Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W?dki MAVERA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> SPRZĘT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wlodek




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 263
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 13 razy
Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 11:46, 24 Cze 2007    Temat postu:

Tak łowiłem Maverem G-41 i uważam że to były bardzo dobre wędki. Jeśli chodzi o Marcina to łowił wedką Tubertini bo taką dostał z klubu- jeszcze lepsza niż Maver, obecnie gorzej z serwisem. Obecnie łowię na Sensasy 644, 664 oraz Creyzy Power 500.
Nuno nie wiem co Ty widzisz złego w handlu wędlinami ???. Praca jak każda inna. A na dobrą opinię trzeba sobie zapracować zarówno w jakości towaru jak i rzetelnego wywiązywania się ze zobowiązań handloweych - dotyczy to zarówno kiełbasy i handlu wędkami.
Jeszcze jedna drobna uwaga. To że niektórzy z Was po uszkodzeniu wędek zostali osłużeni w bardzo szybkim czasie to między innymi zasługa poruszenia takich tematów jak TEN. Na dobrą opinię pracuje się latami a stracić ją można za jeden sezon.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ap




Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 115
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie 22:08, 22 Lip 2007    Temat postu:

witam. Panowie chciałbym się dowiedzieć czy maver 301 nadaje sie do lowienia na rzekach o szybkim uciągu. Takich jak np Warta w Poznaniu, czy Wisla w Puławach. Noszę się z zamiarem kupna tej wędki i interesuje mnie najbardziej OPINIA OSOB KTORE MAJA TAKA WEDKE i ŁOWIĄ NA RZEKACH. Nie specjalnie mnie obchodzi kto handluje kiełbasą, kto Sensasem a kto Maverem. Myślę, że najważniejsze w tym temacie powinny byc opinie dotyczące wędek:) Pozdrawiam:)ap

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przemas




Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 244
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 8:11, 23 Lip 2007    Temat postu:

na MP w Poznaniu widziałem takie wędki i nie można powiedzieć żeby sie nie nadawały na Warte. Jednak najwiecej z maverów było karpiówek renegade.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
w.markowicz




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 645
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 33 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łochów

PostWysłany: Pon 21:09, 23 Lip 2007    Temat postu:

Witam. Jeśli Twoim głównym łowiskiem są rzeki - polecam Renegade. Tyczka mocna i sprawdzona na silnych uciągach. W przypadku stosowania jej na kanałach i bajorach - dokup topy 5-el od Elite 47 i masz kij na wszystkie wody.
Jesli w większości łowisz na wodach stojących - kup Competition 301 a do łowienia na rzekach - topy karpiowe.
Ceny obydwu wędek są podobne. Wybór należy od Ciebie i od Twoich preferencji. Pozdrawiam. Wojtek.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ap




Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 115
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 21:20, 23 Lip 2007    Temat postu:

dziekuje za info:) jestem wdzieczny!
jesli jeszcze ktos chcialby mi cos doradzic to bardzo prosze:)
pozdrawiam:) ap


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotr




Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 18:13, 03 Paź 2007    Temat postu:

Witam. Sezon dobiega do końca i w związku z tym czy użytkownicy nowych serii wędek Mavera z nanolithem nie zechcieliby ich ocenić. Jak się spisywały w praktyce, jakie max. gramatury spławików, jak z pęknięciami i w jakich okolicznościach? Bo jak wiadomo opisy katalogowe i reklama swoje a życie swoje. Z góry dziękuję za wypowiedzi.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabi




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 175
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 20:26, 03 Paź 2007    Temat postu:

Witam. Jestem po sezonie użytkowania maver competition 201 wędką łowiłem głównie na wodach stojących wiec nie wypowiem sie odnośnie łowienia na wartkich rzekach cięzkimi zestawami. Ale ogólnie wędeczka doskonale spełnia moje oczekiwania i mysle ze przez najblizsze 3 lata nie zamierzam jej zmieniać. Jak dla mnie lekka, sztywna i szybka. jestem w pełni zadowolony z tego zakupu.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
STEFAN..K




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1600
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 50 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Toruń 47 lat

PostWysłany: Sob 17:34, 06 Paź 2007    Temat postu:

Może ja też cos dodam od siebie, bo też od połowy sezonu jestem posiadaczem Mavera 201. Tyczka jest sztywna i świetnie wywazona. Jest też bardzo lekka i ma super wykonaną powierzchnię dlatego można nią bardzo szybko operować. Nie pękła podczas łowienia przy bardzo silnych podmuchach wiatru! Łowiłem nią "zwykłym"i topami z max 12g. spławikami i ostatnio na Brdzie miałem baaardzo duże ryby i wędka zachowywała się nieźle.
Żeby nie było tak kolorowo -tyczka ma faktycznie 12,40. Topy do kubka które są w Packu to tragedia strasznie się uginają nawet przy podawaniu nie dociążonej zanęty kubkiem. Wyjeżdżanie kubkiem z takim ugięciem to koszmar. Jeszcze nie próbowałem wsadzić do kubka kulę z samej ciężkiej gliny czy robaków ze żwirem bo aż strach!
No właśnie powstało pytanie: czy do nowych Maverów są lepsze topy do kubka?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leszcz1975




Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 257
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 24 razy
Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Ostróda

PostWysłany: Sob 18:01, 06 Paź 2007    Temat postu:

do kolegi Stefana..K ja mam 301 i top do kubka jest bardzo sztywny nęciłem wielokrotnie gliną i wszystko ok.Wiem ze topy są różne choć mają te same oznaczenia o przyczynę trzeba zapytac samego Adama

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
STEFAN..K




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1600
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 50 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Toruń 47 lat

PostWysłany: Sob 18:29, 06 Paź 2007    Temat postu:

Nie rozumiem, co to znaczy że topy do kubka są różne a mają takie same oznaczenia?
Bardzo chetnie "wywołałbym do tablicy" eksperta w sprawie Mavera -czyli Wojtka Markowicza


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leszcz1975




Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 257
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 24 razy
Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Ostróda

PostWysłany: Nie 15:28, 07 Paź 2007    Temat postu:

Topy które miałem w packu są dużo mocniejsze od tych które dokupiłem mimo tych samych oznaczeń(dokładnie chodzi o piąte elementy które są miękkie jak gąbka),podobna sytuacja może mieć miejsce u ciebie przy topie do kubka

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
w.markowicz




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 645
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 33 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łochów

PostWysłany: Pon 14:56, 08 Paź 2007    Temat postu:

Witam. Do każdej z wędek Mavera można dokupić cnm. 2 rodzaje topów karpiowych (do kubka). Najmocniejsze i najsztywniejsze są te najtańsze - czarne, pozbawione jakichkolwiek bajerów. Fakt, że są jedynie 2-elementowe o długości ok. 3 - 3,4 m w zależnści od modelu. Ja używam tych innych, z bajerami, które - pomimo znacznego ugięcia - nie zawiodły nawet przy kubku pełnym ciężkiej gliny. Pozdrawiam. Wojtek.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
STEFAN..K




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1600
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 50 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Toruń 47 lat

PostWysłany: Pon 19:01, 08 Paź 2007    Temat postu:

Wlaśnie ten czarny, dwuelementowy najtańszy top używam do kubka i jest bardzo kiepski-miękki.
Jeszcze jeżeli chodzi o nanoliht. Nie jest to żadna rewolucja, ale rewelacja na pewno - tyczki z tym dodatkiem są wyraźnie mocniejsze(w porównaniu do starszych modeli Mavera)a jednoczesnie lżejsze. Już kilka razy wiatr przewrócił mi rolkę z tyczką i..nic. Kiedy miałem wędkę wsadzoną w uchwytach kombajnu(pełna długość) dostała bardzo silny podmuch z boku i strasznie ją wygieło. Widzialem juz kilka strzelających(starszych) Maverów w takiej sytuacji, więc serce mi na chwilę staneło i..nic się nie stało.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mumin




Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: katowice

PostWysłany: Sob 20:22, 20 Paź 2007    Temat postu:

witam jeżeli którys z forumowiczów posiada mavera comp. 371 to bardzo proszę o posezonowa opinię jak sie ta wędka sprawdziła, sztywność , jakie można zastosować gumy do poszczególnych topów ,jakie max gramatury spławików. w opisie moża przeczytać że z topami karpiowymi to sprzęt na grubego zwierza ale to trochę mało przecyzyjna jak dla mnie. będę bardzo wdzięczny za opinie pozdrawiam.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nuno




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 81
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon 9:46, 22 Paź 2007    Temat postu: nuno

mumin , mogę dać ci namiary na faceta który ma półroczną taką wędkę , z powodów osobistych chce sprzedać, z jednym topem za 3200 zł.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> SPRZĘT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin