Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MEGA Match This CUP 2020

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 548
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 15:30, 08 Lut 2020    Temat postu: MEGA Match This CUP 2020

Witam

Zapraszamy na cykl zawodów spławikowych MEGA Match This CUP 2020.
Zawody w tym roku składały się będą z 7 tur w tym 3 obowiązkowych.

Terminarz kwalifikacyjny:
16.02- Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW)
09.05 - Kanał Żerański - (KOBIAŁKA)
30.05 - Zalet Wykrot - (WYKROT)
31.05 - Zalet Wykrot - (WYKROT)
07.06 - Kanał Żerański - (KOBIAŁKA)
26.09- Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW)
27.09- Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW)

MEGA FINAŁ
06.11 - Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW) TRENING OBOWIĄZKOWY
07.11 - Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW) TURA I
08.11 - Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW) TURA II


Zapisy na zawody pod numerem telefonu: 792-399-226.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pon 11:57, 10 Lut 2020, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 548
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 15:39, 08 Lut 2020    Temat postu:

REGULAMIN

1. W eliminacjach prawo startu ma każdy zawodnik posiadający ważne zezwolenie na wędkowanie (na dzień zawodów) na wodzie przy należnej do danego okręgu na której rozgrywane są zawody.

2. Każdy zawodnik ma prawo do startu we wszystkich turach cyklu zawodów.

3. O wejściu do finału decydują uzyskane punkty sektorowe z trzech najlepszych tur eliminacyjnych.

4. Zawodnicy biorący udział tylko w jednej lub dwóch turach nie będą klasyfikowani.

5. Sektory w rundzie kwalifikacyjnej będą liczyły 10-15 osób.

6. Wszystkie rundy kwalifikacyjne - finałowe odbywać się będą zgodnie z zasadami PZW (Z JEDNĄ ZMIANĄ - WYŁĄCZAMY UKLEJE). W szczególności zostanie zwrócona uwaga na siatki do przetrzymywania ryb, które muszą mieć minimum 3m długości. Przestrzegamy również o nie przekraczaniu limitów zanęt i przynęt wędkarskich.

7. Do finału wchodzi 45 zawodników.

8. Sektory w rundzie finałowej będą liczyć max. 9 osób.

9. Wpisowe zostanie w całości przeznaczone na organizację, puchary i nagrody całego cyklu MEGA Match This CUP 2020.
- Po każdej turze eliminacyjnej będą nagradzane jedynki i dwójki sektorowe.
- Dla każdego zawodnika w eliminacjach przewidziany jest obiad i napój.

- Przewidziane są w tym roku NAGRODY za wygranie eliminacji GP - 1,2,3 miejsce (najlepsze wyniki z pięciu tur).

- Pozostała część wpisowego (60zł od zawodnika) z każdej eliminacji zostanie przeznaczona na rundę finałową.

10. Wpisowe na rok 2020r:

- Eliminacje - 13zł / tura
- Trening przedfinałowy (obowiązkowy) - 0zł
- Finał - 26zł (2 DNI)

Wpisowe za finał pobierane będzie w pierwszym dniu zawodów finałowych.

11. O zwycięstwie w zawodach MEGA Match This CUP 2020 decydować będą punkty zdobyte w rundzie finałowej.

12. Pula nagród finałowych uzależniona będzie od ilości startujących zawodników w eliminacjach i finale.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.

1. Na podstawie odpowiednio art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że administratorem Pani/Pana dobrowolnie podanych danych osobowych jest sklep Match This z siedzibą z Ząbkach (05-091) ul. Szwoleżerów 91B/1.
2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach organizacyjnych w zakresie imprez sportowych organizowanych przez sklep MatchThis.pl.
3. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5. Podanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji celów określonych w ust. 2 jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
6. Równocześnie informujemy Panią/Pana o prawie wniesienia, w przypadkach wymienionych w artykule 23. Ust.1 pkt. 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt. 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych.
7. Każdy uczestnik zgłaszający się do startu w zawodach wyraża automatycznie zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko) przy upublicznieniu listy startowej, wyników oraz zdjęć z zawodów.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Sob 16:14, 08 Lut 2020, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 548
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 15:42, 08 Lut 2020    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW MEGA Match This CUP 2020
16.02 - Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW)

I TURA ELIMINACYJNA.

1 - KACZANOWSKI MARCIN.
2 - ĆWIKŁA DANIEL.
3 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
4 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
5 - WĄSIK BOGDAN.
6 - FILIPEK KAMIL.
7 - CHOJNACKI ROBERT.
8 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
9 - KORYTOWSKI ZBIGNIEWA.
10 - MIKOŁAJCZEWSKI MAREK.
11 - STANIAK MARIUSZ.
12 - WIRASZKA MARIUSZ.
13 - KRUKOWSKI SZYMON.
14 - KOŃPA CEZARY.
15 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
16 - PARCHAN RADOSŁAW.
17 - SUWAŁA PIOTR.
18 - WAWRZYŃCZAK DARIUSZ.
19 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ.
20 - LANGE JANUSZ.
21 - FIJOŁEK KRZYSZTOF.
22 - BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ.
23 - ZIELIŃSKI ADAM.
24 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
25 - KOWALCZYK WOJCIECH.
26 - KOWALCZYK WALDEMAR.
27 - PASTUSZKA TOMASZ.
28 - SZUMIDŁO BARTOSZ.
29 - NIEŚCIOR TOMASZ.
30 - SMAL MARIUSZ.
31 - OLEJARZ WOJCIECH.
32 - LEMIESZEK MIROSŁAW.
33 - PEŁKA PAWEŁ.
34 - OKRZEJA ADAM.
35 - KUREK ŁUKASZ.
36 - KAKOL MACIEJ.
37 - OSTROWSKI JAROSŁAW.
38 - WITOS ARKADIUSZ.
39 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
40 - KARKOWSKI JACEK.
41 - STRZELCZYK PAWEŁ.
42 - CHŁOPECKI PIOTR.
43 - SZAMSZUR WOJCIECH.
44 - PUTEK RAFAŁ.
45 - JAFISZOW PAWEŁ.
46 - BIELIŃSKI PIOTR.
47 - KALMUS ŁUKASZ.
48 - WLAZŁO PAWEŁ.
49 - KOWALSKI MARCIN.
50 - DURAJCZYK MATEUSZ.
51 - FOŁTYN ARTUR.
52 - TARKA ARIEL.
53 - OPAŁKA PIOTR.
54 - BOBOWSKI MATEUSZ.
55 - KUBICKI ROMAN.
56 - PRZYBYLSKI KAROL.
57 - TKACZYK SYLWESTER.
58 - ŁAPACZ MATEUSZ.
59 - BELKA MARIUSZ.
60 - GRZELAK PIOTR.
61 - KLEPACZ ZBIGNIEW.
62 - ŻERZNICKI MAREK.
63 - KALINOWSKI ZBIGNIEW.
64 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ.
66 - JASZCZUK GRZEGORZ.
66 - PIETRUCHA PAWEŁ.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pią 20:02, 21 Lut 2020, w całości zmieniany 52 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 548
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 15:43, 08 Lut 2020    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW MEGA Match This CUP 2020
09.05 - Kanał Żerański - (KOBIAŁKA)

II TURA ELIMINACYJNA.

1 - FURMAŃCZYK DAMIAN.
2 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
3 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
4 - BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ
5 - ĆWIKŁA DANIEL.
6 - OKRZEJA ADAM.
7 - KUREK ŁUKASZ.
8 - KOŃPA CEZARY.
9 - KARKOWSKI JACEK.
10 - STRZELCZYK PAWEŁ.
11 - JAFISZOW PAWEŁ.
12 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
13 - WĄSIK BOGDAN.
14 - PAMIĘTA JAKUB.
15 - CHOJNACKI ROBERT.
16 - KALMUS ŁUKASZ.
17 - WYSZYŃSKI KONRAD.
18 - PYRZYŃSKA LUIZA.
19 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
20 - KRUKOWSKI SZYMON.
21 - WAWRZYŃCZAK DARIUSZ.
22 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ.
23 - FIJOŁEK KRZYSZTOF.
24 - KUPISZ MAREK.
25 - KOWALCZYK WOJCIECH.
26 - KOWALCZYK WALDEMAR.
27 - BERNACKI JERZY.
28 - ŚMIETANKA KAROL.
29 - WIRASZKA ROBERT.
30 - LISIAK MARCIN.
31 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
32 - BARTCZAK JAN.
33 - FOŁTYN ARTUR.
34 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
35 - CHŁOPECKI PIOTR.
36 - SMAL MARIUSZ.
37 - ADAM FLISEK.
38 - FIC PAWEŁ.
39 - PIETRZAK JACEK.
40 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
41 - LEMIESZEK MIROSŁAW.
42 - PARCHAN RADOSŁAW.
43 - SZAMSZUR WOJCIECH.
44 - FILIPEK KAMIL.
45 - SYGA STANISŁAW.
46 - GOS FILIP.
47 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR.
48 - CZERNIKARZ BARTOSZ.
49 - ZUSZMAN PAWEŁ.
50 - ŁAPACZ MATEUSZ.
51 - PASTERNAK TOMASZ.
52 - RAMMO MAKSYMILIAN.
53 -
54 -
55 -
56 -
57 -
58 -
59 -
60 -


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Czw 18:56, 12 Mar 2020, w całości zmieniany 37 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 548
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 15:45, 08 Lut 2020    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW MEGA Match This CUP 2020
30.05 - Zalew Wykrot - (WYKROT)

III TURA ELIMINACYJNA.

1 - FURMAŃCZYK DAMIAN.
2 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
3 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
4 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
5 - KUREK ŁUKASZ.
6 - KOŃPA CEZARY.
7 - KARKOWSKI JACEK.
8 - STRZELCZYK PAWEŁ.
9 - JAFISZOW PAWEŁ.
10 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
11 - PAMIĘTA JAKUB.
12 - CHOJNACKI ROBERT.
13 - PASTUSZKA TOMASZ.
14 - GAŁĄZKA ŁUKASZ.
15 - WYSOCKI FRANCISZEK.
16 - KALMUS ŁUKASZ.
17 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
18 - KRUKOWSKI SZYMON.
19 - WAWRZYŃCZAK DARIUSZ.
20 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ.
21 - FIJOŁEK KRZYSZTOF.
22 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ.
23 - JASZCZUK GRZEGORZ.
24 - NIEŚCIOR TOMASZ.
25 - KUPISZ MAREK.
26 - KOWALCZYK WOJCIECH.
27 - KOWALCZYK WALDEMAR.
28 - BERNACKI JERZY.
29 - ŚMIETANKA KAROL.
30 - LISIAK MARCIN.
31 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
32 - BARTCZAK JAN.
33 - FOŁTYN ARTUR.
34 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
35 - CHŁOPECKI PIOTR.
36 - SMAL MARIUSZ.
37 - ADAM FLISEK.
38 - WIRASZKA MARIUSZ.
39 - FIC PAWEŁ.
40 - WRÓBEL SYLWESTER.
41 - PIETRZAK JACEK.
42 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
43 - PARCHAN RADOSŁAW.
44 - SZAMSZUR WOJCIECH.
45 - FILIPEK KAMIL.
46 - SYGA STANISŁAW.
47 - GOS FILIP.
48 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR.
49 - ŁAPACZ MATEUSZ.
50 - BOBOWSKI MATEUSZ.
51 -
52 -
53 -
54 -
55 -
56 -
57 -
58 -
59 -
60 -


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pon 13:14, 09 Mar 2020, w całości zmieniany 36 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 548
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 15:45, 08 Lut 2020    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW MEGA Match This CUP 2020
31.05 - Zalew Wykrot - (WYKROT)

IV TURA ELIMINACYJNA.

1 - FURMAŃCZYK DAMIAN.
2 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
3 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
4 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
5 - ĆWIKŁA DANIEL.
6 - OKRZEJA ADAM.
7 - KUREK ŁUKASZ.
8 - KOŃPA CEZARY.
9 - KARKOWSKI JACEK.
10 - STRZELCZYK PAWEŁ.
11 - JAFISZOW PAWEŁ.
12 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
13 - PAMIĘTA JAKUB.
14 - CHOJNACKI ROBERT.
15 - PASTUSZKA TOMASZ.
16 - GAŁĄZKA ŁUKASZ.
17 - WYSOCKI FRANCISZEK.
18 - KALMUS ŁUKASZ.
19 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
20 - KRUKOWSKI SZYMON.
21 - WAWRZYŃCZAK DARIUSZ.
22 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ.
23 - FIJOŁEK KRZYSZTOF.
24 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ.
25 - JASZCZUK GRZEGORZ.
26 - KUPISZ MAREK.
27 - KOWALCZYK WOJCIECH.
28 - KOWALCZYK WALDEMAR.
29 - BERNACKI JERZY.
30 - ŚMIETANKA KAROL.
31 - LISIAK MARCIN.
32 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
33 - BARTCZAK JAN.
34 - FOŁTYN ARTUR.
35 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
36 - CHŁOPECKI PIOTR.
37 - SMAL MARIUSZ.
38 - ADAM FLISEK.
39 - WIRASZKA MARIUSZ.
40 - FIC PAWEŁ.
41 - WRÓBEL SYLWESTER.
42 - PIETRZAK JACEK.
43 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
44 - PARCHAN RADOSŁAW.
45 - FILIPEK KAMIL.
46 - SYGA STANISŁAW.
47 - GOS FILIP.
48 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR.
49 - ŁAPACZ MATEUSZ.
50 - BOBOWSKI MATEUSZ.
51 -
52 -
53 -
54 -
55 -
56 -
57 -
58 -
59 -
60 -


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pon 13:15, 09 Mar 2020, w całości zmieniany 35 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 548
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 15:48, 08 Lut 2020    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW MEGA Match This CUP 2020
07.06 - Kanał Żerański - (KOBIAŁKA)

V TURA ELIMINACYJNA.

1 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
2 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
3 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
4 - BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ
5 - ĆWIKŁA DANIEL.
6 - OKRZEJA ADAM.
7 - KUREK ŁUKASZ.
8 - KOŃPA CEZARY.
9 - KARKOWSKI JACEK.
10 - STRZELCZYK PAWEŁ.
11 - JAFISZOW PAWEŁ.
12 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
13 - CHOJNACKI ROBERT.
14 - PASTUSZKA TOMASZ.
15 - WĄSIK BOGDAN.
16 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
17 - KRUKOWSKI SZYMON.
18 - WAWRZYŃCZAK DARIUSZ.
19 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ.
20 - FIJOŁEK KRZYSZTOF.
21 - WYSZYŃSKI KONRAD.
22 - KUPISZ MAREK.
23 - KOWALCZYK WOJCIECH.
24 - KOWALCZYK WALDEMAR.
25 - BERNACKI JERZY.
26 - ŚMIETANKA KAROL.
27 - WIRASZKA ROBERT.
28 - LISIAK MARCIN.
29 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
30 - BARTCZAK JAN.
31 - FOŁTYN ARTUR.
32 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
33 - CHŁOPECKI PIOTR.
34 - SMAL MARIUSZ.
35 - ADAM FLISEK.
36 - WIRASZKA MARIUSZ.
37 - FIC PAWEŁ.
38 - KUREK ŁUKASZ.
39 - LEMIESZEK MIROSŁAW.
40 - PARCHAN RADOSŁAW.
41 - SZAMSZUR WOJCIECH.
42 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR.
43 - CZERNIKARZ BARTOSZ.
44 - ZUSZMAN PAWEŁ.
45 - RAMMO MAKSYMILIAN.
46 -
47 -
48 -
49 -
50 -


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pią 16:19, 13 Mar 2020, w całości zmieniany 28 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 548
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 15:49, 08 Lut 2020    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW MEGA Match This CUP 2020
26.09 - Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW)

VI TURA ELIMINACYJNA.

1 - FURMAŃCZYK DAMIAN.
2 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
3 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
4 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
5 - ĆWIKŁA DANIEL.
6 - OKRZEJA ADAM.
7 - KUREK ŁUKASZ.
8 - KOŃPA CEZARY.
9 - KARKOWSKI JACEK.
10 - STRZELCZYK PAWEŁ.
11 - JAFISZOW PAWEŁ.
12 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
13 - WĄSIK BOGDAN.
14 - CHOJNACKI ROBERT.
15 - PASTUSZKA TOMASZ.
16 - GAŁĄZKA ŁUKASZ.
17 - WYSOCKI FRANCISZEK.
18 - WITOS ARKADIUSZ.
19 - WYSZYŃSKI KONRAD.
20 - LANGE JANUSZ.
21 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
22 - KRUKOWSKI SZYMON.
23 - WAWRZYŃCZAK DARIUSZ.
24 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ.
25 - FIJOŁEK KRZYSZTOF.
26 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ.
27 - JASZCZUK GRZEGORZ.
28 - NIEŚCIOR TOMASZ.
29 - KUPISZ MAREK.
30 - KOWALCZYK WOJCIECH.
31 - KOWALCZYK WALDEMAR.
32 - BERNACKI JERZY.
33 - ŚMIETANKA KAROL.
34 - WIRASZKA ROBERT.
35 - LISIAK MARCIN.
36 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
37 - BARTCZAK JAN.
38 - FOŁTYN ARTUR.
39 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
40 - CHŁOPECKI PIOTR.
41 - SMAL MARIUSZ.
42 - ADAM FLISEK.
43 - WIRASZKA MARIUSZ.
44 - FIC PAWEŁ.
45 - WRÓBEL SYLWESTER.
46 - PIETRZAK JACEK.
47 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
48 - LEMIESZEK MIROSŁAW.
49 - PARCHAN RADOSŁAW.
50 - SZAMSZUR WOJCIECH.
51 - FILIPEK KAMIL.
52 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR.
53 - CZERNIKARZ BARTOSZ.
54 - ZUSZMAN PAWEŁ.
55 - PASTERNAK TOMASZ.
56 - RAMMO MAKSYMILIAN.
57 -
58 -
59 -
60 -


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pią 16:20, 13 Mar 2020, w całości zmieniany 37 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 548
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 15:52, 08 Lut 2020    Temat postu:

LISTA ZAWODNIKÓW MEGA Match This CUP 2020
27.09 - Kanał Żerański - (ALEKSANDRÓW)

VII TURA ELIMINACYJNA.

1 - FURMAŃCZYK DAMIAN.
2 - GRZYBOWSKI MACIEJ.
3 - NIEWIADOMSKI ARTUR.
4 - KOŁAKOWSKI KONRAD.
5 - BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ
6 - ĆWIKŁA DANIEL.
7 - OKRZEJA ADAM.
8 - KUREK ŁUKASZ.
9 - KOŃPA CEZARY.
10 - KARKOWSKI JACEK.
11 - STRZELCZYK PAWEŁ.
12 - JAFISZOW PAWEŁ.
13 - KURCZYŃSKI MARIUSZ.
14 - WĄSIK BOGDAN.
15 - CHOJNACKI ROBERT.
16 - PASTUSZKA TOMASZ.
17 - GAŁĄZKA ŁUKASZ.
18 - WYSOCKI FRANCISZEK.
19 - WITOS ARKADIUSZ.
20 - WYSZYŃSKI KONRAD.
21 - LANGE JANUSZ.
22 - BOROWICZ ZBIGNIEW.
23 - KRUKOWSKI SZYMON.
24 - WAWRZYŃCZAK DARIUSZ.
25 - KRAWIEC WŁODZIMIERZ.
26 - FIJOŁEK KRZYSZTOF.
27 - STRYCZYŃSKI ŁUKASZ.
28 - JASZCZUK GRZEGORZ.
29 - NIEŚCIOR TOMASZ.
30 - KUPISZ MAREK.
31 - KOWALCZYK WOJCIECH.
32 - KOWALCZYK WALDEMAR.
33 - BERNACKI JERZY.
34 - ŚMIETANKA KAROL.
35 - WIRASZKA ROBERT.
36 - LISIAK MARCIN.
37 - KAZIMIERCZAK SYLWESTER.
38 - BARTCZAK JAN.
39 - FOŁTYN ARTUR.
40 - JADWISZCZAK ANDRZEJ.
41 - CHŁOPECKI PIOTR.
42 - SMAL MARIUSZ.
43 - ADAM FLISEK.
44 - WIRASZKA MARIUSZ.
45 - FIC PAWEŁ.
46 - WRÓBEL SYLWESTER.
47 - PIETRZAK JACEK.
48 - KRAWCZYK ŁUKASZ.
51 - LEMIESZEK MIROSŁAW.
52 - PARCHAN RADOSŁAW.
53 - SZAMSZUR WOJCIECH.
54 - FILIPEK KAMIL.
55 - GOŁĘBIEWSKI PIOTR.
56 - CZERNIKARZ BARTOSZ.
57 - ZUSZMAN PAWEŁ.
58 - PASTERNAK TOMASZ.
59 -
60 -


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Śro 13:59, 04 Mar 2020, w całości zmieniany 34 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 548
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 15:56, 08 Lut 2020    Temat postu:

Witam

I tura eliminacyjna MEGA Match This CUP 2020

Kanał Żerański - "ALEKSANDRÓW" - 16.02.2020r - NIEDZIELA.
Głębokość łowiska - ok 2,5-3,5m.
Potwierdzenie uczestnictwa w zawodach - 7:10.
Losowanie stanowisk - 7:20.
Nęcenie ciężkie - 9:50.
Początek zawodów - 10:00.
Koniec zawodów - 14:00.
Ważenie Ryb.
Ciepły posiłek.
Oficjalne zakończenie.

Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson maver




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 548
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13:42, 17 Lut 2020    Temat postu:

Witam

Wyniki I tury eliminacyjnej są dostępne na stronie sklepu w dziale WYNIKI Z ZAWODÓW.

[link widoczny dla zalogowanych]


Jedenastu najlepszych (nagrodzonych) zawodników I tury:

1 - ŁAPACZ MATEUSZ - 26320. (1pkt)
2 - KRAWCZYK ŁUKASZ - 17700. (1pkt)
3 - SMAL MARIUSZ - 15090. (1pkt)
4 - KURCZYŃSKI MARIUSZ - 14190. (1pkt)
5 - NIEŚCIOR TOMASZ - 12310. (1pkt)

6 - BOBOWSKI MATEUSZ - 23390. (2pkt)
7 - KOWALSKI MARCIN - 13840. (2pkt)
8 - DURAJCZYK MATEUSZ - 13830. (2pkt)
9 - WIRASZKA MARIUSZ - 13720. (2pkt)
10 - KOŃPA CEZARY - 11860. (2,5pkt)
10 - BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ - 11860. (2,5pkt)

Pozdrawiam i gratuluje wszystkim


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez robson maver dnia Pon 15:55, 17 Lut 2020, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin