Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Matrix Classic Feeder CUP 2018

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kostek




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 150
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 15:24, 14 Wrz 2018    Temat postu: Matrix Classic Feeder CUP 2018

REGULAMIN
MATRIX CLASSIC FEEDER CUP 2018


1. Zawody z cyklu MATRIX CLASSIC FEEDER CUP 2018 są zawodami towarzyskimi. Uczestniczyć w zawodach mają prawo wszyscy zawodnicy z opłaconymi składkami PZW .


2. Zawody MATRIX CLASSIC FEEDER CUP 2018 , rozegrane będą na Kanale Żerańskim w dwóch turach . Dwie tury zawodów będą rozegrane dzień po dniu.(17 i 18 listopada 2018 ) Każda tura trwa 5 godzin.

3. W każdej turze zawodów łowisko będzie podzielone na 3 sektory. Punkty sektorowe będą liczone do klasyfikacji generalnej.

4. Uczestnicy zawodów zobowiązani są do przestrzegania Zasad organizacji sportu wędkarskiego w dyscyplinie feeder.
[link widoczny dla zalogowanych]

5. Jeśli zawodnicy w pierwszej turze wylosowali i łowili na tzw. otworkach ( dwa skrajne stanowiska na brzegu ), podczas losowania w drugiej turze nie mogą losować otworków

6. Całe zawody ( dwie tury ) wygrywa zawodnik z najmniejszą ilością punktów sektorowych, w przypadku gdy jest więcej niż jedna osoba z tą samą ilością punktów sektorowych o zajmowanym miejscu decyduje waga złowionych ryb podczas obu tur. Zawodnik z wyższą wagą jest wyżej w klasyfikacji.

7.Wpisowe od zawodnika na zawody MATRIX CLASSIC FEEDER CUP 2018, (dwie tury ) wynosi 120,00 PLN. Z kwoty wpisowego opłacamy wsparcie techniczne i arbitrażowe oraz posiłek ,reszta kwoty przeznaczona jest na poczet pucharów, napojów, poczęstunku oraz nagród ( rozpis nagród w kolejnych punktach). Wpisowe będzie można wykupić poprzez wpłatę na podane poniżej konto.Na listę będą wpisywani tylko Ci zawodnicy, którzy opłacą wpisowe, nie ma i nie będzie żadnych wstepnych list rezerwacyjnych . Opłaty za poszczególne zawody dokonujemy najpóźniej 10 dni przed rozpoczęciem zawodów. Jeżeli zawodnik z opłaconym wpisowym nie będzie mógł się pojawić a zgłosi organizatorowi ten fakt najpóźniej do środy bezpośrednio poprzedzającej daną eliminacje, wpisowe zostanie mu zwrócone.

Nr konta na które wpłacamy wpisowe to : 78 1050 1575 1000 0091 4925 3875 w tytule wpisujemy , imię ,nazwisko data zawodów a w nazwie PAWEŁ ZUZIAK .



Nagrody

1. Firma Matrix ufundowała nagrody rzeczowe o łącznej wartości 800 Euro. Nagrodzimy nimi pierwszą szóstkę zawodów , oraz dwie nagrody będą losowane wśród pozostałych uczestników.

2. Firma Boland ufundowała 9 nagród o łącznej wartości 1000 PLN. Nagrodzimy nimi pierwszą szóstkę zawodów, oraz trzy nagrody rozlosujemy wśród pozostałych uczestników.

3. Pozostałą kwotę z zebranych środków podzielimy na 3 nagrody kopertowe dla pierwszej trójki zawodników w proporcjach :
I miejsce – 50%
II miejsce -30%
III miejsce -20%

4. Pucharami nagrodzimy pierwsza trójkę zawodów.

5. Dwie koperty ze zwrotem równowartości wpisowego rozlosujemy wśród wszystkich uczestników.

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany łowiska lub terminu zawodów, o czym poinformuje uczestników minimum 10 dni przed rozpoczęciem zawodów.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kostek




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 150
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 15:27, 14 Wrz 2018    Temat postu:

Na zawody można zamówić robaki

PRZYJMUJEMY ZAMÓWIENIA NA GLINY I ROBACTWO KTÓRE DOWIEZIEMY NA ZAWODY.
ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY POD NUMEREM TELEFONU 792-399-226.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kostek




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 150
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:10, 20 Wrz 2018    Temat postu:

Stan na 25.09.2018

1. Słowik Sebastian
2. Ziółkowski Arkadiusz
3.Kostera Marcin
4.Podobas Marek
5.Błażejewski Paweł
6. Zuziak Paweł
7. Sitkowski Marcin
8. Sobczak Marek
9. Łukasik Paweł
10. Kuciński Mateusz
11. Radek Borowski
12. Michał Kędzior
13. Szczepan Małkiewicz
14. Łukasz Skirski
15. Maciek Krosnowski
16. Wojtek Barański
17. Sebasitan Łoś
18. Marcin Pietrzyk
19. Marek Stachurski
20. Łukasz Gierach
21. Michał Brzezowski
22. Patryk Gajcy
23. Robert Rogulski
24. Leleniak Piotr
25. Mieszczakowski Mariusz
26. Durka Ireneusz
27. Kacprzak Paweł
28. Kacprzak Bartłomiej
29. Lange Janusz
30. Zajkowski Rafał
31. Radosław Wojtak
32. Łukasiewicz Marcin
33. Konrad Dąbrowski
34. Wojtek Makowski
35.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kostek dnia Wto 9:40, 02 Paź 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kostek




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 150
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 11:37, 11 Paź 2018    Temat postu:

Ruszyły listy startowe do Matrix Classic Feeder CUP 2018!!!!

ZAMYKAMY LISTY STARTOWE !!!!

Poniżej kompletna lista :
1. Słowik Sebastian
2. Ziółkowski Arkadiusz
3.Kostera Marcin
4.Podobas Marek
5.Błażejewski Paweł
6. Karczemski Bartłomiej
7. Sitkowski Marcin
8. Sobczak Marek
9. Łukasik Paweł
10. Kuciński Mateusz
11. Radek Borowski
12. Michał Kędzior
13. Szczepan Małkiewicz
14. Łukasz Skirski
15. Maciek Krosnowski
16. Wojtek Barański
17. Sebasitan Łoś
18. Marcin Pietrzyk
19. Marek Stachurski
20. Łukasz Gierach
21. Michał Brzezowski
22. Patryk Gajcy
23. Robert Rogulski
24. Leleniak Piotr
25. Mieszczakowski Mariusz
26. Durka Ireneusz
27. Kacprzak Paweł
28. Kacprzak Bartłomiej
29. Lange Janusz
30. Zajkowski Rafał
31. Radosław Wojtak
32. Łukasiewicz Marcin
33. Konrad Dąbrowski
34. Wojtek Makowski
35. Basaj Sławomir
36. Kupisz Marek
37. Woźniak Maciej
38. Perkowski Maciej
39. Biernacki Marek
40. Buzes Mariusz
41. Bukojemski Krzysztof
42. Olesiejuk Paweł
43. Mróz Jarosław
44. Leszczyński Grzegorz
45. Rubaszewski Adam
46. Tomasz Kanclerz
47. Borowski Marcin
48. Bogdan Troszczyński
49. Wojciechowski Roman
50. Ostasz Piotr
51. Mazurkiewicz Dominik
52. Kwocz Kamil
53. Jasiński Dariusz
54. Piotr Świąder
55. Kosakowski Piotr
56. Jarosław Antonowicz
57. Przemek Zdunek
58. Kurek Mariusz
59. Mariusz Rusjan
60. Łukasz Piotrowicz
61. Jakub Szymański


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kostek dnia Pon 13:18, 15 Paź 2018, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kostek




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 150
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 16:06, 08 Lis 2018    Temat postu:

Zawody coraz bliżej Smile w weekend postaramy się zrobić relację na żywo, żeby pokazać kanał, jak wygląda dojazd i gdzie zostawiamy samochody.
Mamy także informację w sprawie robaków:
"Zamówienia na wszelkie robactwo i gliny zbieram do wtorku. Zamówiony towar jak zwykle dowiozę rano przed zawodami na łowisko. Zapraszam i dziękuję - telefon: 792399226


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kostek




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 150
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 15:33, 14 Lis 2018    Temat postu:

Ostateczna lista zawodników Smile


LP Imię i Nazwisko
1 Słowik Sebastian
2 Ziółkowski Arkadiusz
3 Podobas Marek
4 Błażejewski Paweł
5 Karczemski Bartłomiej
6 Sitkowski Marcin
7 Sobczak Marek
8 Łukasik Paweł
9 Kuciński Mateusz
10 Lelenik Piotr
11 Mieszczakowski Mariusz
12 Kacprzak Paweł
13 Kacprzak Bartłomiej
14 Lange Janusz
15 Zajkowski Rafał
16 Łukasiewicz Marcin
17 Borowski Marcin
18 Basaj Sławomir
19 Kupisz Marek
20 Woźniak Maciej
21 Perkowski Maciej
22 Biernacki Marek
23 Buzes Mariusz
24 Ireneusz Durka
25 Olesiejuk Paweł
26 Mróz Jarosław
27 Leszczyński Grzegorz
28 Rabuszewski Adam
29 Mazurkiewicz Dominik
30 Ostasz Piotr
31 Kwocz Kamil
32 Jasiński Dariusz
33 Kosakowski Piotr
34 Kurek Mariusz
35 Zdunek Przemysław
36 Piotrowicz Łukasz
37 Szymański Jakub
38 Rusjan Mariusz
39 Wojciechowski Roman
40 Radek Borowski
41 Michał Kedzior
42 Szczepan Małkiewicz
43 Łukasz Skirski
44 Wojtek Barański
45 Sebastian Łoś
46 Marcin Pietrzyk
47 Marek Stachurski
48 Łukasz Gierach
49 Michał Brzezowski
50 Patryk Gajcy
51 Robert Rogulski
52 Bogdan Troszczyński
53 Piotr Świąder
54 Jarosław Antonowicz
55 Wiereszka Darek
56 Arek Szczepaniak
57 Maciej Zaborowski
58 Tomek Pazio
59 Paweł Kornilski
60 Robert Przybysz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin