Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PLWS-Eliminacje Mazowieckie 2017

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 51 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 18:43, 03 Kwi 2017    Temat postu: PLWS-Eliminacje Mazowieckie 2017

Witamy. Stworzyliśmy regulamin Mazowieckich eliminacji PLWS, który będzie obowiązywał przez sezon 2017.

1. Drużyna składa sie z 2 bądź 3 osób. Skład drużyny podawany jest na cały cykl zawodów w danym roku kalendarzowym bez możliwości zmian w trakcie sezonu.
2. Prawo startu w zawodach ma 2 zawodników z każdej zgłoszonej drużyny
3. Zawodnicy łowią w 20metrowym boxie w sektorze nie większym jak 10drużyn.
4. Pierwsze miejsce w zawodach zajmuje drużyna, która zdobyła najmniejszą liczbę punktów. W przypadku równej liczby
punktów decyduje waga ryb.
5. Zajęte miejsce przez drużynę w danych zawodach oznacza liczbę punktów, która zostanie dopisana do punktacji drużynowej.
6. W przypadku takiej samej liczby punktów po 3 turach o wyniku decyduje waga ryb.
7. Wpisowe: 300zł od drużyny za caly cykl płatne na 1 zawodach.
8. Wpisowe wpłacane jest w całości na pierwszych zawodach .
9.Wpisowe w 100% wykorzystywane jest na cykl zawodów .Pierwsze 3 druzyny w kazdych zawodach dostana nagrody pieniężne.
10. Prawo startu ma max 30 drużyn. Decyduje kolejność zgłoszeń.
11. Kapitan drużyny ma obowiązek potwierdzenia i podania składu swojej drużyny na poszczególne tury organizatorom cyklu
najpóźniej 5 dni przed datą rozgrywania zawodów.
12. Każdy zawodnik jest zobowiązany posiadać ważne pozwolenie na wędkowanie na wodach, na których odbywają się zawody z cyklu eliminacji PLWS.
13.Mile widziana pomoc przy organizacji zawodów
14.Ilosc drużyn uprawnionych do startu w finale bedzie znana w dniu 1 zawodow gdy dowiemy sie ile druzyn jest zgłoszonych.
15.Zapisy przyjmujemy do 30.04.
16.Terminarz zawodów
-06-07.05 wykrot
-27.08 kobiałka
17.Na zawodach nie organizujemy kateringu
Organizatorzy;
Jarosław Antonowicz
Sławomir Basaj
Maciej Grzybowski
zgloszenia pod numer 507528660


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Maciej wawa dnia Wto 11:07, 04 Kwi 2017, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 51 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22:13, 03 Kwi 2017    Temat postu:

Lista zgłoszonych drużyn:
1.Zegrze Team
-Jarosław Antonowicz,Sławomir Basaj,Maciej Grzybowski
2.MacJack Team Działdowo
-Sylwester Wróbel,Łukasz Krawczyk
3.M&MS
-Mateusz Brodzik,Mateusz Suszczyński
4.Bream Team Błonie
-Mateusz Łapacz,Bartek Krzyżak,Mateusz Bobowski
5.Chłopek Team
-Maciej Chłopecki,Piotr Chłopecki,Andrzej Jadwiszczak
6.Papaki
-Bartłomiej Kacprzak,Paweł Kacprzak
7.Matchpro Normark Team
-Damian Furmańczyk,Mariusz Sułek
8.Podróż za jeden uśmiech
-Slawomir Urbaniak,Darek Fabijańczuk
9.Działdowo Team 2
-Artur Jóźwik,Przemysław Zdunek
10.Mac Jack Team
-Jacek Pietrzak,Konrad Kołakowski
11.Papraki
-Dawid Skiera,Włodzimierz Krawiec
12.Holiday Team
-Paweł Łukasik,Jarosław Komorowski
13.Placek Team
-Łukasz Gierach,Patryk Gajcy
14.Bracia Team
-Dawid Podowski,Adrian Podowski
15.Fishing Team Ciechanów
-Mikołaj Krauze,Kamil Olewnik,Kamil Szcześniak
16.Turek Team
-Krzysztof Turek,Mateusz Turek
17.Match This Team
-Robert Wożniel,Artur Niewiadomski
18.Otwock Team
-Stanisław Syga,Filip Gos


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Maciej wawa dnia Czw 19:04, 27 Kwi 2017, w całości zmieniany 22 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 51 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 16:34, 04 Kwi 2017    Temat postu:

Zmiana terminów.
06-07.05 wykrot
27.08 kobialka
Zapomnialem dopisać w regulaminie.
Każdą drużynę ważymy razem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 51 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro 16:24, 05 Kwi 2017    Temat postu:

Jeżeli ktoś szukałby nocleg na wykrocie polecam agroturystykę u Eli w miejscowości Wydmusy.
Numer kontaktowy dla zainteresowanych 609858698


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
top range




Dołączył: 25 Mar 2016
Posty: 91
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Czw 17:13, 13 Kwi 2017    Temat postu:

będę w sobotę na Wykrocie z robakami
zamówienia tel. 507 957 442


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarecki72




Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Wto 19:32, 25 Kwi 2017    Temat postu:

Harmonogram zawodów 06.05.2017 Wykrot

Zbiórka 8:30
Losowanie 9:00
Nęcenie 11:20
Początek zawodów 11:30
Koniec zawodów 15:30
Zakończenie i rozdanie nagród około 16:30


Harmonogram zawodów 7.05.2017 Wykrot

Zbiórka 6:30
Losowanie 7:00
Nęcenie 9:20
Początek zawodów 9:30
Koniec zawodów 13:30
Zakoczenie i rozdanie nagród około 14:30

Uczestnikow zawodow, prosimy o punktualne przybycie. Zbiorka pierwszego i drugiego dnia, nad brzegiem zalewu od strony szosy. Z szosy nalezy skręcić w lewą strone, przejechać lasek i znajdziemy się nad brzegiem zalewu w miejscu zbiórki.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jarecki72 dnia Wto 20:32, 25 Kwi 2017, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 51 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 19:51, 07 Maj 2017    Temat postu:

Wyniki sobota 06.05
Sektor A
1,MatchPro Normark Team 13710pkt
2.Działdowo Team 2 10860pkt
3.M&MS 8690pkt
4,Mac Jack Team Działdowo 8430pkt
5.Podróż za jeden uśmiech 6870pkt
6.Papraki 5720pkt
Sektor B
1.Otwock Team11070 pkt
2.Zegrze Team 8980pkt
3.Holiday Team 7190pkt
4MacJack Team 7110pkt
5Bream Team Błonie 6870pkt
6.Papaki 5340pkt
Sektor C
1.Turek Team 22000pkt Mateusz Turek 11690-najwyzszy ind wynik zawodów)
2.Chłopek Team 15640pkt
3.Matchthis Team 12520 pkt
4Fishing Team Ciechanów 9750pkt
5.Zegrze Team 8980 W
6.Bracia Team 8360 pkt


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 51 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 20:06, 07 Maj 2017    Temat postu:

Wyniki Niedziela 07.05
Sektor A
1Bream Team Błonie 10450pkt
2.Działdowo Team 2 8830pkt
3.Otwock Team 8650pkt
4.Papaki7730pkt
5.Podróz za jeden uśmiech 7070pkt
6.Mack Jack Team Działdowo 6970pkt
Sektor B
1.Fishing Team Ciechanów 11950pkt
2.Matchpro Normark Team 9590pkt
3,Mack Jack Team 9470pkt
4.Holiday Tem 7100pkt
5.MatchThis Team 5840pkt
6.Bracia Team 4200pkt
Sektor C
1.Chłopek Team 13250 pkt
2.Turek Team 13110pkt
3.Zegrze Team 12670 pkt(Sławomir Basaj 8370pkt najwyzszy ind wynik zawodów)
4.Mack Jack Team 9470pkt W
5M&MS 7890pkt
6.Papraki 6470pkt


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Maciej wawa dnia Nie 20:32, 07 Maj 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 51 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 20:31, 07 Maj 2017    Temat postu:

Klasyfikacja po dwóćh turach
1.Turek Team 3pkt 35110
2.Chłopek Team 3pkt 28890
3,MatchPro Normark Team 3 pkt 23300
4.Otwock Team 4pkt 19720
5.Działdowo Team 2 -4pkt 19690
6.Fishing Team Ciechanów 5pkt 21700
7.Zegrze Team 5pkt 21650
8.Bream Team Błonie 6pkt 17320
9.MackJack Team 7pkt 16580
10.Holiday Team 7pkt 14290
11.MatchThis Team 8pkt 18360
12M&MS 8pkt 16580
13.Mack Jack Team Działdowo 10 pkt 15400
14.Podróz za jeden uśmiech 10pkt 13940
15Papaki 10pkt 13070
16.Bracia Team 12pkt 12560
17.Papraki 12pkt 12190


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
korek




Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 30
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: LEGIONOWO

PostWysłany: Czw 11:11, 11 Maj 2017    Temat postu:

Zdjęcia z zawodów:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 51 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12:58, 03 Sie 2017    Temat postu:

Witam,
3 tura odbędzie sie 27.08 na kobiałce,zbiórkaq 300metrow od Warszawy
Harmonogram zawodów
7.30-potwierdzenie uczestnictwa
7.45-zbiórka i losowanie
9.50-nęcenie
10.00-łowienie
14.00-koniec łowienia
15.00-ogłoszenie wyników


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Maciej wawa dnia Pon 17:48, 14 Sie 2017, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 51 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 21:39, 27 Sie 2017    Temat postu:

Wyniki 27.08
Sektor A
1.Matchpro Normark Team-10.110
2.Chłopek Team -7,420
3.MacJack Team -3.640
4.Holiday Team -3.500
Sektor B
1.Turek Team -10.720(7.070 Najwyższy indywidualny wynik zawodów Mateusz Turek)
2.Bream Team Błonie -7.520
3.Match This Team-3.960
4.Otwock Team -2860
Sektor C
1.Zegrze Team -4.520
2.Fishing Team Ciechanów-3.620
3.Działdowo Team 2 -3.000
4..Papraki -0.850pkt


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej wawa




Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 45
Przeczytał: 51 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 21:53, 27 Sie 2017    Temat postu:

Klasyfikacja generalna
1.Turek Team -4pkt(45830)
2.Matchpor Normark Team -4pkt (33410)
3.Chłopek Team -5pkt (36310)
4.Zegrze Team -6pkt(26170)
5.Fishing Team Ciechanów -7pkt(25320)
6.Dzialdowo Team 2 -7pkt(22690)
7.Bream Team Błonie -8pkt(24840)
8.Otwock Team -8pkt(22580)
9.MacJack Team -10pkt(20220)
10.MatchThis Team -11pkt(22320)
11.Holiday Team -11pkt(17790)
12.Papraki -16pkt(13040)
13.M&MS -21pkt(16580)
14.MackJack Team Działdowo-23pkt(15400)
15.Podróż za jeden uśmiech -23pkt(13940)
16.Papaki -23pkt(13070)
17.Bracia Team -25pkt(12560)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
korek




Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 30
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: LEGIONOWO

PostWysłany: Pią 10:41, 08 Wrz 2017    Temat postu:

Kilka zdjęć z ostatnich zawodów:

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin