUŚCION DARIUSZ.
29 - KUPISZ MAREK.
30 - WOŹNIAK MACIEJ.
31 - KUREK ŁUKASZ.
32 - PEŁKA PAWEŁ.
33 - LASKOWSKI ADAM.
34 - PTASIŃSKI PAWEŁ.
35 - WIŚNIEWSKI MACIEJ.
36 - PYZA PIOTR.
37 - DZIERŻANOWSKI TOMASZ.
38 - KWIATKOWSKI KAMIL.
39 - OSTROWSKI MICHAŁ.
40 - GODLEWSKI MICHAŁ.
41 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
42 - PUŁTORAK JAN.
43 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
44 - CHŁOPECKI PIOTR.
45 - MIROSŁAW ŁUKASZ.
46 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pon 10:59, 21 Maj 2018, w całości zmieniany 57 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13:19, 15 Lut 2018    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW WLS Match This 17.06 - Zalew Nowomiejski - (NOWE MIASTO)

1 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
2 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
3 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW.
4 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK.
5 - MALICKI PAWEŁ.
6 - MACIAK TOMASZ.
7 - KOWALSKI MARCIN.
8 - ŚMIETANKA KAROL.
9 - SMAL MARIUSZ.
10 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
11 - KALITA PRZEMYSŁAW.
12 - BIELIŃSKI PIOTR.
13 - DUTKOWSKI PAWEŁ.
14 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
15 - PARCHAN RADOSŁAW.
16 - SYGA STANISŁAW.
17 - GOS FILIP.
18 - KLIMCZAK RAFAŁ.
10 - PALMOWSKI EMILIAN.
20 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
21 - FOŁTYN ARTUR.
22 - OLEWNIK KAMIL.
23 - LISIAK MARCIN.
24 - FILIPEK KAMIL.
25 - ZDUNEK PRZEMYSŁAW.
26 - WRÓBEL SYLWESTER.
27 - BRZEZOWSKI MICHAŁ.
28 - KRUKOWSKI SZYMON.
29 - PUŚCION DARIUSZ.
30 - KUPISZ MAREK.
31 - WOŹNIAK MACIEJ.
32 - KURPIEWSKI RAFAŁ.
33 - POGORZELEC TOMASZ.
34 - LASKOWSKI ADAM.
35 - PTASIŃSKI PAWEŁ.
36 - WIŚNIEWSKI MACIEJ.
37 - FLISEK ADAM.
38 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ.
39 - DZIERŻANOWSKI TOMASZ.
40 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
41 - KWIATKOWSKI KAMIL.
42 - KALMUS ŁUKASZ.
43 - OSTROWSKI MICHAŁ.
44 - ANTONOWICZ JAROSŁAW.
45 - PUŁTORAK JAN.
46 - WIELECHOWSKI KACPER.
47 - WITOS ARKADIUSZ.
48 - PIETRZAK JACEK.
49 - MOSSAKOWSKI KAROL.
50 - ŁANIEWSKI MACIEJ.
51 - ZIELIŃSKI SŁAWOMIR.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Wto 13:36, 19 Cze 2018, w całości zmieniany 67 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13:21, 15 Lut 2018    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW WLS Match This 02.09 - Kanał Żerański - (KOBIAŁKA)

1 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
2 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ.
3 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
4 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
5 - MALICKI PAWEŁ.
6 - KOWALSKI MARCIN.
7 - DEMIANIUK TOMASZ.
8 - ŚMIETANKA KAROL.
9 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
10 - WIRASZKA MARIUSZ.
11 - KALITA PRZEMYSŁAW.
12 - BIELIŃSKI PIOTR.
13 - DUTKOWSKI PAWEŁ.
14 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
15 - PARCHAN RADOSŁAW.
16 - SYGA STANISŁAW.
17 - KLIMCZAK RAFAŁ.
18 - ANTONOWICZ JAROSŁAW.
19 - PALMOWSKI EMILIAN.
20 - FOŁTYN ARTUR.
21 - BARTCZAK JAN.
22 - FILIPEK KAMIL.
23 - FLISEK ADAM.
24 - LEWKOWICZ MARCIN.
25 - BASAJ SŁAWOMIR.
26 - SUŁEK MARIUSZ.
27 - KUPISZ MAREK.
28 - WOŹNIAK MACIEJ.
29 - KURPIEWSKI RAFAŁ.
30 - KUREK ŁUKASZ.
31 - PEŁKA PAWEŁ.
32 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR.
33 - LASKOWSKI ADAM.
34 - PTASIŃSKI PAWEŁ.
35 - ŚWIECKI PIOTR.
36 - KALMUS ŁUKASZ.
37 - OSTROWSKI MICHAŁ.
38 - CHŁOPECKI PIOTR.
39 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
40 - PUŁTORAK JAN.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Wto 12:13, 25 Wrz 2018, w całości zmieniany 64 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 11:08, 19 Lut 2018    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW WLS Match This 13.10 - Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW)

1 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
2 - CHŁOPECKI PIOTR.
3 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
4 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
5 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW.
6 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK.
7 - MALICKI PAWEŁ.
8 - KOWALSKI MARCIN.
9 - ŚMIETANKA KAROL.
10 - SMAL MARIUSZ.
11 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
12 - WIRASZKA MARIUSZ.
13 - WIRASZKA ROBERT.
14 - KALITA PRZEMYSŁAW.
15 - PTASIŃSKI PAWEŁ.
16 - PAMIĘTA JAKUB.
17 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
18 - SYGA STANISŁAW.
19 - GOS FILIP.
20 - ANTONOWICZ JAROSŁAW.
21 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
22 - FOŁTYN ARTUR.
23 - OLEWNIK KAMIL.
24 - LISIAK MARCIN.
25 - FILIPEK KAMIL.
26 - FLISEK ADAM.
27 - WRÓBEL SYLWESTER.
28 - KRUKOWSKI SZYMON.
29 - POGORZELEC TOMASZ.
30 - BARTCZAK JAN.
31 - PUŚCION DARIUSZ.
32 - KUPISZ MAREK.
33 - WOŹNIAK MACIEJ.
34 - KURPIEWSKI RAFAŁ.
35 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ.
36 - KALMUS ŁUKASZ.
37 - PEŁKA PAWEŁ.
38 - GAŁĄZKA ŁUKASZ.
39 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR.
40 - LASKOWSKI ADAM.
41 - WIŚNIEWSKI MACIEJ.
42 - OSTROWSKI MICHAŁ.
43 - PUŁTORAK JAN.
44 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
45 - TARKA ARIEL.

OSOBY ZAZNACZONE POGRUBIONĄ CZCIONKĄ POTWIERDZIŁY UDZIAŁ W ELIMINACJACH.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Śro 19:30, 10 Paź 2018, w całości zmieniany 82 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 17:45, 09 Kwi 2018    Temat postu:

Witam

I ZAWODY ELIMINACYJNE WLS Match This.

ZALEW WYKROT - 14.04.2018r - SOBOTA.
Głębokość łowiska - ok 1,2-2m.
Potwierdzenie uczestnictwa w zawodach - 8:00.
Losowanie stanowisk - 8:10.
Nęcenie ciężkie - 10:50.
Początek zawodów - 11:00.
Koniec zawodów - 15:00.
Ważenie Ryb.
Ciepły posiłek.
Oficjalne zakończenie.

Wpisowe 100zł.

UWAGA !!!

ZABIERAMY UKŁADY TRANSPORTOWE !!!!!
ZAKAZ WJAZDU NA WAŁ (OK 20 STANOWISK)




Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pon 18:04, 09 Kwi 2018, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 19:03, 09 Kwi 2018    Temat postu:

Witam

II ZAWODY ELIMINACYJNE WLS Match This.

ZALEW WYKROT - 15.04.2018r - NIEDZIELA.
Głębokość łowiska - ok 1,2-2m.
Potwierdzenie uczestnictwa w zawodach - 7:00.
Losowanie stanowisk - 7:10.
Nęcenie ciężkie - 9:50.
Początek zawodów - 10:00.
Koniec zawodów - 14:00.
Ważenie Ryb.
Ciepły posiłek.
Oficjalne zakończenie.

Wpisowe 100zł.

UWAGA !!!

ZABIERAMY UKŁADY TRANSPORTOWE !!!!!
ZAKAZ WJAZDU NA WAŁ (OK 20 STANOWISK)




Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Śro 20:53, 09 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro 20:06, 09 Maj 2018    Temat postu:

Witam

Wyniki z zawodów - I tury eliminacyjnej są dostępne na stronie sklepu w dziale aktualności.

[link widoczny dla zalogowanych]

Ośmiu najlepszych (nagrodzonych) zawodników I tury:

1 - FLISEK ADAM - 10440. (1pkt)
2 - KUREK ŁUKASZ - 9265. (1pkt)
3 - KRAWCZYK ŁUKASZ - 8955. (1pkt)
4 - BARTCZAK JAN - 8535. (1pkt)
5 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 10390. (2pkt)
6 - FOŁTYN ARTUR - 8380. (2pkt)
7 - SUŁEK MARIUSZ - 7540. (2pkt)
8 - ŚMIETANKA KAROL - 6045. (2pkt)

Pozdrawiam i gratuluje


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro 20:44, 09 Maj 2018    Temat postu:

Witam

Wyniki z zawodów - II tury eliminacyjnej są dostępne na stronie sklepu w dziale aktualności.

[link widoczny dla zalogowanych]

Ośmiu najlepszych (nagrodzonych) zawodników II tury:

1 - BRZEZOWSKI MICHAŁ - 20655. (1pkt)
2 - SMAL MARIUSZ - 11180. (1pkt)
3 - PAMIĘTA JAKUB - 8260. (1pkt)
4 - KUPISZ MAREK - 6725. (1pkt)
5 - RZEPCZYŃSKI JAKUB - 18225. (2pkt)
6 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 7300. (2pkt)
7 - GAŁĄZKA ŁUKASZ - 6500. (2pkt)
8 - KRZYSZYCHA ANDRZEJ - 5910. (2pkt)

Pozdrawiam i gratuluje


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro 20:52, 09 Maj 2018    Temat postu:

Witam

III ZAWODY ELIMINACYJNE WLS Match This.

Kanał Żerański KOBIAŁKA - 19.05.2018r - SOBOTA.
Głębokość łowiska - ok 2,5m.
Potwierdzenie uczestnictwa w zawodach - 7:20.
Losowanie stanowisk - 7:30.
Nęcenie ciężkie - 10:20.
Początek zawodów - 10:30.
Koniec zawodów - 14:30.
Ważenie Ryb.
Ciepły posiłek.
Oficjalne zakończenie.

Wpisowe 100zł.


Pozdrawiam
_________________


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Śro 20:53, 09 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 11:11, 28 Maj 2018    Temat postu:

Witam

Wyniki z zawodów - III tury eliminacyjnej są dostępne na stronie sklepu w dziale aktualności.

[link widoczny dla zalogowanych]

Ośmiu najlepszych (nagrodzonych) zawodników II tury:

1 - LASKOWSKI ADAM - 4100. (1pkt)
2 - KRAWCZYK ŁUKASZ - 4045. (1pkt)
3 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 3205. (1pkt)
4 - PALMOWSKI EMILIAN - 3200. (1pkt)
5 - ANTONOWICZ JAROSŁAW - 2740. (2pkt)
6 - PIETRZAK JACEK - 2515. (2pkt)
7 - WIŚNIEWSKI MACIEJ - 2345. (2pkt)
8 - CHŁOPECKI PIOTR - 2045. (2pkt)

Pozdrawiam i gratuluje


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 511
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 15:39, 28 Maj 2018    Temat postu:

Witam

Klasyfikacja generalna po III turach dostępna jest na stronie sklepu w dziale aktualności.

[link widoczny dla zalogowanych]


Gratulacje dla najlepszych.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pon 15:54, 28 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin