Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WARSZAWSKA LIGA SPLAWIKOWA MEGA Match This CUP 2019

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18:33, 12 Mar 2019    Temat postu: WARSZAWSKA LIGA SPLAWIKOWA MEGA Match This CUP 2019

Witam

Zapraszamy na cykl zawodów WLS MEGA Match This CUP 2019.
Zawody w tym roku składały się będą z 7 tur w tym 3 obowiązkowych z których zostanie wyłonionych 40 finalistów.

Terminarz kwalifikacyjny:
13.04 - Zalet Wykrot - (WYKROT)
14.04 - Zalet Wykrot - (WYKROT)
19.05 - Kanał Żerański - (KOBIAŁKA)
14.09 - Zalew ŁOJE (PRZASNYSZ)
15.09 - Zalew ŁOJE (PRZASNYSZ)
28.09- Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW - POJEMNOŚĆ ŁOWISKA - 60 OSÓB)
12.10 - Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW - POJEMNOŚĆ ŁOWISKA - 60 OSÓB)

MEGA FINAŁ
08.11 - Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW) TRENING OBOWIĄZKOWY
09.11 - Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW) TURA I
10.11 - Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW) TURA II


Zapisy na zawody pod numerem telefonu: 792-399-226.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pią 12:04, 23 Sie 2019, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18:34, 12 Mar 2019    Temat postu:

REGULAMIN

1. W eliminacjach prawo startu ma każdy zawodnik posiadający ważne zezwolenie na wędkowanie (na dzień zawodów) na wodzie przy należnej do danego okręgu na której rozgrywane są zawody.

2. Każdy zawodnik ma prawo do startu we wszystkich zawodach - turach eliminacyjnych.

3. O wejściu do finału decydują uzyskane punkty sektorowe z trzech najlepszych tur eliminacyjnych.

4. Zawodnicy biorący udział tylko w jednej lub dwóch turach nie będą klasyfikowani.

5. Sektory w rundzie kwalifikacyjnej będą liczyć max. 9-13 osób.

6. Sektory w rundzie finałowej będą liczyć max. 10 osób.

7. Wszystkie rundy kwalifikacyjne - finałowe odbywać się będą zgodnie z zasadami PZW (Z JEDNĄ ZMIANĄ - WYŁĄCZAMY UKLEJE). W szczególności zostanie zwrócona uwaga na siatki do przetrzymywania ryb, które muszą mieć minimum 3m długości. Przestrzegamy również o nie przekraczaniu limitów zanęt i przynęt wędkarskich.

8. Do finału wchodzi 40 zawodników (4 sektory po 10 zawodników).

9. Wpisowe zostanie w całości przeznaczone na organizację, puchary i nagrody całego cyklu WLS MEGA Match This CUP 2019.
- Po każdej turze eliminacyjnej będą nagradzane jedynki i dwójki sektorowe (40% wpisowego).
- Dla każdego zawodnika w eliminacjach przewidziany jest obiad i napój.

- Przewidziane są w tym roku NAGRODY za wygranie eliminacji - 1,2,3 miejsce (wyniki z pięciu tur).

- Pozostała część wpisowego (60%) z każdej eliminacji zostanie przeznaczona na rundę finałową.

10. Wpisowe na rok 2019r. :

- Eliminacje - 120zł / tura
- Trening przedfinałowy (obowiązkowy do uzgodnienia ???) - 0zł
- Finał - 250zł (2 DNI)

Wpisowe za finał pobierane będzie w pierwszym dniu zawodów finałowych.

11. O zwycięstwie WLS MEGA Match This CUP 2019 decydować będą punkty zdobyte w rundzie finałowej.

12. Pula nagród finałowych uzależniona będzie od ilości startujących zawodników w eliminacjach i finale.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.

1. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana dobrowolnie podanych danych osobowych jest sklep Match This z siedzibą z Ząbkach (05-091) ul. Szwoleżerów 91B/1.
2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach organizacyjnych w zakresie imprez sportowych organizowanych przez sklep MatchThis.pl.
3. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5. Podanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji celów określonych w ust. 2 jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
6. Równocześnie informujemy Panią/Pana o prawie wniesienia, w przypadkach wymienionych w artykule 23. Ust.1 pkt. 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt. 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych.
7. Każdy uczestnik zgłaszający się do startu w zawodach wyraża automatycznie zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko) przy upublicznieniu listy startowej, wyników oraz zdjęć z zawodów.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Czw 21:15, 11 Kwi 2019, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18:35, 12 Mar 2019    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW WLS MEGA Match This CUP 2019
13.04 - Zalew Wykrot - (WYKROT koło Myszyńca)

I TURA ELIMINACYJNA.

1 - WITOS ARKADIUSZ.
2 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
3 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
4 - FURMAŃCZYK DAMIAN.
5 - BARTCZAK JAN.
6 - KUREK ŁUKASZ.
7 - KURPIEWSKI RAFAŁ.
8 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
9 - CHŁOPECKI PIOTR.
10 - FOŁTYN ARTUR.
11 - FILIPEK KAMIL.
12 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
13 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
14 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK.
15 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW.
16 - TARKA ARIEL.
17 - KOWALSKI MARCIN.
18 - RUDNIK DARIUSZ.
19 - WRÓBEL SYLWESTER.
20 - WIRASZKA MARIUSZ.
21 - WIRASZKA ROBERT.
22 - PEŁKA PAWEŁ.
23 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ.
24 - KUPISZ MAREK.
25 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
26 - LISIAK MARCIN.
27 - MOSKWA ARTUR.
28 - SMAL MARIUSZ.
29 - KACZANOWSKI MARCIN.
30 - WLAZŁO PAWEŁ.
31 - WIŚNIEWSKI MACIEJ.
32 - KOŃPA CEZARY.
33 - PARZYSZEK MARCIN.
34 - OKRZEJA ADAM.
35 - BRZEZOWSKI MICHAŁ.
36 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
37 - KOWALCZYK WOJCIECH.
38 - PLUTA JACEK.
39 - SARWIŃSKI MARIUSZ.
40 - ZALEWSKI KRZYSZTOF.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pon 12:25, 19 Sie 2019, w całości zmieniany 46 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18:36, 12 Mar 2019    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW WLS MEGA Match This CUP 2019
14.04 - Zalew Wykrot - (WYKROT koło Myszyńca)

II TURA ELIMINACYJNA.

1 - WITOS ARKADIUSZ.
2 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
3 - FURMAŃCZYK DAMIAN.
4 - BARTCZAK JAN.
5 - KUREK ŁUKASZ.
6 - KURPIEWSKI RAFAŁ.
7 - OLEWNIK KAMIL.
8 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
9 - CHŁOPECKI PIOTR.
10 - FOŁTYN ARTUR.
11 - FILIPEK KAMIL.
12 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
13 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK.
14 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW.
15 - TARKA ARIEL.
16 - KOWALSKI MARCIN.
17 - RUDNIK DARIUSZ.
18 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ.
19 - KUPISZ MAREK.
20 - LEWKOWICZ MARCIN.
21 - LISIAK MARCIN.
22 - GÓRECKI KACPER.
23 - WIŚNIEWSKI MACIEJ.
24 - KOŃPA CEZARY.
25 - BRZEZOWSKI MICHAŁ.
26 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
27 - KOWALCZYK WOJCIECH.
28 - PLUTA JACEK.
29 - KOWALCZYK ROBERT.
30 - ZALEWSKI KRZYSZTOF.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pon 12:25, 19 Sie 2019, w całości zmieniany 39 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18:38, 12 Mar 2019    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW WLS MEGA Match This CUP 2019
19.05 - Kanał Żerański - (KOBIAŁKA)

III TURA ELIMINACYJNA.

1 - WITOS ARKADIUSZ.
2 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
3 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
4 - FURMAŃCZYK DAMIAN.
5 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ.
6 - PIETRZAK JACEK.
7 - KUREK ŁUKASZ.
8 - KURPIEWSKI RAFAŁ.
9 - OLEWNIK KAMIL.
10 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
11 - CHŁOPECKI PIOTR.
12 - FOŁTYN ARTUR.
13 - KALMUS ŁUKASZ.
14 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
15 - KALITA PRZEMYSŁAW.
16 - OŁÓWEK KAROL.
17 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
18 - PIETRUCHA PAWEŁ.
19 - PEŁKA PAWEŁ.
20 - LEWKOWICZ MARCIN.
21 - LISIAK MARCIN.
22 - BIELIŃSKI PIOTR.
23 - DUTKOWSKI PAWEŁ.
24 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ.
25 - FLISEK ADAM.
26 - KACZANOWSKI MARCIN.
27 - WALKIEWICZ REMIGIUSZ.
28 - KOŃPA CEZARY.
29 - ŻUKOWSKI DAWID.
30 - OKRZEJA ADAM.
31 - KĘPKA PAWEŁ.
32 - KOWALCZYK WOJCIECH.
33 - PARCHAN RADOSŁAW.
34 - BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ.
35 - KRUKOWSKI SZYMON.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pon 12:24, 19 Sie 2019, w całości zmieniany 50 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18:39, 12 Mar 2019    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW WLS MEGA Match This CUP 2019
15.09 - Zalew Łoje (PRZASNYSZ)

IV TURA ELIMINACYJNA.

1 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
2 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
3 - FURMAŃCZYK DAMIAN.
4 - BARTCZAK JAN.
5 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ.
6 - PAMIĘTA JAKUB.
7 - PIETRZAK JACEK.
8 - KURPIEWSKI RAFAŁ.
9 - OLEWNIK KAMIL.
10 - BOLEK KAMIL.
11 - FOŁTYN ARTUR.
12 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
13 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
14 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK.
15 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW.
16 - TARKA ARIEL.
17 - KRUKOWSKI SZYMON.
18 - KOWALSKI MARCIN.
19 - ŚMIETANKA KAROL.
20 - RUDNIK DARIUSZ.
21 - WRÓBEL SYLWESTER.
22 - WIRASZKA MARIUSZ.
23 - WIRASZKA ROBERT.
24 - PEŁKA PAWEŁ.
25 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ.
26 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
27 - LEWKOWICZ MARCIN.
28 - LISIAK MARCIN.
29 - BIELIŃSKI PIOTR.
30 - DUTKOWSKI PAWEŁ.
31 - SMAL MARIUSZ.
32 - PUŚCION DARIUSZ.
33 - FLISEK ADAM.
34 - GÓRECKI KACPER.
35 - WLAZŁO PAWEŁ.
36 - WIŚNIEWSKI MACIEJ.
37 - KOŃPA CEZARY.
38 - BRZEZOWSKI MICHAŁ.
39 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
40 - BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ.
41 - KARKOWSKI JACEK.
42 - STRZELCZYK PAWEŁ.
43 - WĄSIK BOGDAN.
44 - BASAJ SŁAWOMIR.
45 - GAŁĄZKA ŁUKASZ.
46 - KOWALCZYK ROBERT.
47 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
48 - KRAUZE MIKOŁAJ.
49 - KOWALCZYK WOJCIECH.
50 - PARCHAN RADOSŁAW.
51 - KALMUS ŁUKASZ.
52 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ.
53 - MAKOWIECKI MIECZYSŁAW.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pią 17:09, 23 Sie 2019, w całości zmieniany 46 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18:41, 12 Mar 2019    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW WLS MEGA Match This CUP 2019
28.09 - Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW)

VI TURA ELIMINACYJNA.

1 - WITOS ARKADIUSZ.
2 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
3 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
4 - FURMAŃCZYK DAMIAN.
5 - BARTCZAK JAN.
6 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ.
7 - PAMIĘTA JAKUB.
8 - PIETRZAK JACEK.
9 - KUREK ŁUKASZ.
10 - KURPIEWSKI RAFAŁ.
11 - OLEWNIK KAMIL.
12 - BOLEK KAMIL.
13 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
14 - CHŁOPECKI PIOTR.
15 - FOŁTYN ARTUR.
16 - CHŁOPECKI MACIEJ.
17 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
18 - KALITA PRZEMYSŁAW.
19 - OŁÓWEK KAROL.
20 - TARKA ARIEL.
21 - KRUKOWSKI SZYMON.
22 - PIETRUCHA PAWEŁ.
23 - KOWALSKI MARCIN.
24 - ŚMIETANKA KAROL.
25 - RUDNIK DARIUSZ.
26 - WRÓBEL SYLWESTER.
27 - WIRASZKA MARIUSZ.
28 - WIRASZKA ROBERT.
29 - PEŁKA PAWEŁ.
30 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ.
31 - WAWRZYŃCZAK DARIUSZ.
32 - KUPISZ MAREK.
33 - WĄSIK BOGDAN.
34 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
35 - LEWKOWICZ MARCIN.
36 - LISIAK MARCIN.
37 - BIELIŃSKI PIOTR.
38 - DUTKOWSKI PAWEŁ.
39 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ.
40 - MOSKWA ARTUR.
41 - SMAL MARIUSZ.
42 - PUŚCION DARIUSZ.
43 - FLISEK ADAM.
44 - KACZANOWSKI MARCIN.
45 - WALKIEWICZ REMIGIUSZ
46 - WIŚNIEWSKI MACIEJ.
47 - KOŃPA CEZARY.
48 - PARZYSZEK MARCIN.
49 - OKRZEJA ADAM.
50 - BRZEZOWSKI MICHAŁ.
51 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
52 - BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ.
53 - KARKOWSKI JACEK.
54 - STRZELCZYK PAWEŁ.
55 - BASAJ SŁAWOMIR.
56 - KĘPKA PAWEŁ.
57 - GAŁĄZKA ŁUKASZ.
58 - GÓRECKI KACPER.
59 - WLAZŁO PAWEŁ.
60 - KOWALCZYK ROBERT.
61 - KRAUZE MIKOŁAJ.
62 - KOWALCZYK WOJCIECH.
63 - PARCHAN RADOSŁAW.
64 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
65 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK.
66 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW.
67 - KAMIL FILIPEK.
68 - ĆWIKŁA DANIEL.
69 - MAKOWIECKI MIECZYSŁAW.
70 -


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pią 17:13, 23 Sie 2019, w całości zmieniany 49 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18:42, 12 Mar 2019    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW WLS MEGA Match This CUP 2019
12.10 - Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW)

VII TURA ELIMINACYJNA.

1 - WITOS ARKADIUSZ.
2 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
3 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
4 - FURMAŃCZYK DAMIAN.
5 - BARTCZAK JAN.
6 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ.
7 - PAMIĘTA JAKUB.
8 - PIETRZAK JACEK.
9 - KUREK ŁUKASZ.
10 - KURPIEWSKI RAFAŁ.
11 - OLEWNIK KAMIL.
12 - BOLEK KAMIL.
13 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
14 - CHŁOPECKI PIOTR.
15 - FOŁTYN ARTUR.
16 - CHŁOPECKI MACIEJ.
17 - KALMUS ŁUKASZ.
18 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
19 - KALITA PRZEMYSŁAW.
20 - OŁÓWEK KAROL.
21 - TARKA ARIEL.
22 - KRUKOWSKI SZYMON.
23 - PIETRUCHA PAWEŁ.
24 - KOWALSKI MARCIN.
25 - ŚMIETANKA KAROL.
26 - RUDNIK DARIUSZ.
27 - WRÓBEL SYLWESTER.
28 - WIRASZKA MARIUSZ.
29 - WIRASZKA ROBERT.
30 - PEŁKA PAWEŁ.
31 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ.
32 - KUPISZ MAREK.
33 - WĄSIK BOGDAN.
34 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
35 - LEWKOWICZ MARCIN.
36 - LISIAK MARCIN.
37 - BIELIŃSKI PIOTR.
38 - DUTKOWSKI PAWEŁ.
39 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ.
40 - MOSKWA ARTUR.
41 - SMAL MARIUSZ.
42 - PUŚCION DARIUSZ.
43 - FLISEK ADAM.
44 - KACZANOWSKI MARCIN.
45 - WALKIEWICZ REMIGIUSZ.
46 - WIŚNIEWSKI MACIEJ.
47 - KOŃPA CEZARY.
48 - PARZYSZEK MARCIN.
49 - OKRZEJA ADAM.
50 - BRZEZOWSKI MICHAŁ.
51 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
52 - BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ.
53 - KARKOWSKI JACEK.
54 - STRZELCZYK PAWEŁ.
55 - BASAJ SŁAWOMIR.
56 - KĘPKA PAWEŁ.
57 - WAWRZYŃCZAK DARIUSZ.
58 - GAŁĄZKA ŁUKASZ.
59 - GÓRECKI KACPER.
60 - WLAZŁO PAWEŁ.
61 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
62 - KRAUZE MIKOŁAJ.
63 - KOWALCZYK WOJCIECH.
64 - PARCHAN RADOSŁAW.
65 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
66 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK.
67 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW.
68 - KAMIL FILIPEK.
69 - ĆWIKŁA DANIEL.
70 - MAKOWIECKI MIECZYSŁAW.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pią 17:14, 23 Sie 2019, w całości zmieniany 47 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 21:08, 11 Kwi 2019    Temat postu:

Witam

I ZAWODY ELIMINACYJNE WLS MEGA Match This CUP 2019

ZALEW WYKROT - 13.04.2019r - SOBOTA.
Głębokość łowiska - ok 1,2-2m.
Potwierdzenie uczestnictwa w zawodach - 8:00.
Losowanie stanowisk - 8:10.
Nęcenie ciężkie - 10:50.
Początek zawodów - 11:00.
Koniec zawodów - 15:00.
Ważenie Ryb.
Ciepły posiłek.
Oficjalne zakończenie.

Wpisowe 120zł.

UWAGA !!!

ZABIERAMY UKŁADY TRANSPORTOWE !!!!!
ZAKAZ WJAZDU NA WAŁ (OK 20 STANOWISK)




Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Czw 10:58, 09 Maj 2019, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 21:09, 11 Kwi 2019    Temat postu:

Witam

II ZAWODY ELIMINACYJNE WLS MEGA Match This CUP 2019

ZALEW WYKROT - 14.04.2019r - NIEDZIELA.
Głębokość łowiska - ok 1,2-2m.
Potwierdzenie uczestnictwa w zawodach - 7:30.
Losowanie stanowisk - 7:40.
Nęcenie ciężkie - 10:20.
Początek zawodów - 10:30.
Koniec zawodów - 14:30.
Ważenie Ryb.
Ciepły posiłek.
Oficjalne zakończenie.

Wpisowe 120zł.

UWAGA !!!

ZABIERAMY UKŁADY TRANSPORTOWE !!!!!
ZAKAZ WJAZDU NA WAŁ (OK 20 STANOWISK)




Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Czw 10:58, 09 Maj 2019, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12:10, 18 Kwi 2019    Temat postu:

Witam

Wyniki z zawodów - I tury eliminacyjnej są dostępne na stronie sklepu w dziale aktualności.

[link widoczny dla zalogowanych]

Ośmiu najlepszych (nagrodzonych) zawodników I tury:

1 - MOSKWA ARTUR - 6485. (1pkt)
2 - LISIAK MARCIN - 5630. (1pkt)
3 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 4415. (1pkt)
4 - KRAWCZYK ŁUKASZ - 2900. (1pkt)
5 - BARTCZAK JAN - 4715. (2pkt)
6 - PARZYSZEK MARCIN - 4260. (2pkt)
7 - JADWISZCZAK ANDRZEJ - 3450. (2pkt)
8 - ZALEWSKI KRZYSZTOF - 2805. (2pkt)

Pozdrawiam i gratuluje
_________________


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Czw 10:57, 09 Maj 2019, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12:14, 18 Kwi 2019    Temat postu:

Witam

Wyniki z zawodów - II tury eliminacyjnej oraz klasyfikacja generalna po dwóch turach dostępne są na stronie sklepu w dziale aktualności.

[link widoczny dla zalogowanych]

Sześciu najlepszych (nagrodzonych) zawodników II tury:

1 - GÓRECKI KACPER - 10230. (1pkt)
2 - KOWALCZYK ROBERT - 7050. (1pkt)
3 - KURPIEWSKI RAFAŁ - 5205. (1pkt)
4 - LISIAK MARCIN - 8330. (2pkt)
5 - FURMAŃCZYK DAMIAN - 6845. (2pkt)
6 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK - 4875. (2pkt)

Pozdrawiam i gratuluje


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Wto 14:19, 28 Maj 2019, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 12:39, 14 Maj 2019    Temat postu:

Witam

III ZAWODY ELIMINACYJNE WLS MEGA Match This CUP 2019

KANAŁ ŻERAŃSKI - KOBIAŁKA - 19.05.2019r - NIEDZIELA.
Głębokość łowiska - ok 2,5m.
Potwierdzenie uczestnictwa w zawodach - 7:00.
Losowanie stanowisk - 7:15.
Nęcenie ciężkie - 9:50.
Początek zawodów - 10:00.
Koniec zawodów - 14:00.
Ważenie Ryb.
Ciepły posiłek.
Oficjalne zakończenie.

Wpisowe 120zł.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 14:18, 28 Maj 2019    Temat postu:

Witam

Wyniki z zawodów - III tury eliminacyjnej oraz klasyfikacja generalna po trzech turach dostępne są na stronie sklepu w dziale aktualności.

[link widoczny dla zalogowanych]

Sześciu najlepszych (nagrodzonych) zawodników III tury:

1 - KALMUS ŁUKASZ - 6675. (1pkt)
2 - NIEWIADOMSKI ARTUR - 4455. (1pkt)
3 - KOŃPA CEZARY - 3590. (1pkt)
4 - CHŁOPECKI PIOTR - 4530. (2pkt)
5 - PARCHAN RADOSŁAW - 2830. (2pkt)
6 - KURPIEWSKI RAFAŁ - 2740. (2pkt)

Pozdrawiam i gratuluje


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Wto 14:19, 28 Maj 2019, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 489
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12:22, 19 Sie 2019    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW WLS MEGA Match This CUP 2019
14.09 - Zalew Łoje (PRZASNYSZ)

V TURA ELIMINACYJNA - DODATKOWA.

1 - FURMAŃCZYK DAMIAN.
2 - KURPIEWSKI RAFAŁ.
3 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
4 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK.
5 - KORYTOWSKI ZBIGNIEW.
6 - ŚMIETANKA KAROL.
7 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
8 - WRÓBEL SYLWESTER.
9 - BIELIŃSKI PIOTR.
10 - DUTKOWSKI PAWEŁ.
11 - GÓRECKI KACPER.
12 - WLAZŁO PAWEŁ.
13 - KOŃPA CEZARY.
14 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
15 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
16 - KRUKOWSKI SZYMON.
17 - ĆWIKŁA DANIEL.
18 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
19 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ.
20 - MAKOWIECKI MIECZYSŁAW.
21 -
22 -
23 -
24 -
25 -
26 -
27 -
28 -
29 -
30 -


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pią 17:10, 23 Sie 2019, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin