Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZAWODY SPLAWIKOWE TRAPER CUP 2016
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Śro 11:06, 13 Sty 2016    Temat postu: ZAWODY SPLAWIKOWE TRAPER CUP 2016

Witam

link do komunikatu

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Śro 11:42, 03 Lut 2016    Temat postu:

witam

Lista startowa w zawodach

1.Pogorzelec Tomasz 30-04-2016 24-09-2016
2.Markowicz Wojciech jw. jw.
3.Brzozowski Ryszard jw. jw.
4.Brzozowski Krzysztof jw. jw.
5.Buzes Mariusz jw. jw.
6.Podobas Marek jw. jw.
7.Freliszka Paweł jw. jw.
8.Zajkowski Rafał jw. jw.
9.Dawidziuk Sylwester jw. jw.
10.Duszak Marcin jw. jw.
11.Sikorski Tomasz jw. jw.
12.Kurek Mariusz jw. jw.
13.Bąbik Jarosław jw. jw.
14.Hirze Tomasz jw. jw.
15.Giluk Andrzej jw. jw.
16.Mazurczak Grzegorz jw. jw.
17.Niemiec Adam jw. jw.
18.Kaczmarek Zbigniew jw. jw.
19.Śliwiński Piotr jw. jw.
20.Krymski Janusz jw. jw.
21.Dębowski Klaudiusz jw. jw.
22.Warda Krzysztof jw. jw.
23.Zgudka Tomasz jw. Dariusz Jaworski
24.Kruk Adam jw. jw.
25.Starczewski Leszek jw. jw.
26.Kozłowski Jacek jw. jw.
27.Kozłowski Tomasz jw. jw.
28.Kozłowski Kazimierz jw. jw.
29.Kozłowski Piotr jw. jw.
30.Jarosławski Mirosław jw. jw.
Lista rezerwowa

1.Wojno Radosław
2.Frąchowicz Wiesław
3.Brzozowski Tadeusz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Pon 14:42, 08 Lut 2016    Temat postu:

witam

jeśli będzie wysoki stan wody , będzie zrobiony 4 sektor .
Tydzień przed zawodami będzie decyzja .
Aktualna lista rezerwowa ;

1. Wojno Radosław
2. Frąchowicz Wiesław
3. Brzozowski Tadeusz
4. Łukasik Paweł
5. Urbaniak Sławek
6. Zimny Kamil


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Pon 10:16, 15 Lut 2016    Temat postu:

witam

Aktualna lista rezerwowa

1. Wojno Radosław
2. Frąchowicz Wiesław
3. Brzozowski Tadeusz
4. Łukasik Paweł
5. Urbaniak Sławek
6. Zimny Kamil
7. Ziemniewicz Dariusz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Śro 12:55, 17 Lut 2016    Temat postu:

witam

Aktualna lista rezerwowa

1. Wojno Radosław
2. Brzozowski Tadeusz
3. Łukasik Paweł
4. Urbaniak Sławek
5. Zimny Kamil
6. Ziemniewicz Dariusz
7. Zieliński Adam
8. Wysocki Jacek
9. Kamiński Wojciech
10. Wichrowski Krzysztof


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Pon 10:20, 25 Kwi 2016    Temat postu:

witam

Aktualna lista startowa 30.04.2016

1.Pogorzelec Tomasz
2.Markowicz Wojciech
3.Brzozowski Ryszard
4.Brzozowski Krzysztof
5.Buzes Mariusz
6.Podobas Marek
7.Freliszka Paweł
8.Zajkowski Rafał
9.Dawidziuk Sylwester
10.Duszak Marcin
11.Sikorski Tomasz
12.Kurek Mariusz
13.Bąbik Jarosław
14.Hirze Tomasz
15.Giluk Andrzej
16.Kacik Lucian
17.Niemiec Adam
18.Kaczmarek Zbigniew
19.Śliwiński Piotr
20.Krymski Janusz
21.Dębowski Klaudiusz
22.Warda Krzysztof
23.Zgudka Tomasz
24.Kruk Adam
25.Starczewski Leszek
26.Kozłowski Jacek
27.Kozłowski Tomasz
28.Kozłowski Kazimierz
29.Kozłowski Piotr
30.Jarosławski Mirosław
31. Wojno Radosław
32. Waldon Krzysztof
33. Łukasik Paweł
34. Urbaniak Sławek
35. Jaworski Dariusz
36. Ziemniewicz Dariusz
37. Zieliński Adam
38. Wysocki Jacek
39. Kamiński Wojciech
40. Wichrowski Krzysztof


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez grzegorz mazurczak dnia Śro 15:36, 27 Kwi 2016, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kerukam




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 498
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Marki

PostWysłany: Sob 22:03, 30 Kwi 2016    Temat postu:

A dziś walczyliśmy między innymi o takie 4 terenówki

[link widoczny dla zalogowanych]

i 4 okazałe puchary


[link widoczny dla zalogowanych]



Integracja, zabawa i rywalizacja przyciągnęła również konkurencję




Po odprawie i losowaniu co bardziej niecierpliwi ruszyli dynamicznie na stanowiska

[link widoczny dla zalogowanych]



każdy planował tu stać ale udało się najlepszym albo farciarzom( jak kto woli)
[link widoczny dla zalogowanych]


Ale Mistrz Halinowa jest jeden

[link widoczny dla zalogowanych]


Very Happy


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kerukam dnia Pon 20:20, 02 Maj 2016, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cr4fty




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 812
Przeczytał: 57 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Lipno

PostWysłany: Nie 4:36, 01 Maj 2016    Temat postu: Tra

Brawo brawo dla zwycięzcy.👍. ☺. (A tak między nami....łowić to trzeba umieć😊). Pozdrawiam 😎

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Pon 12:11, 02 Maj 2016    Temat postu:

witam

zdjęcia z zawodów ;

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sircula




Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 231
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 13 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 8:18, 05 Maj 2016    Temat postu:

Witam.
Zapraszam do lektury relacji z tej sympatycznej imprezy; )
[link widoczny dla zalogowanych]
Pozdrawiam
Wodom Cześć!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Wto 10:57, 06 Wrz 2016    Temat postu:

witam

link do komunikatu zawodów;

[link widoczny dla zalogowanych]

aktualna lista startowa ;

Halinów 24.09 2016

1.Pogorzelec Tomasz
2.Markowicz Wojciech
3.Brzozowski Ryszard
4.Brzozowski Krzysztof
5.Puchalski Mariusz
6. Grzelak Piotr
7.Freliszka Paweł
8.Zajkowski Rafał
9.Dawidziuk Sylwester
10.Duszak Marcin
11.Sikorski Tomasz
12.Kurek Mariusz
13.Bąbik Jarosław
14.Hirze Tomasz
15.Giluk Andrzej
16.Wieczorkowski Piotr
17.Walicki Jarosław
18.Damianiuk Tomasz
19.Śliwiński Piotr
20.Krymski Janusz
21.Dębowski Klaudiusz
22.Warda Krzysztof
23.Zgudka Tomasz
24.Kruk Adam
25.Starczewski Leszek
26.Kozłowski Jacek
27.Kozłowski Tomasz
28.Kozłowski Kazimierz
29.Kozłowski Piotr
30.Jarosławski Mirosław
31. Urbaniak Sławomir
32.Jaworski Dariusz
33.Zieliński Adam
34.Wysocki Jacek
35.Wichrowski Krzysztof
36.Korzeniewski Bogusław
37.
38.
39.
40.

zostały cztery wolne miejsca , proszę o kontakt z Sylwkiem .


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez grzegorz mazurczak dnia Wto 10:58, 06 Wrz 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Śro 10:03, 07 Wrz 2016    Temat postu:

witam

lista startowa na zawody ;

Halinów 24.09 2016

1.Pogorzelec Tomasz
2.Markowicz Wojciech
3.Brzozowski Ryszard
4.Brzozowski Krzysztof
5.Puchalski Mariusz
6. Grzelak Piotr
7.Freliszka Paweł
8.Zajkowski Rafał
9.Dawidziuk Sylwester
10.Duszak Marcin
11.Sikorski Tomasz
12.Kurek Mariusz
13.Bąbik Jarosław
14.Hirze Tomasz
15.Giluk Andrzej
16.Wieczorkowski Piotr
17.Walicki Jarosław
18.Damianiuk Tomasz
19.Śliwiński Piotr
20.Krymski Janusz
21.Dębowski Klaudiusz
22.Warda Krzysztof
23.Zgudka Tomasz
24.Kruk Adam
25.Starczewski Leszek
26.Kozłowski Jacek
27.Kozłowski Tomasz
28.Kozłowski Kazimierz
29.Kozłowski Piotr
30.Jarosławski Mirosław
31. Urbaniak Sławomir
32.Jaworski Dariusz
33.Zieliński Adam
34.Wysocki Jacek
35.Wichrowski Krzysztof
36.Korzeniewski Bogusław
37. Stasiak Krystyna
38. Urbański Tomasz
39.
40.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez grzegorz mazurczak dnia Śro 14:00, 07 Wrz 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz mazurczak




Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: siedlce

PostWysłany: Śro 14:50, 21 Wrz 2016    Temat postu:

witam

aktualna lista startowa na zawody ;

Halinów 24.09 2016

1.Pogorzelec Tomasz
2.Markowicz Wojciech
3.Brzozowski Ryszard
4.Brzozowski Krzysztof
5.Puchalski Mariusz
6. Grzelak Piotr
7.Freliszka Paweł
8.Zajkowski Rafał
9.Dawidziuk Sylwester
10.Duszak Marcin
11.Sikorski Tomasz
12.Kurek Mariusz
13.Bąbik Jarosław
14.Hirze Tomasz
15.Urbański Tomasz
16.Wieczorkowski Piotr
17.Walicki Jarosław
18.Damianiuk Tomasz
19.Śliwiński Piotr
20.Krymski Janusz
21.Stasiak Krystyna
22.Warda Krzysztof
23.Zgudka Tomasz
24.Kruk Adam
25.Starczewski Leszek
26.Kozłowski Jacek
27.Kozłowski Tomasz
28.Kozłowski Kazimierz
29.Milewski Łukasz
30.Jarosławski Mirosław
31.Wożniel Robert
32.Jaworski Dariusz
33.Zieliński Adam
34.Wysocki Jacek
35.Wichrowski Krzysztof
36.Korzeniewski Bogusław
37. Janiszewski Artur


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hydra




Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 421
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Wto 22:53, 27 Wrz 2016    Temat postu:

A gdzie fotki i wyniki z halinowa?, Laughing

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kerukam




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 498
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Marki

PostWysłany: Śro 12:44, 28 Wrz 2016    Temat postu:

Proszę Piotruś kilka zdjęć poniżej

[link widoczny dla zalogowanych]

Do dupy ten fotosik, zablokowali transfer,


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kerukam dnia Śro 19:21, 28 Wrz 2016, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin