Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zawody Wedkarskie Gienek 3G Floats Competition
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Nie 9:45, 26 Lut 2017    Temat postu: Zawody Wedkarskie Gienek 3G Floats Competition

Witam
Mam przyjemność zaprosić na Spławikowe Zawody Gienek 3G FLOAT COMPETITION na zbiorniku Huta w Częstochowie.

W dn.26.03.2017 łowimy 4 godz. zgodnie z regulaminem PZW Formuła OPEN
wpisowe 100 pkt/koszt-30pkt,30 pkt do puli finału-40p do koperty/
ilość miejsc ograniczona /3 sektory/60 osób lista aktualizowana raz w tygodniu sobota. dodatkowo Dla zwycięscy indywidualnego puchar od Gienka do finału awansują zawodnicy z miejsc 1-13.Jest to podyktowane formułą całego cyklu 3 sektory w każdych zawodach łącznie z Finałem /39 zawodników jedna tura/Z puli finału będzie 39 nagród rzeczowych wylosowanych wśród wszystkich uczestników. W przypadku gdy w kolejnych zawodach wśród miejsc 1-13 będą już zawodnicy z kwalifikacją do finału awansuje następny.
zbiórka-7,00
losowanie-7,30
I sygnał-9,50
II sygnał-10,00
III sygnał-13,50
IV sygnał-14,00
ważenie,posiłek,wyniki--14,00 do 15,00

zapisy przyjmuje Kol.Ireneusz Pawlak tel .791995916



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hudy661




Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 168
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 23:16, 03 Mar 2017    Temat postu: ss

Witam!
Mam kilka pytan, mianowicie czy pojawi się jakaś lista zawodnikow?
Oraz czy są jeszcze jakieś miejsca, lub lista rezerwowa?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BFL2




Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Sob 9:00, 04 Mar 2017    Temat postu:

Lista ma być wyświetlana raz na tydzień w sobotę. Już kilka dni temu brakowało miejsc więc jeżeli ktoś nie zrobi przedpłaty to masz szansę się zapisać.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Sob 16:38, 04 Mar 2017    Temat postu:

witam
Lista startowa
1.Artur Kulka-Sieradz
2.Mariusz Sułek-Płock
3.Adamczyk Janusz-Kielce
4.Ujma Piotr-Częstochowa
5.Ujma Eryk-Częstochowa
6.Sebastian Rybiński-Sieradz
7.Derlaga Jakub-Tarnów
8.Łuszczyński Dawid-Częstochowa
9.Moskal Tomasz-Częstochowa
10.Kubalak Marcin-Piekary Śląskie
11.Szkudlarek Andrzej-Piekary Śląskie
12.Tarczoń Marcin-Piekary Śląskie
13.Wojtok Piotr-Piekary Śląskie
14.Klich Tomasz-Sosnowiec
15.Dawiec Paweł-Świdnica
16.Opaliński Ireneusz-Świdnica
17.Tragacz Bogdan-Świdnica
18.Kuszewski Łukasz-Pieszyce
19.Stasiak Bartłomiej-Zduńska Wola
20.Stasiak Michał-Zduńska Wola
21.Zasuń Łukasz-Częstochowa
22.Pamięta Jakub-Warszawa
23.Byczkowski Artur-Chojny
24.Bąkowicz Damian-Bełchatów
25.Wojtala Andrzej-Tomaszów Mazowiecki
26.Wojciak Mariusz-Tomaszów Mazowiecki
27.Kuczaj Andrzej-Piotrków Tryb.
28.Klajnowski Bartosz-Częstochowa
29.Szymaniec Krzysztof-Strzelce Opolskie
30.Samol Krzysztof-Pyskowice
31.Świtała Ireneusz-Olesno
32.Majchrzak Mateusz-Mykanów
33.Pietrzyk Robert-Wodzisław Śląski
34.Szulczewski Sebastian-Trzebiel
35.Barański Dariusz-Sieradz
36.Nowak Mariusz-Dąbrowa Górnicza
37.Janiska Barbara-Leżnica Wielka
38.Kożmiński Jacek-Leżnica Wielka
39.Pietrzyk Agnieszka-Wodzisław Śląski
40.Kobęza Tomasz-Częstochowa
41.Idziak Magda-Kraków
42.Kurkiewicz Artur-Kielce
43.Kozik Radosław-Mysłakowice
44.Swiniarski Krzysztof-Łęczyca
45.Modliński Daniel-Łęczyca
46.Dudkiewicz Michał-Łęczyca
47.Burdukiewicz Michał-Łęczyca
48.Jambor Leszek-Wrocław
49.Ożga Bernard-Wrocław
50.Hejmanowski Ryszard-Częstochowa
51.Florczyk Konrad-Częstochowa
52.Jelonek Łukasz-Sieraków
53.Szczepaniak Jakub -Sulmierzyce
54.Błaszczyk Mariusz -Sulmierzyce
55.Bolek Adam-Kielce
56.Mazur Krystian-Strzelce Wielkie
57.Łakomy Daniel-Strzelce Wielkie
58.Świtalski Mariusz-Kłobuck
59.Maciejewski Marian-Częstochowa
60.Markiewicz Rafał- Częstochowa
61.Baćko Bogdan-Częstochowa
62.Wrona Krzysztof-Częstochowa
63.Rychter Michał-Częstochowa
64.Gajecki Piotr-Częstochowa
65.Szczerbak Piotr-Częstochowa
66.Starczewski Leszek-Częstochowa
67.Babiński Marcin-Niemodlin
68.Simkowski Przemek-Bełchatów
69.Stasiak Krystyna-Pabianice
Uwaga !!!
Zbiórka według nowego czasu .

pozdrawiam Gienek


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez gienekw62 dnia Wto 10:48, 21 Mar 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darekbarański




Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 1004
Przeczytał: 4 tematy

Pomógł: 48 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: SIERADZ

PostWysłany: Pon 8:37, 27 Mar 2017    Temat postu:

Wyniki zawodów oraz film z zakończenia I eliminacji na mojej stronie FB
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Wto 4:28, 28 Mar 2017    Temat postu:

WITAM
Perwsza eliminacja za nami i oto pierwsza 13
1.Nowak Mariusz --4415
2.Markiewicz Rafał --3255
3.Swinarski Krzysztof--2745
4.Derlaga Jakub--3775
5.Zasuń Łukasz--2630
6.Kulka Artur--2130
7.Opaliński Ireneusz--3585
8.Kuszewski Łukasz--1915
9.Barański Dariuszs--1625
10.Kobęza Tomasz--3425
11.Pietrzyk Agnieszka--1725
12.Florczyk Konrad--1425
13.Szczepaniak Jakub--3225

Dziękuję wszystkim zawodnikom i sympatykom za tak liczne przybycie
Do zobaczenia na SŁOKU /zapisy wkrótce/


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez gienekw62 dnia Wto 8:17, 28 Mar 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Wto 10:32, 02 Maj 2017    Temat postu:

Witam
Mam przyjemność zaprosić na Spławikowe Zawody Gienek 3G FLOAT COMPETITION na zbiorniku Słok k.Bełchatowa

W dn.14.05.2017 łowimy 4 godz. zgodnie z regulaminem PZW Formuła OPEN
wpisowe 100 pkt/koszt-30pkt,30 pkt do puli finału-40p do koperty/
ilość miejsc ograniczona /3 sektory/75 osób lista aktualizowana raz w tygodniu sobota. dodatkowo Dla zwycięscy indywidualnego puchar od Gienka do finału awansują zawodnicy z miejsc 1-13.Jest to podyktowane formułą całego cyklu 3 sektory w każdych zawodach łącznie z Finałem /39 zawodników jedna tura/Z puli finału będzie 39 nagród rzeczowych wylosowanych wśród wszystkich uczestników. W przypadku gdy w kolejnych zawodach wśród miejsc 1-13 będą już zawodnicy z kwalifikacją do finału awansuje następny.
zbiórka-7,00
losowanie-7,30
I sygnał-9,50
II sygnał-10,00
III sygnał-13,50
IV sygnał-14,00
ważenie,posiłek,wyniki--14,00 do 15,00
zapisy Gienek tel.605 307 301
lista startowa
1.Artur Kulka
2.Mariusz Sułek
3.Janusz Adamczyk
4.Sebastian Rybiński
5.Jakub Derlaga
6.Andrzej Michniewski
7.Jacek Karkowski
8.Emilian Palmowski
9.Marcin Hudański
10.Czesław Wieczorek
11.Ryszard Barański
12.Agnieszka Pietrzyk
13.Robert Pietrzyk
14.Bożena Larisch
15.Kamil Górecki
16.Bartek Pogonowski
17.Maciej Kasztelan
18.Rafał Bielewicz
19.Damian Bąkowicz
20.Adam Bolek
21.Anna Roguska-Jurek
22.Patryk Pospiszył
23.Adrian Pospiszył
24Dariusz Barański
25.Arkadiusz Pawłowski
26.Damian Rynkiewicz
27.Barbara Janicka
28.Jacek Kożmiński
29.Wojtala Andrzej
30.Mariusz Wójciak
31.Radosław Kozik
32.Patrycja Pawlikowska
33.Rolfas Bitinas
34.Marcin Kowalski
35.Ariel Górny
36.Włodzimierz Kmieć
37.Maciej Mitrowski
38.Wiktor Walczak
39.Grzegorz Mazurczak
40.Mateusz Łapacz
41.Bartosz Krzyżak
42.Przemysław Krzępiec
43.Grzegorz Wąsowski
44.Sławomir Tomczak
45.Krzysztof Ablewski
46. Jacek Pietrzak
47. Łukasz Krawczyk
48. Konrad Kołakowski
49.Szymon Kropidłowski
50.Olga Siekiera
51.Bartłomiej Stasiak
52.Mariusz Błaszczyk


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez gienekw62 dnia Pią 8:49, 12 Maj 2017, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Wto 5:18, 16 Maj 2017    Temat postu:

Witam
Druga Tura Eliminacji za nami oto nastepna 13-tka
1.Bielewicz Rafał
2.Barański Dariusz
3.Walczak Wiktor
4.Mitrowski Maciej
5.Tomczak Sławomir
6.Pietrzyk Agnieszka
7.Sułek Mariusz
8.Stasiak Bartłomiej
9.Derlaga Jakub
10.Wieczorek Czesław
11.Siekiera Olga
12.Mazurczak Grzegorz
13.Pietrzak Jacek

Wszystkim dziękuję za udział i sportową w miłej atmosferze rywalizację
pozdrawiam Gienek


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Nie 15:38, 21 Maj 2017    Temat postu:

Witam
Mam przyjemność zaprosić na Spławikowe Zawody Gienek 3G FLOAT COMPETITION na Kanał Odry Wrocław ul. Zawalna



W dn.11.06.2017 łowimy 4 godz. zgodnie z regulaminem PZW Formuła OPEN
wpisowe 100 pkt/koszt-30pkt,30 pkt do puli finału-40p do koperty/
ilość miejsc ograniczona /3 sektory/75 osób lista aktualizowana raz w tygodniu sobota. dodatkowo Dla zwycięscy indywidualnego puchar od Gienka do finału awansują zawodnicy z miejsc 1-13.Jest to podyktowane formułą całego cyklu 3 sektory w każdych zawodach łącznie z Finałem /39 zawodników jedna tura/Z puli finału będzie 39 nagród rzeczowych wylosowanych wśród wszystkich uczestników. W przypadku gdy w kolejnych zawodach wśród miejsc 1-13 będą już zawodnicy z kwalifikacją do finału awansuje następny.
zbiórka-7,00
losowanie-7,30
I sygnał-9,50
II sygnał-10,00
III sygnał-13,50
IV sygnał-14,00
ważenie,posiłek,wyniki--14,00 do 15,00

zapisy przyjmuje Gienek tel.605307301

Lista startowa 11.06.2017 Kanał Odry Wrocław ul.Zawalna znajduję sie na facebooku gienek-gliny.pl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Pon 4:57, 22 Maj 2017    Temat postu:

Witam
Druga Tura Eliminacji za nami oto nastepna 13-tka po uwzględnieniu awansu z poprzednich eliminacji
1.Bielewicz Rafał
2.Barański Dariusz--posiada awans
3.Walczak Wiktor
4.Mitrowski Maciej
5.Tomczak Sławomir
6.Pietrzyk Agnieszka-posiada awans
7.Sułek Mariusz
8.Stasiak Bartłomiej
9.Derlaga Jakub-posiada awans
10.Wieczorek Czesław
11.Siekiera Olga
12.Mazurczak Grzegorz
13.Pietrzak Jacek
14.Ablewski Krzysztof-miejsce 14
15.Michniewski Andrzej-miejsce 15
16.Adamczyk Janusz-miesce 16


pozdrawiam Gienek


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez gienekw62 dnia Pon 6:59, 22 Maj 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Pon 7:22, 29 Maj 2017    Temat postu:

Witam
Lista startowa 11.06.2017 Kanał Odry Wrocław ul. Zawalna

1.Artur Kulka
2.Sebastian Rybiński
3.Paweł Dawiec
4.Ireneusz Opaliński
5.Bogdan Tragarz
6.Mikołaj Krauze
7.Paweł Czerniec
8.Marcin Kieroń
9.Mariusz Wankiewicz
10.Mateusz Łapacz
11.Mateusz Bobowski
12.Rafał Bielewicz
13.Mariusz Zasada
14.Grzegorz Wąsowski
15.Robert Suwada
16.Leszek Jambor
17.Krzysztof Suchocki
18.Magdalena Idziak
19.Krystyna Stasiak
20.Darek Barański
21.Damian Rynkiewicz
22.Arkadiusz Pawłowski
23.Marcin Kowalski
24.Kamil Szczesniak


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez gienekw62 dnia Pon 20:41, 29 Maj 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Pią 9:55, 02 Cze 2017    Temat postu:

Lista startowa 11.06.2017 Kanał Odry Wrocław ul. Zawalna-aktualizacja 02.06.2017

1.Artur Kulka
2.Sebastian Rybiński
3.Paweł Dawiec
4.Ireneusz Opaliński
5.Bogdan Tragarz
6.Mikołaj Krauze
7.Paweł Czerniec
8.Marcin Kieroń
9.Mariusz Wankiewicz
10.Mateusz Łapacz
11.Mateusz Bobowski
12.Rafał Bielewicz
13.Mariusz Zasada
14.Grzegorz Wąsowski
15.Robert Suwada
16.Leszek Jambor
17.Krzysztof Suchocki
18.Magdalena Idziak
19.Krystyna Stasiak
20.Darek Barański
21.Damian Rynkiewicz
22.Arkadiusz Pawłowski
23.Marcin Kowalski
24.Kamil Szczesniak
25.Adam Maryjowski
26.Grzegorz Niebieszczański
27.Wojciech Ilków


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Wto 13:06, 06 Cze 2017    Temat postu:

Lista startowa 11.06.2017 Kanał Odry Wrocław ul. Zawalna-aktualizacja 06.06.2017

1.Artur Kulka
2.Sebastian Rybiński
3.Paweł Dawiec
4.Ireneusz Opaliński
5.Bogdan Tragarz
6.Mikołaj Krauze
7.Paweł Czerniec
8.Marcin Kieroń
9.Mariusz Wankiewicz
10.Mateusz Łapacz
11.Mateusz Bobowski
12.Rafał Bielewicz
13.Mariusz Zasada
14.Grzegorz Wąsowski
15.Robert Suwada
16.Leszek Jambor
17.Krzysztof Suchocki
18.Magdalena Idziak
19.Krystyna Stasiak
20.Darek Barański
21.Damian Rynkiewicz
22.Arkadiusz Pawłowski
23.Marcin Kowalski
24.Kamil Szczesniak
25.Adam Maryjowski
26.Grzegorz Niebieszczański
27.Wojciech Ilków
28.Adrian Puchała
29.Przemysław Batorski
30.Sławek Tomczak


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BFL2




Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Pią 20:22, 16 Cze 2017    Temat postu: finał

Czy będzie można dostać mapkę w którym miejscu ma się rozegrać finał na zalewie miejskim w Łęczycach? W ogóle chodzi też o dojazd.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darekbarański




Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 1004
Przeczytał: 4 tematy

Pomógł: 48 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: SIERADZ

PostWysłany: Nie 19:59, 18 Cze 2017    Temat postu:

ten link odsyła do jednego z komunikatów, dotyczących zawodów okręgowych odbywających się na wodzie Łęczycy. Sektory przy tej ilości finalistów zapewne zostaną rozstawione na prawym brzegu zbiornika obok rybaczówki, wzdłuż ogródków działkowych, i sięgną za wyspę do mostku.
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin