Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opolska liga sp?awikowa -dru?yn 3 osobowych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Opolska liga spławikowa




Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 6:50, 02 Kwi 2016    Temat postu: lsta startowa

Lista startowa na dzień 5.04.2016

1. Knaga Team Otmęt
- Kamil Kusz
- Mateusz Gacka
- Marcin Słobodzian

2. mfish.pl
- Łukasz Gierak
- Krzysztof Bojarski
- Marcin Olszewski

3.???????
- Mariusz Staszewski
- Mariusz Borto
- Piotr Stępień

4.???????
- Ireneusz Świtała
- Andrzej Mróz
- Witold Wojewódzki

5. ???????
- Tadeusz Lewosz
- Krzysztof Kusz
- Adam Błaszczok

6.???????
- Krzysztof Szymaniec
- Jan Pawlak
- Józef Postawczuk

7.???????
- Przemysław Kwapisz
- Wojciech Król
- Antoni Galla

8. Rekin Opole
- Wojciech Wysocki
- Szymon Ciesielski
- Bartosz Bajzert

9. 3xG
- Joanna Drgas
- Łukasz Gluza
- Michał Gajewski

Zawodnicy Indywidualni :
- Józef Macha
- Kamil Czarny
- Rafał Alot
- Grzegorz Pyrczak
- Dariusz Wojtyła
- Hubert Burdzik


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Opolska liga spławikowa dnia Sob 8:38, 09 Kwi 2016, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki32




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon 8:41, 04 Kwi 2016    Temat postu:

Będę brał robactwo na zawody.
Kto chce zamówić robaczki z dostawa nad wodę proszony jest o PW ( ochotka, jockers, pinka, caster ) do środy, w czwartek rano zamawiam.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kuki32 dnia Pon 18:01, 04 Kwi 2016, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Opolska liga spławikowa




Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 8:42, 11 Kwi 2016    Temat postu: Wyniki I tury OLS 2016

Wyniki I tury - kanał Azotowy 10.04.2016

Klasyfikacja drużynowa :

1. mfish.pl - 7pkt waga 15415
Krzysztof Bojarski A8 6085 - 4
Marcin Olszewski B8 4545 - 2
Łukasz Gierak C5 4785 - 1

2. Trójkąt Kedzierzyn-Koźle - 12pkt waga 12975
Tadeusz Lewosz A7 4580 - 7
Krzysztof Kusz B1 4670 - 1
Adam Błaszczok C12 3725 - 4

3. 3xG Grodków - 14pkt waga 11825
Łukasz Gluza A9 4175 - 8
Joanna Drgas B2 3830 - 3
Bogusław Gluza C6 3820 -3

4. Rekin Opole - 16pkt waga 12495
Wojciech Wysocki A1 9155 - 1
Bartosz Bajzert B5 2255 - 5
Szymon Ciesielski C10 1085 - 10

5. PZW Gogolin - 18 pkt waga 9035
Wojciech Król A2 4675 - 6
Antoni Galla B6 1285 - 7
Przemysław Kwapisz C2 3075 - 5

6. Sandacz Brzeg - 19pkt waga 10185
Krzysztof Szymaniec A5 7180 - 3
Józef Postawczuk B4 2315 - 4
Jan Pawlak C9 690 -12

7. Karpiki Opole - 24pkt waga 7580
Witold Wojewódzki A3 5960 - 5
Ireneusz Świtała B11 420 - 11
Andrzej Mróz C3 1200 - 8

8. Otmęt - 24pkt waga 6785

Mariusz Staszewski A12 2260 - 11
Piotr Stepień B10 1905 - 6
Mariusz Borto C8 2620 - 7

9. Jedlice Team - 27pkt waga 4470
Waldemar Słowik A11 2775 - 9
Łukasz Maciąg B9 505 - 9
Łukasz Jantos C7 1190 - 9

10 . Knaga Team Otmęt - 35pkt waga 3165
Marcin Słobodzian A6 2005 - 12
Mateusz Gacka B12 390 -12
Kamil Kusz C11 770 - 11


Klasyfikacja Indywidualna :
1.WYSOCKI WOJCIECH A 9155
2.GIERAK ŁUKASZ C 4785
3.KUSZ KRZYSZTOF B 4670
4.CZARNY KAMIL A 8595
5.OLSZEWSKI MARCIN B 4545
6.ALOT RAFAŁ C 3995
7.SZYMANIEC KRZYSZTOF A 7180
8.DRGAS JOANNA B 3830
9.GLUZA BOGUSŁAW C 3820
10.BOJARSKI KRZYSZTOF A 6085
11.BŁASZCZOK ADAM C 3725
12.POSTAWCZUK JÓZEF B 2315
13.WOJEWÓDZKI WITOLD A 5960
14.KWAPISZ PRZEMYSŁAW C 3075
15.BAJZERT BARTOSZ B2255
16.KRÓL WOJCIECH A 4675
17.MACHA JÓZEF C 2715
18.STĘPIEŃ PIOTR B 1905
19.LEWOSZ TADEUSZ A 4580
20.BORTO MARIUSZ C 2620
21.GALLA ANTONI B 1285
22.GLUZA ŁUKASZ A 4175
23.MRÓZ ANDRZEJ C 1200
24.WOJTYŁA DARIUSZ B 775
25.SŁOWIK WALDEMAR A 2775
26.JANTOS ŁUKASZ C 1190
27.MACIĄG ŁUKASZ B 505
28.PYRCZAK GRZEGORZ A 2650.
29.CIESIELSKI SZYMON C 1085
30.BURDZIK HUBERT B 480
31.STASZEWSKI MARIUSZ A 2260
32.KUSZ KAMIL C 770
33.ŚWITAŁA IRENEUSZ B 420
34.SŁOBODZIAN MARCIN A 2005
35.PAWLAK JAN C 690
36.GACKA MATEUSZ B 390

Gratulacje dla najlepszych , Dzięki WIELKIE wszystkim zawodnikom za dobrą rywalizację - Zapraszamy 19.06.2016 na II turę .


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Opolska liga spławikowa




Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:28, 31 Maj 2016    Temat postu: II tura OLS 2016

Informujemy, że zgodnie z kalendarzem Opolskiej Ligi Spławikowej 2016 ,w dniu 19.06.2016 na kanale Gliwickim w Niezdrowicach ( sektory po prawej i lewej zwalonego mostu) ,organizujemy drugą rundę Opolskiej Ligi Spławikowej 2016. Zawody są zawodami drużynowymi ( 3 osobowe drużyny ),oraz ZAWODNICY INDYWIDUALNI
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 16.06.2016 na mail : [link widoczny dla zalogowanych] , lub telefonicznie pod numerem telefonu 695-420-537 (po godzinie 18.00) ,w zgłoszeniu prosimy podać nazwę drużyny ,oraz imiona i nazwiska zawodników. Opłata startowa w wysokości 120 zł od drużyny, oraz 40zł (zawodnik indywidualny) przyjmowana będzie bezpośrednio przed zawodami , 100% wpisowego trafia do uczestników OLS w nagrodach .

Szczegółowy plan zawodów :
6.45 -7.00 zbiórka zawodników – obok zwalonego mostu
7.00-7.15 losowanie ,rozejście na stanowiska
9.20 -nęcenie
9.30 – początek wędkowania
13.30 –koniec wędkowania
14.30 -obiad
15.00 -wręczenie nagród (zgodnie z podziałem % ,według zajętego miejsca)
Dodatkowo wśród uczestników rozlosujemy nagrody ufundowane przez sponsorów


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Opolska liga spławikowa dnia Wto 22:34, 31 Maj 2016, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki32




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie 16:42, 12 Cze 2016    Temat postu:

Przyjmuje zamówienia na robaki na II turę do piątku 17.06 - PW lub tel: 505075024

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Opolska liga spławikowa




Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 18:11, 14 Cze 2016    Temat postu: Zmiana miejsca zawodów

Ze względu na słabe wyniki wagowe osiągane w ostatnim okresie na kanale Gliwickim w Niezdrowicach . II - tura OLS 2016 w dniu 19.06.2016 odbędzie się na rzece Odrze sektor C w Kędzierzynie-Koźlu .

Szczegółowy plan zawodów :
6.45 -7.00 zbiórka zawodników – rzeka Odra sektor C w Kędzierzynie-Koźlu.
7.00-7.15 losowanie ,rozejście na stanowiska
9.20 -nęcenie
9.30 – początek wędkowania
13.30 –koniec wędkowania
14.30 -obiad
15.00 -wręczenie nagród (zgodnie z podziałem % ,według zajętego miejsca)
Dodatkowo wśród uczestników rozlosujemy nagrody ufundowane przez sponsorów


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Opolska liga spławikowa dnia Wto 18:13, 14 Cze 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mietek76




Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 43
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Śro 8:31, 15 Cze 2016    Temat postu:

czesc kolego 19 czerwca jest przeciez 1 liga okregu katowice bo zostala przeniesiona z knurowa na odre rogi kedzierzyn ,chyba ze o innym miejscu piszesz

pozdrawiam

mietek b 1976 klub elegant


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Śro 8:41, 15 Cze 2016    Temat postu:

To inne miejsce

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Opolska liga spławikowa




Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 19:03, 15 Cze 2016    Temat postu: Lista zgłoszonych do II tury OLS

Lista startowa na dzień 15.06.2016

1. mfish.pl
Kamil Czarny
Marcin Olszewski
Łukasz Gierak

2. Trójkąt Kedzierzyn-Koźle
Tadeusz Lewosz
Krzysztof Kusz
Adam Błaszczok

3. 3xG Grodków
Łukasz Gluza
Joanna Drgas
Michał Gajewski

4. Rekin Opole
Wojciech Wysocki
Bartosz Bajzert
Szymon Ciesielski

5. PZW Gogolin
Wojciech Król
Antoni Galla
Przemysław Kwapisz

6. Sandacz Brzeg
Krzysztof Szymaniec
Józef Postawczuk
Jan Pawlak

7 Karpiki Opole
Witold Wojewódzki
Ireneusz Świtała
Andrzej Mróz

8. Otmęt
Mariusz Staszewski
Hubert Burdzik
Mariusz Borto

9.Jokers
Rafał Alot
Kamil Michalski
Tomasz Wczasek

10. ????????
Jerzy Nowak
Grzegorz Lewosz
Łukasz Garboś

11. PZW Gogolin II
Józef Macha
Andrzej Wawer
Zdzisław Słupczyński

INDYWIDUALNIE :
- Grzegorz Pyrczak


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Opolska liga spławikowa dnia Pią 18:14, 17 Cze 2016, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomaszFuryk




Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 21:59, 20 Cze 2016    Temat postu:

Wyniki z zawodów dostępne na facebooku Wedkarstwo Wyczynowe PL. Wkrótce galeria zdjęć i wideo.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Opolska liga spławikowa




Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 16:07, 03 Lip 2016    Temat postu: Wyniki II tury OLS 2016

Wyniki II tury OLS 2016 . Z dnia 19.06.2016

Drużynowo:


1.Otmęt -9pkt , waga 23930
Mariusz Staszewski A10 15470 - 2
Hubert Burdzik B5 3190 - 6
Mariusz Borto C8 5270 - 1

2.Trójkąt Kędzierzyn- Koźle II - 11pkt , waga 12490
Jerzy Nowak A8 5985 - 5
Grzegorz Lewosz B11 3850 - 4
Łukasz Garboś C4 2655 -2

3.Rekin Opole - 13 pkt , waga 14960
Szymon Ciesielski A9 4265 - 7
Wojciech Wysocki B8 8695 - 1
Bartosz Bajzert C2 2000 - 5

4.Karpiki Opole 14 pkt , waga 23305
Ireneusz Świtała A6 20025 - 1
Mirosław Listwan B1 1075 -9
Andrzej Mróz C9 2205 - 4

5. Trójkąt Kędzierzyn-Koźle I 15 pkt , waga 19690
Krzysztof Kusz A3 14910 - 3
Adam Błaszczok B3 3955 - 3
Tadeusz Lewosz C6 825 - 9

6. Mfish.pl 18pkt , waga 15380
Łukasz Gierak A2 12235 - 4
Marcin Olszewski B6 715 - 11
Kamil Czarny C12 2430 - 3

7. 3xG Grodków 19 pkt , waga 9280
Joanna Drgas A11 1545 -9
Michał Gajewski B4 6245 - 2
Łukasz Gluza C7 1490 - 8

8. Sandacz Brzeg 19pkt , waga 7520
Krzysztof Szymaniec A1 4305 - 6
Józef Postawczuk B7 1415 - 7
Jan Pawlak C1 1800 - 6

9. PZW Gogolin I 25 pkt , waga 3785
Wojciech Król A7 935 -10
Antoni Galla B0 1325 - 8
Przemysław Kwapisz C10 0 1525 - 7

10. Jokers 27pkt , waga 4355
Kamil Michalski A12 340 - 11
Rafał Alot B9 3425 - 5
Sebastian Namysło C3 590 - 11

11. PZW Gogolin II 28pkt , waga 3815
Andrzej Wawer A4 2220 - 8
Zdzisław Słupczyński B2 865 - 10
Józef Macha C11 730 - 10

Klasyfikacja indywidualna :


1.Świtała Ireneusz A 20025
2.Wysocki Wojciech B 8695
3.Borto Mariusz C 5270
4.Staszewski Mariusz A 15470
5. Gajewski Michał B 6245
6. Garboś Łukasz C 2655
7. Kusz Krzysztof A 14910
8.Błaszczok Adam B 3955
9.Czarny Kamil C 2430
10. Gierak Łukasz A 12235
11. Lewosz Grzegorz B 3850
12.Mróz Andrzej C 2205
13.Nowak Jerzy A 5985
14.Alot Rafał B 3425
15.Bajzert Bartosz C 2000
16.Szymaniec Krzysztof A 4305
17.Burdzik Hubert B 3190
18.Pawlak Jan C 1800
19.Ciesielski Szymon A 4265
20.Kwapisz Przemysław C 1525
21.Postawczuk Józef B 1415
22.Wawer Andrzej A 2220
23.Gluza Łukasz C 1490
24.Galla Antoni B 1325
25.Drgas Joanna A 1545
26.Listwan Mirosław B 1075
27.Lewosz Tadeusz C 825
28.Król Wojciech A 935
29.Słupczyński Zdzisław B 865
30.Macha Józef C 730
31.Olszewski Marcin B 715
32.Namysło Sebastian C 590
33.Michalski Kamil A 340
34.Pyrczak Grzegorz C 575


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Opolska liga spławikowa




Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 20:40, 23 Sie 2016    Temat postu: III tura OLS 2016

Informujemy, że zgodnie z kalendarzem Opolskiej Ligi Spławikowej 2016 ,w dniu 04.09.2016 na kanale Gliwickim w Niezdrowicach ( sektory po prawej i lewej zwalonego mostu) ,organizujemy trzecią rundę Opolskiej Ligi Spławikowej 2016. Zawody są zawodami drużynowymi ( 3 osobowe drużyny ),oraz ZAWODNICY INDYWIDUALNI
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 02.09.2016 na mail : [link widoczny dla zalogowanych] , lub telefonicznie pod numerem telefonu 695-420-537 (po godzinie 18.00) ,w zgłoszeniu prosimy podać nazwę drużyny ,oraz imiona i nazwiska zawodników. Opłata startowa w wysokości 120 zł od drużyny, oraz 40zł (zawodnik indywidualny) przyjmowana będzie bezpośrednio przed zawodami , 100% wpisowego trafia do uczestników OLS w nagrodach .

Szczegółowy plan zawodów :
6.45 -7.00 zbiórka zawodników – obok zwalonego mostu
7.00-7.15 losowanie ,rozejście na stanowiska
9.20 -nęcenie
9.30 – początek wędkowania
13.30 –koniec wędkowania
14.30 -obiad
14.45 -wręczenie nagród (zgodnie z podziałem % ,według zajętego miejsca)
Dodatkowo wśród uczestników rozlosujemy nagrody ufundowane przez sponsorów


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Opolska liga spławikowa dnia Wto 20:41, 23 Sie 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Opolska liga spławikowa




Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 18:49, 12 Wrz 2016    Temat postu: wyniki III tury

Wyniki III tury OLS 4.09.2016 K.Gliwicki w Niezdrowicach

1.TRÓJKĄT KĘDZIERZYN -KOŹLE II
GARBOŚ ŁUKASZ B6 -1730-4
LEWOSZ GRZEGORZ A1- 4750-1 8 -9325
NOWAK JERZY C6 -2845-3
2.OTMĘT
STASZEWSKI MARIUSZ A10 2400-3
BORTO MARIUSZ C2-2090-6 10-9950
STĘPIEŃ PIOTR B7-5460-1
3.3XG GRODKÓW
GLUZA BOGUSŁAW A7-1650-5
DRGAS JOANNA B5-2675-2 12 -6925
GAJEWSKI MICHAŁ C5-2600-5
4.TRÓJKĄT KĘDZIERZYN-KOŹLE
LEWOSZ TADEUSZ B4-2610-3
KUSZ KRZYSZTOF C4-4035-2 13 -7410
BŁASZCZOK ADAM A4-765-8
5.REKIN OPOLE
WYSOCKI WOJCIECH A9-2180
CIESIELSKI SZYMON C3-4165-1 14 -6795
BAJZERT BARTOSZ B1-450- 9
6.SANDACZ BRZEG
PAWLAK JAN C10-1620-8 17 -6395
SZYMANIEC KRZYSZTOF A3-4070-2
POSTAWCZUK JÓZEF B3-705-7
7.PZW GOGOLIN I
KWAPISZ PRZEMYSŁAW B9-1695-5
GALLA ANTONI C9-1350-10 21 -4440
KRÓL WOJCIECH A2 1395-6
8.KARPIKI OPOLE
ŚWITAŁA IRENEUSZ A5-0-10
MRÓZ ANDRZEJ C8-2715-4 22 -3390
BRZESZCZ ROBERT B8-675-8
9.MFISH.PL NIEMODLIN
PYRCZAK GRZEGORZ B2-1350-6
CZARNY KAMIL A6-405-9 24 -3185
OLSZEWSKI MARCIN C1-1430-9
10.OTMĘT II
SŁOBODZIAN MARCIN B10-350-10
GACKA MATEUSZ A8-875-7 24 -2860
BURDZIK HUBERT C7-1635-7


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Opolska liga spławikowa dnia Pon 18:56, 12 Wrz 2016, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Opolska liga spławikowa




Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 19:25, 21 Wrz 2016    Temat postu: Klasyfikacja po III turach

Poniżej klasyfikacja do finału PLWS po III turach

1. Trójkąt Kedzierzyn-Koźle 11PKT , 40 sektorowych
Tadeusz Lewosz
Krzysztof Kusz
Adam Błaszczok

2. Otmęt 11PKT , 43 sektorowe
Mariusz Staszewski
Piotr Stepień
Mariusz Borto

3. Rekin Opole 12 PKT
Wojciech Wysocki
Bartosz Bajzert
Szymon Ciesielski

4. 3xG Grodków 13 PKT
Łukasz Gluza
Joanna Drgas
Bogusław Gluza

5. Trójkąt Kędzierzyn- Kożle II 14PKT
Jerzy Nowak
Grzegorz Lewosz
Łukasz Garboś

6. mfish.pl 16 PKT
Krzysztof Bojarski
Marcin Olszewski
Łukasz Gierak

7. Karpiki Opole 19PKT
Witold Wojewódzki
Ireneusz Świtała
Andrzej Mróz

8. Sandacz Brzeg 20 PKT
Krzysztof Szymaniec
Józef Postawczuk
Jan Pawlak

9. PZW Gogolin 21 PKT
Wojciech Król
Antoni Galla
Przemysław Kwapisz

10. Jedlice Team 32PKT , 78 sektorowych
Waldemar Słowik
Łukasz Maciąg
Łukasz Jantos

11 Jokers 32PKT , 87 sektorowych
Kamil Michalski
Rafał Alot
Sebastian Namysło

12. Otmęt II 33PKT , 84 sektorowe
Słobodzian Marcin
Gacka Mateusz
Burdzik Hubert

13. PZW Gogolin II 33PKT , 88 sektorowe
Andrzej Wawer
Zdzisław Słupczyński
Józef Macha

14 . Knaga Team Otmęt 33PKT , 95 sektorowe
Marcin Słobodzian
Mateusz Gacka
Kamil Kusz


Do finału kwalifikują się 3 najlepsze drużyny naszego cyklu , jeśli drużyna zakwalifikowana nie będzie uczestniczyć w finale - prawo do startu w finale PLWS nabiera kolejna drużyna z klasyfikacji rocznej OLS.
Proszę o bezpośredni kontakt pomiędzy zainteresowanymi drużynami , tak by w tegorocznym finale startowały 3 drużyny Opolskiej Ligi Spławikowej .
Powodzenia w finale ...


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Opolska liga spławikowa dnia Śro 19:27, 21 Wrz 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Opolska liga spławikowa




Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 18:59, 25 Wrz 2016    Temat postu: IV tura OLS 2016

Informujemy, że zgodnie z kalendarzem Opolskiej Ligi Spławikowej 2016 ,w dniu 30.10.2016 na kanale Azotowym w Kędzierzynie Koźlu ,organizujemy czwartą rundę Opolskiej Ligi Spławikowej 2016. Zawody są zawodami drużynowymi ( 3 osobowe drużyny ),oraz ZAWODNICY INDYWIDUALNI
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 28.10.2016 na mail : [link widoczny dla zalogowanych] , lub telefonicznie pod numerem telefonu 695-420-537 (po godzinie 18.00) ,w zgłoszeniu prosimy podać nazwę drużyny ,oraz imiona i nazwiska zawodników. Opłata startowa w wysokości 120 zł od drużyny, oraz 40zł (zawodnik indywidualny) przyjmowana będzie bezpośrednio przed zawodami , 100% wpisowego trafia do uczestników OLS w nagrodach .

Szczegółowy plan zawodów :
6.45 -7.00 zbiórka zawodników – kanał Azotowy , obok "żółtej rury"
7.00-7.15 losowanie ,rozejście na stanowiska
9.20 -nęcenie
9.30 – początek wędkowania
13.30 –koniec wędkowania
14.30 -obiad
15.00 -wręczenie nagród (zgodnie z podziałem % ,według zajętego miejsca)
Dodatkowo wśród uczestników rozlosujemy nagrody ufundowane przez sponsorów


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Opolska liga spławikowa dnia Nie 19:05, 25 Wrz 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin