Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Puchar WKS RAJMS 17.11.2019

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro 5:34, 16 Paź 2019    Temat postu: Puchar WKS RAJMS 17.11.2019

Serdecznie zapraszamy na zawody spławikowe o Puchar Wędkarskiego Klubu RAJMS które odbędą się 17.11.2019r na Kanale Żerańskim w miejscowości Aleksandrów.

Wpisowe 80zl od zawodnika w całości przeznaczone na organizacje zawodów.

Łowimy 4 godziny zgodnie z regulaminem PZW jedyna zmiana to to ze Ukleje w tych zawodach nie są punktowane.

Zawodnicy spoza okręgu Mazowieckiego zobowiązani są do posiadania ważnego zezwolenia w dniu zawodów na wędkowanie w wodach PZW Mazowieckie.

Zgłoszenia pod numer 507 528 660 Maciej Grzybowski
Liczba miejsc ograniczona max 60 osób


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Maciej wawa dnia Śro 21:45, 16 Paź 2019, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro 5:44, 16 Paź 2019    Temat postu:

LISTA STARTOWA:

1 - KUREK MARIUSZ
2 - WOŁOSIUK SŁAWOMIR
3 - ŚPIEWAK ROBERT
4 - PUŁTORAK JAN.
5 - KOWALSKI MARCIN
6 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
7 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
8 - FABIJAŃCZUK DARIUSZ.
9 - KĘPKA PAWEŁ.
10 - BOLEK KAMIL.
11 - BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ.
12 - KUPISZ MAREK.
13 - PYTKOWSKI PIOTR.
14 - ZALEWSKI KRZYSZTOF.
15 - KUREK ŁUKASZ.
16 - SITKOWSKI MARCIN.
17 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
18 - WRÓBEL SYLWESTER.
19 - PIETRZAK JACEK.
20 - BARTCZAK JAN.
21 - PLUTA JACEK.
22 - WIRASZKA MARIUSZ.
23 - KOWALCZYK WOJCIECH.
24 - KOWALCZYK WALDEMAR.
25 - WIECZORKOWSKI PAWEŁ.
26 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
27 - WIECZORKOWSKI PIOTR.
28 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
29 - SZPAK PRZEMYSŁAW.
30 - KOŃPA CEZARY.
31 - RADOMSKI KAZIMIERZ.
32 - WĄSIK BOGDAN.
33 - WALKIEWICZ REMIGIUSZ.
34 - DURAJCZYK MATEUSZ.
35 - FIJOŁEK KRZYSZTOF.
36 - BASAJ SŁAWOMIR.
37 - PEŁKA PAWEŁ.
38 - STACHURSKI MAREK.
39 - PTASIŃSKI PAWEŁ.
40 - WICHROWSKI CEZARY.
41 - SYGA STANISŁAW.
42 - FLISEK ADAM.
43 - KARKOWSKI JACEK.
44 - STRZELCZYK PAWEŁ.
45 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ.
46 - WOŹNIEL ROBERT.
47 - DĘBEK DANIEL.
48 - KRAWCZYK DARIUSZ.
49 - POGORZELEC TOMASZ.
50 - RUSEK JAKUB.
51 - FIC PAWEŁ.
52 - ZYŚK KAMIL.
53 - ŁUKASIK PAWEŁ.
54 - JAFISZOW PAWEŁ.
55 - WLAZŁO PAWEŁ.
55 - UCINEK ŁUKASZ.
57 - KOWALSKI JAROSŁAW.
58 - KOMOROWSKI MARCIN.
59 - ŁAPACZ MATEUSZ.
60 - BOBOWSKI MATEUSZ.
61 - MECHANICKI ŁUKASZ.
62 - WILCHOWY STANISŁAW.
63 - FILIPEK KAMIL.
64 - TKACZYK SYLWESTER.

OSOBY ZAZNACZONE POGRUBIONĄ CZCIONKĄ POTWIERDZIŁY UDZIAŁ W ZAWODACH.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Maciej wawa dnia Sob 16:56, 16 Lis 2019, w całości zmieniany 70 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22:12, 04 Lis 2019    Temat postu:

Harmonogram zawodów
potwierdzenie do godz 07:00
losowanie 07:15
necenie ciezkie 09:50
Początek łowienia 10:00
koniec lowienia 14:00
obiad rozdanie nagrod 15:00
Zakonczenie zawodów 15:30
Do dnia 12.11.2019 prosimy o obowiązkowe potwierdzenie obecności w zawodach w celu zamówienia obiadów.
Osoby które się nie potwierdzą zostaną skreślone z listy startowej i nie będą miały prawa startu w zawodach.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leszcz1975




Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 257
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 24 razy
Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Ostróda

PostWysłany: Wto 11:24, 05 Lis 2019    Temat postu:

Drodzy koledzy,
zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc finansową dla małego Szymonka.U pięcioletniego synka naszego kolegi po kiju Rafała Kublika z Elbląga zdiagnozowano Nowotwór Mózgu.Koszt leczenia jest ogromny.
Wiele instytucji charytatywnych,firmy oraz ludzie o wielkim sercu przyłączyło się w akcję ratowania Szymonka.
Wierzę w to,że my wędkarze też potrafimy połączyć siły i okazać serce i wsparcie dla tak szczytnego celu .Zawsze rywalizujemy między sobą i przyszedł ten czas aby połączyć siły.Pamiętajmy że kiedyś to my możemy potrzebować takiej pomocy.Nie odwracajmy się plecami i podajmy pomocną dłoń.
DOBRO ZAWSZE POWRACA!!!!
Do wszystkich chętnych którzy mogą pomóc,będę prowadził zbiórkę przed i po zawodach przy stanowisku potwierdzania uczestnictwa w zawodach.
Pamiętajmy że mały Szymonek liczy na naszą pomoc.Nie zawiedźmy Go.
Bardzo proszę,o przekazanie wszystkim startującym o naszej wspólnej akcji.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 21:23, 17 Lis 2019    Temat postu:

Wyniki zawodów
Sektor A
1. Kurczyński Mariusz 12200
2. Kupisz Marek 10780
3. Stachurski Marek 8425
4. Zyśk Kamil 7675
5. Kowalski Jarosław 7510
6. Syga Stanisław 6635
7. Borowicz Zbigniew 6340
8. Śpiewak Robert 5840
9. Dębek Daniel 5655
10. Wąsik Bogdan 5650
11. Końpa Cezary 5510
12. Tkaczyk Sylwester 5045
13. Szpak Przemysław 5005

Sektor B
1. Kurek Mariusz 11300
2. Niewiadomski Artur 9325
3. Krawczyk Łukasz 8005
4. Wróbel Sylwester 7520
5. Wieczorkowski Piotr 7120
6. Łukasik Paweł 6025
7. Bolek Kamil 6020
8. Bartczak Jan 5570
9. Błażejewski Paweł 5260
10. Mechanicki Łukasz 4435
11. Wichrowski Cezary 4370
12. Fabijańczuk Dariusz 4360
13. Kowalczyk Waldemar 3005

Sektor C
1. Fic Paweł 9805
2. Kurek Łukasz 9580
3. Pogorzelec Tomasz 7660
4. Durajczyk Mateusz 7480
5. Kołakowski Konrad 6785
6 . Flisek Adam 5705
7. Radomski Kazimierz 5445
8. Ptasiński Paweł 5345
9. Jawiszof Paweł 5240
10. Karkowski Jacek 5230
11. Krawiec Włodzimierz 5150
12. Pluta Jacek 3465

Sektor D
1. Łapacz Mateusz 8280
2. Kowalski Marcin 8210
3. Pietrzak Jacek 8060
4. Wiraszka Mariusz 6920
5. Ucinek Łukasz 6190
6. Pułtorak Jan 5910
7. Pełka Paweł 5570
8. Rusek Jakub 5490
9. Fijołek Krzysztof 5170
10. Komorowski Marcin 4960
11. Strzelczyk Paweł 4810
12. Walkiewicz Remigiusz 3940

Sektor E
1. Wlazlo Paweł 11300
2. Bobowski Mateusz 10150
3. Zalewski Krzysztof 8200
4. Filipek Kamil 6720
5. Basaj Sławomir 6440
6. Kępka Paweł 6360
7. Kowalczyk Wojciech 6350
8. Pytkowski Piotr 6230
9. Sitkowski Marcin 5740
10. Woźniel Robert 5130
11. Wilkchowy Stanisław 5030
12. Wołosiuk Sławomir 3990

Klasyfikcja ogólna (pierwsza 10tka)
1. Kurczyński Mariusz 12200
2. Kurek Mariusz 11300
2. Wlazło Paweł 11300
4. Paweł Fic 9805
5. Łapacz Mateusz 8280
6. Kupisz Marek 10780
7. Bobowski Mateusz 10150
8. Kurek Łukasz 9580
9. Niewiadomski Artur 9325
10. Kowalski Marcin 8210


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Maciej wawa dnia Nie 22:02, 17 Lis 2019, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin