Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zawody Wedkarskie Gienek 3G Floats Competition
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Śro 5:34, 21 Cze 2017    Temat postu:

Witam
Trzecia Tura Eliminacji za nami oto nastepna 13-tka po uwzględnieniu awansu z poprzednich eliminacji
1.Mateusz Łapacz
2.Mariusz Zasada
3.Krzysztof Suchocki
4.Adrian Puchała
5.Sebastian Rybiński
6.Mikołaj Krauze
7.Leszek Jambor
8.Wojciech Ilków
9.Adam Maryjowski
10.Bogdan Wałkiewicz
11.Grzegorz Niebieszczański
12.Damian Rynkiewicz
13.Marcin Kieroń

Dziękuję wszystkim za udział w eliminacjach i zapraszam na finał
Pozdrawiam Gienek dla wtajemniczonych NWWB


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BFL2




Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Śro 15:11, 21 Cze 2017    Temat postu:

dzięki Darek

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BFL2




Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Śro 15:13, 21 Cze 2017    Temat postu:

ta mapka to jakaś porażka Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
86DAMIAN




Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 29
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: BEŁCHATÓW

PostWysłany: Pon 21:17, 31 Lip 2017    Temat postu:

witam zaistniały jakieś zmiany z listą zawodników którzy się dostali do finału a nie będą brać w nim udziału czekam na info. I na listę końcową ostateczną pozdrawiam do zobaczenia nad wodą

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BFL2




Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 15:30, 13 Sie 2017    Temat postu:

Wiem, że kilku zawodników nie przyjedzie na finał Gienka

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
86DAMIAN




Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 29
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: BEŁCHATÓW

PostWysłany: Pon 15:11, 14 Sie 2017    Temat postu:

DLA TEGO MOJE ZAPYTANIE I CZEKAM NA INFO POZDRAWIAM

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
86DAMIAN




Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 29
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: BEŁCHATÓW

PostWysłany: Sob 10:29, 02 Wrz 2017    Temat postu:

?????????

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Sob 11:54, 09 Wrz 2017    Temat postu:

24.09.2017 Wielki Finał Spławikowe Zawody Gienek 3G FLOAT COMPETITION

mapka zalewu ( łowimy od strony ogródków )

[link widoczny dla zalogowanych]!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x471ba41f7…

plan godzinny
zbiórka-7,00
losowanie-7,30
I sygnał-9,50
II sygnał-10,00
III sygnał-13,50
IV sygnał-14,00
ważenie,posiłek,wyniki--14,00 do 15,00
potwierdzenie uczestnictwa do 18.09 ( brak potwierdzenia równoznaczne z wykreśleniem z listy startowej ) Gienek tel.605 307 301
W sobotę 23.09.2017 można trenować opłata 30pln kontakt Kol. Sylwester tel. 607 298 903

Lista zawodników Finału

Lista startowa 24.09.2017

1.Swinarski Krzysztof --- potwierdzony
2.Zasuń Łukasz --- potwierdzony
3.Kuszewski Łukasz ---- potwierdzony
4.Barański Dariusz --- potwierdzony
5.Kobęza Tomasz --- potwierdzony
6.Szczepaniak Jakub----potwierdzony
7.Kuczaj Andrzej----potwierdzony
8.Mitrowski Maciej --- potwierdzony
9..Ablewski Krzysztof---potwierdzony
10.Sułek Mariusz --- potwierdzony
11.Stasiak Bartłomiej --- potwierdzony
12.Pietrzak Jacek --- zrezygnował
13.Adamczyk Janusz --- potwierdzony
14.Bąkowicz Damian---potwierdzony
15.Leszek Jambor --- potwierdzony
16.Damian Rynkiewicz --- potwierdzony
17.Marcin Kieroń --- potwierdzony
18. Daniel Modliński
19. Magdalena Idziak
20. Krystyna Stasiak
21. Artur Byczkowski


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez gienekw62 dnia Pon 13:17, 18 Wrz 2017, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łukasz Kuszewski




Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 17
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Bielawa

PostWysłany: Śro 7:04, 13 Wrz 2017    Temat postu:

Witam ma ktoś może jakieś informacje na temat łowiska finałowego, np. głębokość, najczęściej łowione ryby, twarde czy muliste dno.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darekbarański




Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 1004
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 48 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: SIERADZ

PostWysłany: Śro 11:29, 13 Wrz 2017    Temat postu:

Gębokość ok 2m (top 3 el) dno twarde, czyste. Gatunkami budujacymi wynik jest leszczyk 70-300pkt, płotki 15-50pkt, przyłowem może być wymiarowy jaź, karaś lub karp.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łukasz Kuszewski




Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 17
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Bielawa

PostWysłany: Śro 17:11, 13 Wrz 2017    Temat postu:

Dzięki wielkie

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darekbarański




Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 1004
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 48 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: SIERADZ

PostWysłany: Pon 11:16, 18 Wrz 2017    Temat postu:

Witam. Post ten piszę na prośbę oraz w porozumieniu z organizatorem Finału.
Z uwagi na fakt, iż wielu z zakwalifikowanych zawodników z różnych powodów nie potwierdziło swojego uczestnictwa w Finale. Pozostało ok 8 wolnych miejsc do rozdysponowania wśród wszystkich uczestników zawodów eliminacyjnych. Decyduje kolejność zgłoszeń telefonicznych lecz nie później niż do czwartku. pod numerem Gienek tel.605 307 301. W zgłoszeniu proszę podać eliminację w których brało się udział.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez darekbarański dnia Pon 11:54, 18 Wrz 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Pon 13:02, 18 Wrz 2017    Temat postu:

WITAM
Tak potwierdzam tą informację
Proszę zainteresowanych zawodników o kontakt tel.605307301
pozdrawiam Gienek


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BFL2




Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Wto 6:04, 19 Wrz 2017    Temat postu:

Proszę zapodać jeszcze raz linka mapki z miejscem rozgrywania zawodów, gdyż nie działa ten co został wpisany wyżej.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienekw62




Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: bełchatów

PostWysłany: Pią 15:13, 22 Wrz 2017    Temat postu:

lista ostateczna FINAŁU
1.Swinarski Krzysztof
2.Zasuń Łukasz
3.Kuszewski Łukasz
4.Barański Dariusz
5.Kobęza Tomasz
6.Szczepaniak Jakub
7.Kuczaj Andrzej
8.Mitrowski Maciej
9..Ablewski Krzysztof
10.Sułek Mariusz
11.Stasiak Bartłomiej
12.Artur Byczkowski
13.Adamczyk Janusz
14.Bąkowicz Damian
15.Leszek Jambor
16.Damian Rynkiewicz
17.Marcin Kieroń
18. Daniel Modliński
19. Krystyna Stasiak
20. Michał Dudkiewicz
21. Mariusz Wankiewicz
22. Daniel Modliński
23. Artur Byczkowski
24. Marcin Hudański


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin