Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

II Druzynowy Puchar Rajms

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 38
Przeczytał: 11 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 16:10, 08 Wrz 2018    Temat postu: II Druzynowy Puchar Rajms

W IMIENIU WKS RAJMS ZEGRZE POLUDNIOWE mamy zaszczyt zaprosic PASJONATOW WEDKARSTWA SPLAWIKOWEGO NA ZAWODY DRUZYNOWE O 2 PUCHAR WKS RAJMS Zawody odbeda sie dnia 22.09 2018 SOBOTA NA KANALE KROLEWSKIM W MIEJSCOWOSCI ALEKSANDROW Miejsce zbiorki przy wjeździe na łowisko od mostu Wpisowe 120 ZL od druzyny przewidziane sa puchary dla zwycięzców zawodow wpisowe w calosci zostanie przeznaczone na organizacje Druzyna musi składac się z 2 osób. Łowimy w jednej turze 4 godzinnej zgodnie z regulaminem PZW. Nastąpi jedna zmiana - ukleje nie będą punktowane.
Charakterystyka lowiska Kanal o szerokosci około 40 metrow Głębokosc od 2 5 do 3 5 metra dno twarde
Odcinek KANALU W ALEKSANDROWIE charakteryzuje się bardzo bogatym rybostanem ryba dominujaca w tym okresie PLOC LESZCZ
wyniki uzyskiwane na zawodach oscyluja od 4 do 10 KG w ciagu 4 godz ZAPISY NA ZAWODY SMS 507528660 proszę zgłaszac nazwę druzyny imiona i nazwiska Serdecznie zapraszamy Dobra zabawa gwarantowana



ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.

1. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana dobrowolnie podanych danych osobowych jest Maciej Grzybowski i klub Rajms.
2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach organizacyjnych w zakresie imprez sportowych organizowanych przez WKS Rajms.
3. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5. Podanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji celów określonych w ust. 2 jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
6. Równocześnie informujemy Panią/Pana o prawie wniesienia, w przypadkach wymienionych w artykule 23. Ust.1 pkt. 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt. 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych.
7. Każdy uczestnik zgłaszający się do startu w zawodach wyraża automatycznie zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko) przy upublicznieniu listy startowej, wyników oraz zdjęć z zawodów.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Maciej wawa dnia Pią 21:58, 21 Wrz 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 38
Przeczytał: 11 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 19:09, 09 Wrz 2018    Temat postu:

Lista Startowa
1.WKS Rajms Zegrze Południowe 1
Adam Laskowski,Radek Parchan
2.Braciaki
Maciej Grzybowski,Kacper Wielechowski
3.Dziadki
Zbigniew Korytowski,Marek Mikołajewski
4.4FunTeam
Piotr Leleniak,Tomasz Pogorzelec
5.Chłopek Team
Maciej Chłopecki,Piotr Chłopecki
6.WKS Rajms Zegrze Południowe 2
Jarosław Antonowicz,Sławomir Basaj
7.2KC
Cezary Końpa,Kamil Filipek
8.Gruby Team
Jacek Karkowski,Paweł Strzelczyk
9.WPI Team
Artur Fołtyn,Mariusz Kurczynski
10.MatchThis Team
Robert Woźniel,Łukasz Krawczyk
11.Łowcy Ożarów Team
Dariusz Puścion,Marian Włodarski
12.Fil Team
Dariusz Fabijańczuk,Sylwester Wróbel
13 U-20 Team
Jan Pułtorak,Mateusz Durajczyk
14.Strangers Team
Mateusz Brodzik,Arkadiusz Witos
15.Rybomaniaki
Marek Kupisz,Paweł Łukasik
16.Otwock Team
Filip Gos,Stanisław Syga
17.Faworyci Team
Mariusz Kurek,Mariusz Fortuna
18.Amator Team
Adam Okrzeja,Marcin Parzyszek
19.Team Zegrze Południowe
Paweł Ptasiński,Rafał Klimczak


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Maciej wawa dnia Śro 12:13, 19 Wrz 2018, w całości zmieniany 14 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 38
Przeczytał: 11 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22:23, 13 Wrz 2018    Temat postu:

Harmonogram zawodów
7.00-Potwierdzenie Uczestnictwa
7.10-Losowanie stanowisk
9.50-Nęcenie ciężkie
10.00-Wolno łowić
13.55-5minut do końca
14.00-Koniec łowienia
15.00-zakończenie zawodów,gril ogloszenie wyników
ZBIÓRKA NA POLANCE


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Maciej wawa dnia Śro 12:38, 19 Wrz 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 38
Przeczytał: 11 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 19:56, 22 Wrz 2018    Temat postu:

Wyniki zawodów
Sektor A
1.Krawczyk Łukasz 5450
2.Chłopecki Piotr 5420
3.Wróbel Sylwester 3970
4.Syga Stanisłąw 3270
5Kupisz Marek 3260
6.Basaj Sławek 3240
7.Fołtyn Artur 3140
8.Korytowski Zbigniew 2830
9.Karkowski Jacek 2550
10.Puścion Dariusz 2470
11.Leleniak Piotr 2190
12.Pułtorak Jan 2130
13.Brodzik Mateusz 1970
14,Filipek Kamil 1940
15.Fortuna Mariusz 1750
16.Okrzeja Adam 1630
17.Laskowski Adam 1610
18.Wielechowski Kacper 1440
19.Ptasiński Paweł 1140

Sektor B
1.Kurczyński Mariusz 7650
2.Antonowicz Jarosław 4290
3.Durajczyk Mateusz 4010
4.Chłopecki Maciej 3630
5.Kurek Mariusz 3220
6.Klimczak Rafał 3030
7.Pogorzelec Tomasz 2890
8.Witos Arkadiusz 2850
9.Grzybowski Maciej 2820
10.Końpa Cezary 2660
11.Parchan Radek 2640
12.Łukasik Paweł 2500
13.Gos Filip 2450
14.Wożniel Robert 2390
15.Fabijańczuk Dariusz 2320
16.Włodarski Marian 2270
17.Strzelczyk Paweł 2120
18.Parzyszek Marcin 1810
19.Mikołajczewski Marek 920

Wyniki Drużynowe
1.Chłopek Team 6pkt 9050pkt
2.WPI Team 8pkt 10790
3.Rajms Team Zegrze Południowe II 8pkt 7650pkt
4.MatchThis Team 15pkt 7840pkt
5.U-20 Team 15pkt 6140pkt
6.Rybomaniaki Team 17pkt 5760pkt
7.Otwock Team 17 pkt 5720 pkt
8.Fil Team 18pkt 6290pkt
9.4Fun Team 18pkt 5080pkt
10.Faworyci Team 20pkt 4970pky
11.Strangers Team 21pkt 4820pkt
12.KC Team 24pkt 4600pkt
13.Zegrze Team Południowe 25pkt 4170pkt
14.Łowcy Ożarów 26pkt 4740pkt
15.Gruby Team 26pkt 4070pkt
16.Braciaki 27pkt 4260pkt
17.Dziadki 27pkt 3750pkt
18.Rajms Team Zegrze Południowe I 28pkt 4250pkt
19.Amator Team 34pkt 3440


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Maciej wawa dnia Sob 19:57, 22 Wrz 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin