Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zawody splawikowe MEMORIAL ZYGMUNTA I ANDRZEJA BUKRAKOW

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 442
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro 12:29, 29 Sie 2018    Temat postu: Zawody splawikowe MEMORIAL ZYGMUNTA I ANDRZEJA BUKRAKOW

W imieniu Krzysztofa Bukraka oraz swoim serdecznie zapraszamy na zawody wędkarskie "Memoriał Zygmunta i Andrzeja Bukraków"

Termin: 16 września 2018 r.
Łowisko: Kanał Żerański – Kobiałka
Zbiórka zawodników: godz. 7:00 na łowisku,
Metoda: spławikowa,
Kategorie: Seniorzy, Kobiety, Juniorzy – U 18, Kadeci – U 14,
Zawody jedno turowe (tura dla Seniorów 4 godziny, Tura dla Kobiet, Juniorów i Kadetów 3 godziny)

ZAWODY BĘDĄ ROZEGRANE ZGODNIE Z REGULAMINEM PZW

Orientacyjny harmonogram zawodów:
SENIORZY:


Zbiórka, otwarcie Zawodów, potwierdzenie uczestnictwa godz. 7.00 do 7.30
Odprawa i losowanie godz. 7.30
Pierwszy sygnał, wejście na stanowisko 8.00
Drugi sygnał - nęcenie godz. 9.50
Trzeci sygnał, początek łowienie godz. 10.00
Czwarty sygnał – 5 minut do końca godz. 13.55
Piąty sygnał koniec łowienia godz. 14.00
Ważenie ryb 14.00 – 15.00, posiłek
ogłoszenie wyników 16.00


Orientacyjny harmonogram zawodów:
KOBIETY, JUNIORZY, KADECI:


Odprawa i losowanie godz. 7.30
Pierwszy sygnał, wejście na stanowisko 8.00
Drugi sygnał - nęcenie godz. 9.50
Trzeci sygnał, początek łowienie godz. 10.00
Czwarty sygnał – 5 minut do końca godz. 12.55
Piąty sygnał koniec łowienia godz. 13.00
Ważenie ryb 13.00 – 14.00, posiłek
ogłoszenie wyników 16.00


Składka za uczestnictwo: 50 zł. / zawodnik.
Składka pobierana będzie tylko od seniorów. Kobiety, Juniorzy i Kadeci zwolnieni z wpłacenia składki.

Zgłoszenia: do 10 września 2018 r. WYŁĄCZNIE SMS POD NUMER TELEFONU: 518 847 910 z podaniem: imienia i nazwiska, kategorii, dopiskiem Memoriał Bukraków oraz wpłata do 10 września 2018 r. składki na rachunek Koła nr 53 1090 2590 0000 0001 3109 1924, w tytule przelewu podając: Składka za uczestnictwo – Memoriał Bukraków - Imię i nazwisko

UWAGA: Tylko wysłanie sms i wpłata na konto w podanym terminie będzie uważane za zgłoszenie
Nie będzie możliwości wpisywania na listę startową uczestników po 10.09.2018 r.

Komputerowe losowanie sektorów przeprowadzone będzie 12.09.2018 r. Wyniki losowania sektorów opublikowane będą na stronie internetowej: [link widoczny dla zalogowanych] oraz profilu Koła na FB.

Nagrody: Za najlepszy wynik wagowy w całych zawodach – nagroda rzeczowa ufundowana przez sponsora - Sklep INSEL,
Za pierwsze trzy miejsca w każdym sektorze talony do sklepu INSEL o wartości 200 zł, - I miejsce, 150 zł – II miejsce, 100 zł – III miejsce,
oraz puchary i dyplomy.

PRZYJMUJEMY ZAMÓWIENIA NA GLINY I ROBACTWO KTÓRE DOWIEZIEMY NA ZAWODY.
ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY POD NUMEREM TELEFONU 792-399-226.



SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Śro 12:48, 29 Sie 2018, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ppawell87




Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 3
Przeczytał: 19 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Sob 8:17, 08 Wrz 2018    Temat postu: Lista startowa

U 14 :

1. Maciej Lewkowicz
2. Mateusz Lewkowicz
3. Jakub Nowakowski
4. Mateusz Raczykiewicz
5. Mateusz Augustyniak
6. Daniel Lojek
7. Szymon Karczewski
8. Damian Kostrzewa

U 18 :

1. Piotr Zawiślak
2. Jakub Rusek
3. Szymon Kucharski
4. Jakub Kalinowski

Kobiety :

1.Magdalena Biedrzycka
2. Agnieszka Owczarczuk
3. Jadwiga Kostrzewa

Seniorzy :

1. Marcin Lewkowicz
2. Łukasz Kalmus
3. Kazimierz Radomski
4. Tadeusz Adamkiewicz
5. Marek Sobczak
6. Bartłomiej Sobczyński
7. Arkadiusz Kabat
8. Piotr Świecki
9. Zdzisław Świecki
10. Andrzej Wysocki
11. Mirosław Łukasz
12. Jacek Pluta
13. Przemysław Szpak
14. Piotr Śliwiński
15. Marian Włodarski
16. Robert Woźniel
17. Marcin Lisiak
18. Maciej Grzybowski
19. Mateusz Brodzik
20. Jan Bartczak
21. Mariusz Kurczyński
22. Paweł Has
23. Adam Chomko
24. Piotr Pytkowski
25. Władysław Zalewski
26. Robert Krakowski
27. Adam Kryszczak
28. Przemysław Krakowski
29. Bartosz Pelc
30. Szymon Krukowski
31. Tomasz Pazio
32. Tomasz Demianiuk
33. Michał Augustyniak
34. Krzysztof Kosiarek
35. Mariusz Kurek
36. Jarosław Antonowicz
37. Marcin Ostrowski
38. Piotr Wieczorkowski
39. Mieczysław Roganowski


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ppawell87 dnia Wto 18:44, 11 Wrz 2018, w całości zmieniany 23 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kerukam




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 498
Przeczytał: 9 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Marki

PostWysłany: Śro 9:20, 12 Wrz 2018    Temat postu:

To co z tym komputerowym losowaniem sektorów Very Happy Very Happy Very Happy ?
Bo nie wiem gdzie trenować Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ppawell87




Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 3
Przeczytał: 19 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Śro 17:09, 12 Wrz 2018    Temat postu:

Sektor A - od Warszawy

OSTROWSKI Marcin
DEMIANIUK Tomasz
LISIAK Marcin
CHOMKO Adam
KRAKOWSKI Przemysław
KALMUS Łukasz
PLUTA Jacek
WOŹNIEL Robert
KABAT Arkadiusz
BARTCZAK Jan
SOBCZAK Marek
AUGUSTYNIAK Michał
KRUCZYŃSKI Mariusz
PYTKOWSKI Piotr
WIECZORKOWSKI Piotr
PELC Bartosz
HAS Paweł
SOBCZYŃSKI Bartłomiej
KRAKOWSKI Robert

Sektor B

ANTONOWICZ Jarosław
ŚWIECKI Piotr
GRZYBOWSKI Maciej
SZPAK Przemysław
KUREK Mariusz
KRUKOWSKI Szymon
RADOMSKI Kazimierz
ŚWIECKI Zdzisław
ŁUKASZ Mirosław
BRZODZIK Mateusz
LEWKOWICZ Marcin
ROGANOWSKI Mieczysław
ADAMKIEWICZ Tadeusz
ŚLIWIŃSKI Piotr
PAZIO Tomasz
KOSIAREK Krzysztof
KRYSZCZAK Adam
WYSOCKI Andrzej
WŁODARSKI Marian
ZALEWSKI Władysław


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ppawell87 dnia Śro 17:10, 12 Wrz 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin