Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grand Prix Kedzierzyna-Kozla 2015 - Terminarz !
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Pią 8:29, 31 Lip 2015    Temat postu:

Chciałbym zaprosić wszystkich na V turę zawodów, które odbędą się 09.08.15 na Kanale Gliwickim w Ujeździe.

Zbiórka 6.45

Szczegóły zaproszenia znajdziecie klikając na poniższy link:
[link widoczny dla zalogowanych]

Dane do zgłoszenia:
TEL. 669713971
mail: [link widoczny dla zalogowanych]

Wpisowe 25 zł.

LISTA STARTOWA:
1. Franciszek Czekański
2. Krzysztof Kusz
3. Adam Błaszczok
4. Tadeusz Lewosz
5. Krzysztof Szymaniec
6. Jerzy Nowak
7. Anna Sulka
8. Andrzej Kurasz
9. Janusz Pawlak
10. Józef Postawczuk
11. Grzegorz Lewosz
12. Marek Stepnowski
13. Ewelina Stepnowska
14. Piotr Cichorz
15. Adam Skrzypek
16. Dawid Kmiecki
17. Jacek Bujak
18. Kamil Michalski
19. Marek Bogdał
20. Marcin Oślizło
21. Izabela Nowak
22. Tadeusz Nowak


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez czekano dnia Pią 9:06, 07 Sie 2015, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cih




Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 103
Przeczytał: 2 tematy

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Pyskowice

PostWysłany: Pią 19:25, 07 Sie 2015    Temat postu:

Przed chwilą wróciłem z Kędzierzyna jechałem mostem w Ujezdzie woda z dość grubym zielonym korzuchem wygląda bardzo brzydko.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez cih dnia Pią 20:02, 07 Sie 2015, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam0810




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Turze

PostWysłany: Pon 12:41, 10 Sie 2015    Temat postu:

Wyniki

1 Jerzy Nowak (960) sektor c
2 Krzysztof Szymaniec (730) sektor b
2 Adam Błaszczok (580) sektor a
Najwieksza ryba Kamil Michalski (płoć 580) sektor c


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez adam0810 dnia Pon 12:47, 10 Sie 2015, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarecki




Dołączył: 16 Mar 2013
Posty: 154
Przeczytał: 14 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto 14:21, 11 Sie 2015    Temat postu:

Witam Serdecznie będę dowoził robaki na zawody 23.08 NA K.UJAZD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Nie 8:29, 16 Sie 2015    Temat postu:

Witam, zaległe wyniki z 09.08.15 z Kanału Ujazd już na stronie:
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Pon 5:44, 17 Sie 2015    Temat postu:

Chciałbym zaprosić wszystkich na VI turę zawodów, które odbędą się 23.08.15 na Kanale Gliwickim w Ujeździe.

Zbiórka 6.45

Szczegóły zaproszenia znajdziecie klikając na poniższy link:
[link widoczny dla zalogowanych]

Dane do zgłoszenia:
TEL. 669713971
mail: [link widoczny dla zalogowanych]

Wpisowe 25 zł.

Aktualna klasyfikacja już na stronie.

LISTA STARTOWA:
1. Franciszek Czekański
2. Krzysztof Kusz
3. Adam Błaszczok
4. Tadeusz Lewosz
5. Krzysztof Szymaniec
6. Jerzy Nowak
7. Grzegorz Lewosz
8. Kamil Czekański
9. Piotr Cichorz
10. Jan Piechaczek
11. Andrzej Sasim
12. Jacek Bujak - KARMEKS
13. Jacek Cyran - KARMEKS
14. Piotr Szymkowiak - KARMEKS
15. Dorota Urbanowska - KARMEKS
16. Rafał Alot
17. Zdzisław Radojewski
18. Marek Bogdał
19. Tadeusz Nowak
20. Izabela Nowak
21. Grzegorz Reinhardt


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez czekano dnia Czw 19:36, 20 Sie 2015, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam0810




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Turze

PostWysłany: Nie 19:44, 23 Sie 2015    Temat postu:

Wyniki 23.08.2015 kanał Ujazd



1. Adam Błaszczok (7990) sek.b
2. Jerzy Nowak (7770) sek.a
3. Czasław Wieczorek (6330) sek.c

Największa ryba Adam Błaszczok ( leszcz 2790) sek.b


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez adam0810 dnia Nie 19:58, 23 Sie 2015, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Pon 7:51, 24 Sie 2015    Temat postu:

Wynik oraz zdjęcia z VI tury rozegranej na K.UJAZD w dniu 23.08.15:
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Pon 5:39, 07 Wrz 2015    Temat postu:

Chciałbym zaprosić wszystkich na VII turę zawodów, które odbędą się 13.09.15 na Kanale Gliwickim w Niezdrowicach.

Zbiórka 6.45

Szczegóły zaproszenia znajdziecie klikając na poniższy link:
[link widoczny dla zalogowanych]

Dane do zgłoszenia:
TEL. 669713971
mail: [link widoczny dla zalogowanych]

Wpisowe 25 zł.

Aktualna klasyfikacja już na stronie.

LISTA STARTOWA:
1. Franciszek Czekański
2. Krzysztof Kusz
3. Adam Błaszczok
4. Tadeusz Lewosz
5. Krzysztof Szymaniec
6. Jerzy Nowak
7. Grzegorz Lewosz
8. Kamil Czekański
9. Piotr Cichorz
10. Marek Cieślik
11. Zdzisław Radojewski
12. Alina Przybył
13. Andrea Fulbier
14. Mariusz Sobeczek
15. Grzegorz Przybył
16. Adam Kalisz
17. Marcin Oślizło
18. Jacek Bujak - KARMEKS
19. Dorota Urbanowska - KARMEKS
20. Zbigniew Garas
21. Roman Bubel
22. Bogdan Tarczoń
23. Andrzej Szkudlarek
24. Rafał Alot
25. Niewelt Lukasz
26. Kurasz Andrzej
27. Sulka Anna
28. Troszka Maciej
29. Witosz Henryk
30. Golebiewska Beata
31. Stepnowska Ewelina
32. Stepnowski Marek
33. Halas Robert
34. Grzegorz Reinhardt
35. Łukasz Gierak
36. Krzysztof Bojarski
37. Kamil Czarny
38. Marcin Olszewski


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez czekano dnia Pią 10:13, 11 Wrz 2015, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam0810




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Turze

PostWysłany: Nie 17:30, 13 Wrz 2015    Temat postu:

Wyniki 13.09.2015 kanał Niezdrowice




1 Marek Cieślik (11800) sek.A
2 Tadeusz Lewosz (10080) sek.B
3 Adam Błaszczok (9800) sek.D
4 Niewelt Łukasz (6080) sek.C

Największa ryba Andrzej Kurasz ( leszcz 1220) sek.B


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Śro 4:02, 16 Wrz 2015    Temat postu:

Wyniki VII Tura GP K-K 2015 K.NIEZDROWICE 13.09.15:
[link widoczny dla zalogowanych]

Zdjęcia dodam dzisiaj popołudniu.

Aktualna klasyfikacja już na stronie.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez czekano dnia Śro 4:03, 16 Wrz 2015, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Wto 5:20, 20 Paź 2015    Temat postu:

Chciałbym zaprosić wszystkich na VIII turę zawodów, które odbędą się 25.10.15 na Kanale Azoty.

Zbiórka 7.45

Szczegóły zaproszenia znajdziecie klikając na poniższy link:
[link widoczny dla zalogowanych]

Dane do zgłoszenia:
TEL. 669713971
mail: [link widoczny dla zalogowanych]

Wpisowe 25 zł.

LISTA STARTOWA:
1. Franciszek Czekański
2. Kamil Czekański
3. Krzysztof Kusz
4. Adam Błaszczok
5. Tadeusz Lewosz
6. Krzysztof Szymaniec
7. Jerzy Nowak
8. Grzegorz Lewosz
9. Mirosław Listwan
10. Jan Pawlak
11. Józef Postawczuk
12. Mirosław Żogała
13. Marek Stepnowski
14. Robert Wrzeszcz
15. Arkadiusz Stachurski
16. Waldemar Żok
17. Bogdan Wałkiewicz
18. Andrzej Wałkiewicz
19. Janusz Nachtman
20. Arkadiusz Orzeszyna
21. Grzegorz Balcerzak
22. Jacek Bujak
23. Sebastian Paczuła
24. Tadeusz Skomski
25. Andrzej Zimny
26. Zdzisław Radojewski
27. Marek Bogdał
28. Łukasz X
29. Jan Piechaczeka
30. Andrzej Sasim
31. Rafał Alot


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez czekano dnia Pią 13:44, 23 Paź 2015, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gobiorybnik




Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 31
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob 8:15, 24 Paź 2015    Temat postu:

Przypominam o zmianie czasu na zimowy!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Sob 10:45, 24 Paź 2015    Temat postu:

Dokładnie aby nie kwitnąć tam bez potrzeby:)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Nie 17:41, 25 Paź 2015    Temat postu:

Wyniki oraz zdjęcia z zakończenia GP K-Koźla 2015 roku pod poniższym linkiem
[link widoczny dla zalogowanych]

Zwycięzcą całego cyklu 2015 został - Adam Błaszczok - GRATULUJEMY


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez czekano dnia Nie 17:42, 25 Paź 2015, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> ZAWODY LOKALNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin