Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gliny Natura CUP 2018
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarecki




Dołączył: 16 Mar 2013
Posty: 155
Przeczytał: 2 tematy

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią 2:56, 04 Maj 2018    Temat postu:

Koledzy dowiozę robaki na azoty 6.05.2118 o godz 6,30 pozdrawiam

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki32




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią 6:21, 04 Maj 2018    Temat postu:

Lista na 3.05.2018

1.Mariusz Świtalski
2.Gabriel Janiak
3.Krzysztof Janiak
4.Ireneusz Opaliński
5.Bogdan Tragarz
6.Łukasz Kuszewski
7.Andrzej Moryl
8.Robert Brzeszcz
9.Karol Stabla
10.Zenon Nikodem
11.Marcin Matysiak
12.Zbigniew Pszczeliński
13.Leszek Jambor
14.Samol Krzysztof
15.Joachim Garcorz
16.Paweł Blaszczyk
17.Bartłomiej Kamaryk
18.Krzysztof Bojarski
19.Kamil Czarny
20.Grzegorz Pyrczak
21.Łukasz Tyczka
22.Aleksander Tyczka
23.Radosław Dylczyk
24.Tadeusz Lewosz
25.Robert Krajewski
26.Jan Góra
27.Kamil Laz
28.Aleksander Sacher
29.Agnieszka Pietrzyk
30.Robert Pietrzyk
31.Jacek Uglis
32.Daniel Brykowski
33.Jacek Melich
34. Marcin Kurzepa
35. Rafał Bielewicz
36.Adrian Mrozek
37 Mateusz Lyson
38.Artur Kowalczyk
39. Mateusz Dubik


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kuki32 dnia Pią 22:49, 04 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki32




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon 11:00, 07 Maj 2018    Temat postu:

Wyniki zawodów GN CUP i WKS Sokół Niemodlin 6.05.2018r Kanał Azotowy

1.Łukasz Kuszewski 10760 -- A5 -- 1
2.Krzysztof Bojarski 7755 -- C38 -- 1
3.Krzysztof Samol 4845 -- B18 -- 1
4. Robert Pietrzyk 10070-- A9 -- 2
5.Tadeusz Lewosz 5995 -- C33 -- 2
6.Jacek Melich 3830-- B16 -- 2
7.Leszek Jambor 8885-- A3 -- 3
8.Rafał Bielewicz 3160 -- C30 -- 3
9.Czesław Wieczorek 2390 -- B17 -- 3
10.Andrzej Kuczaj 6265 -- A2 -- 4
11.Mariusz Świtalski 3150 -- B41 -- 4
12.Gabriel Janiak 2070 -- B24 -- 4
13.Agnieszka Pietrzyk 3045-- A7 -- 5
14.Marcin Matysiak 3015 -- C40 -- 5
15.Artur Kowalczyk 1740-- B27 -- 5
16.Aleksander Sacher 2615-- A12 -- 6
17.Karol Stabla 2265-- C39 -- 6
18.Łukasz Tyczka 1360-- B28 -- 6
19.Marcin Kurzepa 2055-- C29 -- 7
20.Mateusz Lyson 1645-- A4 -- 7
21.Zenon Nikodem 1145-- B26 -- 7
22.Bartłomiej Fido 1930 -- C34 -- 8
23.Radosław Kozik 1415 --A10 -- 8
24.Radosław Dylczyk 990 -- B20 -- 8
24. Joachim Garcorz 990 -- B22 -- 8
26.Bartłomiej Kamaryk 1170 -- C35 -- 9
27.Kamil Laz 990 --A11-- 9
28.Mateusz Dubik 990 -- C32 -- 10
29.Adrian Mrozek 915 -- B19 -- 10
30.Ireneusz Opaliński 875 -- A8 -- 10
31.Aleksander Tyczka 655-- A6 -- 11
32.Paweł Blaszczyk 640-- B23 -- 11
33.Daniel Brykowski 630 -- C42 -- 11
34.Andrzej Sasim 635 -- B25 -- 12
35.Andrzej Moryl 425-- C31 -- 12
36.Grzegorz Pyrczak 50 -- A13 -- 12
37.Jan Góra 175 -- B15 -- 13
38.Jacek Uglis 140 -- C37 -- 13
39.Grzegorz Reinhard 90 -- C36 -- 14
40. Robert Krajewski, Bogdan Tragarz, Zbigniew Pszczeliński --- 0 ---A1,A14, B21 15


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kuki32 dnia Pon 11:08, 07 Maj 2018, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki32




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon 6:01, 28 Maj 2018    Temat postu:

Serdecznie zapraszam na IV zawody o puchar GN CUP 2018, które zgodnie z kalendarzem imprez odbędą się 3.06.2018r na zbiorniku w Opolu Lubelskim.
Szczegółowe informacje pod linkiem:

[link widoczny dla zalogowanych]

Lista uczestników na 28.05.2018r
1. Daniel Borowski
2. Wojciech Borowski
3. Jacek Kuna
4. Marcin Kasprzak
5. Mariusz Badura
6. Wojciech Kowalczyk
7. Waldemar Kowalczyk
8. Sylwester Cieślak
9. Dariusz Rzepka
10. Krzysztof Borkowski
11. Zbigniew Pszczeliński
12. Marcin Bernat
13. Tomasz Niecko
14. Przemysław Niecko
15. Artur Barwiński
16. Jacek Barwiński
17. Władysław Gnaś
18. Mariusz Kuś
19. Grzegorz Miksza
20. Marcin Szafran
21. Błażej Koniak
22. Piotr Urbański
23. Mateusz Piantek
24. Sławomir Staroń
25. Jarosław Kosik
26. Waldemar Stadnik
27. Bogusław Lacek
28. Bogdan Wąsik
29. Piotr Chyła
30. Paulina Plak
31. Marek Łyżwiński
32. Andrzej Winiarski
33. Jarosław Magryta
34. Marceli Targos
35. Aleksander Sacher
36. Jakub Wachnicki
37. Krystyna Stasiak


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kuki32 dnia Wto 18:42, 29 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki32




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto 10:47, 19 Cze 2018    Temat postu:

Wyniki zawodów IV Eliminacji GN CUP 2018 Opole Lubelskie:

1. Wojciech Borkowski - 9685g
2. Bogusław Łucek - 6910g
3. Sławomir Staroń - 4760g
4. Marcin Kasprzak - 9360g
5. Zbigniew Pszczeliński - 6465g
6. Grzegorz Miksza - 4735g
7. Jacek Kuna - 8285g
8. Artur Barwiński - 5860g
9. Wojciech Kowalczyk - 4450
10. Marcin Szafran - 7935g
11. Waldemar Stadnik - 5810g
12. Krystyna Stasiak - 3855g
13. Daniel Borowski - 7320g
14. Jacek Barwiński - 5560g
15. Krzysztof Borkowski - 3820g
16. Bogdan Wąski - 7110g
17. Marek Łyżwiński - 5485g
18. Andrzej Winiarski - 3705g
19. Piotr Chyła -4725g
20. Sylwester Cieślak - 4695g
21. Aleksander Sacher - 3470g
22. Tomasz Niecko - 4525g
23. Jarosław Kosik - 3635g
24. Piotr Stańczak - 3125g
25. Błażej Koniak - 4230g
26. Marceli Targos - 3605g
27. Mateusz Piątek - 2975g
28. Przemysław Niećko - 3965g
29. Waldemar Kowalczyk - 3005g
30. Dariusz Rzepka - 1855g
31. Piotr Urbański - 2920g
32. Jarosław Magryta - 625g


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki32




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto 10:50, 19 Cze 2018    Temat postu:

Niestety jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższe niedzielne zawody, które miały zostać rozegrane na zbiorniku Kluczbork w dniu 24.06.2018r

Za wszelkie nieudogodnienia przepraszamy i zapraszamy na kolejne zawody z naszego cyklu, które odbędą się 8.07 na zbiorniku Gwaruś w Suszcu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki32




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon 8:36, 02 Lip 2018    Temat postu:

Serdecznie zapraszam na VI zawody o puchar GN CUP 2018, które zgodnie z kalendarzem imprez odbędą się 8.07.2018r na zbiorniku Gwaruś w Suszcu.
Szczegółowe informacje pod linkiem:
[link widoczny dla zalogowanych]


Lista zawodnikówna dzień 1.07.2018

1. Paweł Blaszczyk
2. Karol Stabla
3. Jacek Melich
4. Zbigniew Pszczeliński
5. Adam Janusz
6. Stanisław Schab
7. Zenon Smolka
8. Rafał Grzyb
9. Artur Pławecki
10. Adrian Slesiński
11. Mariusz Slesiński
12. Krystian Kuś
13. Marcin Tarczoń
14. Bogdan Tarczoń
15. Andrzej Szkudlarek
...




W środę w godz wieczornych zostanie podjęta decyzja o przeprowadzeniu zawodów, minimum uczestników to 25 osób.
Zapraszam wszystkich serdecznie, tym bardziej, że jest to łowisko na którym regularnie padają duże i bardzo duże wyniki wagowe.
Zapraszam niezdecydowanych do zapisów Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki32




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Śro 19:52, 04 Lip 2018    Temat postu:

Z powodu bardzo słabej frekwencji zawody na Suszcu zostają ODWOŁANE.

Zapraszamy na Rajsko 29.07

Pozdrawiam
Łukasz G.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki32




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon 7:16, 23 Lip 2018    Temat postu:

Zapraszamy na kolejne zawody GN CUP 29.07.2018r Rajsko w Oświęcimiu

Program Zawodów:

do 7:00 – potwierdzenie obecności, zapisy na listę startową, poczęstunek
7:00 - uroczyste otwarcie, powitanie zawodników, losowanie stanowisk
7:30 – 8:00 – Rozejście na stanowiska
8:00 – 9:50 – Przygotowanie do wędkowania
9:50 - 10:00 Nęcenie zanęta ciężką
10:00 – 14:00 – Wędkowanie
14:00 - 15:30 – Ważenie, obiad, ogłoszenie wyników

Zgłoszenia w formie sms-a przyjmowane pod numerem: 505075024


Lista Zawodników na dzień 24.07.2018

1.
2. Marcin Kubalak
3. Stanisław Sternal
4. Kamil Domalik
5. Damian Bajgot
6. Bartłomiej Kajfasz
7. Tomasz Pecuch
8. Grzegorz Reinhard
9. Karol Stabla
10. Artur Tyrpa
11. Alicja Długosz
12. Józef Długosz
13. Artur Kurasik
14. Jacek Bębenek
15. Zbigniew Pszczeliński
16. Bogusław Kowalczyk
17. Rafał Dziura
18. Adam Janusz
19. Zenon Smolka
20. Łukasz Stawiarski
21.
22. Brunon Kurman
23. Janusz Niehrebecki
24. Piotr Nędza
25. Krzysztof Pietrzyk
26. Dominik Szczypka
27. Krzysztof Szymaniec
28. Krzysztof Samol
29. Artur Kuzia
30. Ireneusz Świtała
31. Bartłomiej Okoński
32. Tomasz Bystry
33. Marek Czechowicz
34.
35. Marcin Tarczoń
36. Bogdan Tarczoń
37. Dariusz Paletko
38. Artur Kowalczyk
39. Paweł Koza
40. Stanisław Matlak
41. Andrzej Szkudlarek
42. Zenon Naleśnik
43. Marcin Mol
44. Leszek Stankiewicz
45. Piotr Worek
46. Robert Pietrzyk
47. Damian Morawiec
48. Piotr Pilarczyk
49. Bogdan Pilarczyk
50. Czesław Wieczorek
51. Marek Cieślik
52. Grzegorz Borowski
53. Bogusław Lech
54. Artur Pławecki
55. Rafał Grzyb


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kuki32 dnia Wto 16:58, 24 Lip 2018, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki32




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto 17:01, 24 Lip 2018    Temat postu:

Na chwilę obecną zostały 3 wolne miejsca po rezygnacji kilku osób, zapraszam serdecznie. W przypadku chęci uczestnictwa jeszcze dodatkowo kilku osób jest możliwość rozstawienie dodatkowego 5 sektora na teatrzyku.

Proszę o przemyślane zapisy
Pozdrawiam😊


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KaraśSC




Dołączył: 01 Lis 2014
Posty: 127
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: SOSNOWIEC

PostWysłany: Wto 21:20, 24 Lip 2018    Temat postu:

PostWysłany: Nie 22:14, 24 Cze 2018 Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post
witam.
firma KARAŚ dostarczy robale do RAJSKA w niedzielę 29.07 o godz.6.30
zamówienia telefoniczne;

512428468-ALOJZ
FAKTURA V.A.T.
pozdrowienia od KARASIA


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki32




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw 13:18, 26 Lip 2018    Temat postu:

Lista Zawodników na dzień 26.07.2018

1. Marcin Kubalak
2. Stanisław Sternal
3. Kamil Domalik
4. Damian Bajgot
5. Bartłomiej Kajfasz
6. Tomasz Pecuch
7. Grzegorz Reinhard
8. Artur Tyrpa
9. Piotr Kruk
10. Mirosław Knapik
11. Artur Kurasik
12. Jacek Bębenek
13. Zbigniew Pszczeliński
14. Bogusław Kowalczyk
15. Rafał Dziura
16. Adam Janusz
17. Zenon Smolka
18. Łukasz Stawiarski
19. Brunon Kurman
20. Janusz Niehrebecki
21. Krzysztof Pietrzyk
22. Dominik Szczypka
23. Krzysztof Szymaniec
24. Krzysztof Samol
25. Artur Kuzia
26. Ireneusz Świtała
27. Bartłomiej Okoński
28. Tomasz Bystry
29. Marek Czechowicz
30. Marcin Tarczoń
31. Bogdan Tarczoń
32. Dariusz Paletko
33. Artur Kowalczyk
34. Paweł Koza
35. Stanisław Matlak
36. Andrzej Szkudlarek
37. Zenon Naleśnik
38. Marcin Mol
39. Leszek Stankiewicz
40. Piotr Worek
41. Robert Pietrzyk
42. Damian Morawiec
43. Piotr Pilarczyk
44. Bogdan Pilarczyk
45. Czesław Wieczorek
46. Marek Cieślik
47. Grzegorz Borowski
48. Bogusław Lech
49. Artur Pławecki
50. Rafał Grzyb
51. Krzysztof Nowaczyk
52. Tadeusz Lewosz
53.
54.
55.



Zostało jeszcze 3 wolne miejsca, zapraszam do zapisów - nie będzie sektora na teatrzyku.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kuki32 dnia Pią 19:47, 27 Lip 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki32




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw 6:17, 02 Sie 2018    Temat postu:

Zapraszam na stronę [link widoczny dla zalogowanych] tam w dziale GN CUP znajdziecie wyniki z niedzielnych zawodów na Rajsku.

Gratulacje dla zwycięzców, ukłony również dla pozostałych zawodników, że wytrzymali w takim gorącu Smile

Do zobaczenia 19.08 w Jastrzębiu Zdroju na zbiorniku Dolne.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BFL2




Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 11:59, 05 Sie 2018    Temat postu:

nie wiem jak u innych ale ja tam żadnych wyników nie widzę.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ja




Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 342
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 18:39, 05 Sie 2018    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin