Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZAWODY SPLAWIKOWE TRAPER CUP 2017

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Wto 13:39, 07 Mar 2017    Temat postu: ZAWODY SPLAWIKOWE TRAPER CUP 2017

witam

link do komunikatu zawodów ;

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Pią 14:41, 17 Mar 2017    Temat postu:

Zawody odbędą się na łowisku w Całowaniu koło Kołbieli .

LISTA STARTOWA 10.06.2017
1.KRYMSKI JANUSZ
2.POGORZELEC TOMASZ
3.SIKORSKI TOMASZ
4.KRZYCKI ARKADIUSZ
5.WYSOCKI JACEK
6.WALICKI JAROSŁAW
7.ZGUDKA TOMASZ
8.WIECZORKOWSKI PIOTR
9.JANKOWSKI DARIUSZ
10.DAMIANIUK TOMASZ
11.STARCZEWSKI LESZEK
12.OŁÓWEK KAROL
13.MARKOWICZ WOJCIECH
14.BRZOZOWSKI RYSZARD
15.BRZOZOWSKI KRZYSZTOF
16.WALDON KRZYSZTOF
17.SUŁEK MARIUSZ
18.NIEMIEC ADAM
19.WOŻNIEL ROBERT
20.ZYCH MARIUSZ
21.KASPRZAK SŁAWOMIR
22.GRZEGORSKI GRZEGORZ
23.BOBIK JAROSŁAW
24.HYRZE TOMASZ
25.ZIMNY KAMIL
26.KONDRACIUK EMILJA
27.ŁUSZCZEWSKI MACIEJ
28BUZES MARIUSZ
29.URBANIAK SŁAWOMIR
30.DUSZAK MARCIN
31.KOZŁOWSKI JACEK
32.KRUK ADAM
33.ŚLIWINSKI PIOTR
34.ZIEMIEWICZ DARIUSZ
35.KOZŁOWSKI PIOTR
36.JAROSŁAWSKI MIROSŁAW
37.WOJNO RADOSŁAW
38.DAWIDZIUK SYLWESTER
39KOZŁOWSKI TOMASZ
40.FLORCZUK JAN
LISTA REZERWOWA----------------------------
1.WARDA KRZYSZTOF
2.BRZOZOWSKI TADEUSZ
3.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milewski




Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 71
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 19:04, 17 Mar 2017    Temat postu:

Oho, jakaś nowa odmiana, zawody w (C)całowaniu, to brzmi ponętnie:) !!!
Niestety nie czuję się na siłach, wystąpić w takich zawodach:).
Przepraszam że nie na temat, ale jakoś nie mogłem się powstrzymaćSmile.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matti




Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 142
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Węgrów

PostWysłany: Pią 20:09, 17 Mar 2017    Temat postu:

Zapraszamy. Będzie miło uczyć się od Mistrza.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Czw 10:06, 01 Cze 2017    Temat postu:

Witam

aktualna LISTA STARTOWA 10.06.2017 Całowanie

1.Brzozowski Tadeusz
2.Pogorzelec Tomasz
3.Sikorski Tomasz
4.Krzycki Arkadiusz
5.Milewski Łukasz
6.Frąchowicz Wiesław
7.Zgudka Tomasz
8.Wieczorkowski Piotr
9.Jankowski Dariusz
10.Damianiuk Tomasz
11.Starczewski Leszek
12.Ołowek Karol
13.Markowicz Wojciech
14.Brzozowski Ryszard
15.Brzozowski Krzysztof
16.Kacik Lucjan
17.Sułek Mariusz
18.Niemiec Adam
19.Dębowski Klaudiusz
20.Zych Mariusz ?
21.Kasprzak Sławomir
22.Grzegorski Grzegorz
23.Bobik Jarosław
24.Hyrze Tomasz
25.Zimny Kamil
26.Warda Krzysztof
27.Urbaniak Sławomir
28.Dziegieć Paweł
29.Wichrowski Krzysztof
30.Śliwiński Piotr
31.Wojno Radosław
32.Kozłowski Piotr
33.Jarosławski Mirosław
34.Dawidziuk Sylwester
35.Florczuk Jan
36.Kozłowski Tomasz
37.Filipczyk Joachim
38.
39.
40.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez grzegorz mazurczak dnia Wto 17:12, 06 Cze 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Czw 10:11, 01 Cze 2017    Temat postu:

witam

link do komunikatu ;

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pikus




Dołączył: 18 Maj 2013
Posty: 336
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw 17:07, 01 Cze 2017    Temat postu:

Ciekawe kogo będziecie całować jak same chopy.😅

Pikus.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Czw 14:57, 27 Lip 2017    Temat postu:

witam

LISTA STARTOWA TRAPER CUP 12.08.2017 HALINÓW

1,Florczuk Jan
2.Śliwiński Piotr
3.Brzozowski Tadeusz
4.Wieczorkowski Piotr
5.Zgódka Tomasz
6.Freliszka Paweł
7.Brzozowski Ryszard
8.Brzozowski Krzysztof
9.Starczewski Leszek
10.Milewski Łukasz
11.Damianiuk Tomasz
12.Wysocki Jacek
13.Jaworski Dariusz
14.Krymski Janusz
15.Markowicz Wojciech
16.Ołówek Karol
17.Walicki Jarosław
18.Buzes Mariusz
19.Pogorzelec Tomasz
20.Sikorski Tomasz
21.Walicki Dariusz
22.Kruk Adam
23.Kozłowski Kazimierz
24.Kozłowski Jacek
25.Jarosławski Mirosław
26.Kozłowski Tomasz
27.Kozłowski Piotr
28.Zieliński Adam
29.Warda Krzysztof
30.Dawidziuk Sylwester
31.Hyrze Tomasz
32.Bobik Jarosław
33.Kurek Mariusz
34.Niemiec Adam
35.Wichrowski Krzysztof
36.Dobosz Łukasz
37.Sułek Mariusz
38.Waldon Krzysztof
39.Dziegieć Paweł
40.
LISTA REZERWOWA
1.
2.
3.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
boboryba




Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 352
Przeczytał: 8 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 21:54, 24 Sie 2017    Temat postu: Traper Cup 12.08.2017 Halinów

Jakie wyniki tych zawodów ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Wto 14:54, 19 Wrz 2017    Temat postu:

witam

LISTA STARTOWA TRAPER CUP 30.09.2017 HALINÓW


1.Brzozowski Tadeusz
2.Pogorzelec Tomasz
3.Dobosz Łukasz
4.Krymski Janusz
5.Wieczorkowski Piotr
6.Jaworski Dariusz
7.Damianiuk Tomasz
8.Starczewski Leszek
9.Ołówek Karol
10.Markowicz Wojciech
11.Brzozowski Ryszard
12.Brzozowski Krzysztof
13,Wysocki Jacek
14.Waldon Krzysztof
15.Hirze Tomasz
16.Warda Krzysztof
17.Wichrowski Krzysztof
18.Śliwiński Piotr
19.Buzes Mariusz
20.Kozłowski Piotr
21.Jarosławski Mirosław
22.Walicki Jarosław
23.Kozłowski Tomasz
24.Wojno Radosław
25.Janiszewski Artur
26.Włodarczyk Marian
27.Kosakowski Piotr
28.Dziegieć Paweł
29.Bąbik Jarosław
30.Kozłowski Jacek
31.Dawidziuk Sylwester
32.Niewiadomski Tomasz
33.Stasiak Krystyna
34.Rutkowski Bartłomiej
35.Krupiński Tomasz
36.Kruk Adam


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez grzegorz mazurczak dnia Wto 6:43, 26 Wrz 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin