Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tubertini Team Cup 2018
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Nie 17:03, 18 Lut 2018    Temat postu: Tubertini Team Cup 2018

Serdecznie zapraszamy na cykl zawodów „Tubertini Team Cup 2018” organizowanych prze klub Tubertini Mazowsze.

7 kwietnia – Kanał Żerański / Kobiałka ( zapisy – Mateusz Łapacz tel. 695 815 475)
15 kwietnia – zb.Huta Częstochowa ( zapisy – Jakub Derlaga tel. 518 484 168)
27 maj – Kanał Łączany ( Borek Szlachecki) Kraków ( zapisy - Jakub Derlaga tel. 518 484 168)
7 lipiec – Zb. Szymanowice ( zapisy – Jakub Derlaga tel. 518 484 168)
22 lipiec – Kanał Odry we Wrocławiu ( ul. Zawalna) ( zapisy – Jakub Derlaga tel. 518 484 168 )
19 sierpnia – Kanał Łączany ( Borek Szlachcki) Kraków ( zapisy – Jakub Derlaga tel. 518 484 168)
28 październik - Podgórki Tynieckie Kraków ( zapisy – Jakub Derlaga tel. 518 484 168)


Regulamin zawodów „Tubertini Team Cup 2018”

1. Zawody rozgrywane są w klasyfikacji indywidualnej.
2. Wysokość wpisowego na każde zawody – 120 zł
3. Sektory maksymalnie 15-osobowe.
4. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia zawodów ( ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne ,zagrożenie powodziowe itp.)
5. Zawody rozgrywane są na zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW
6. Organizator zapewnia po zawodach posiłek.
7. Dla najlepszych dziesięciu zawodników każdych zawodów cenne nagrody w postaci sprzętu firmy TUBERTINI .
8. Organizator ma prawo do używania danych osobowych zawodników biorących udział w zawodach na potrzeby zawodów ( imię i nazwisko, zdjęcia).
9. Zapisy na zawody najlepiej w formie sms na numery podane przy datach każdych zawodów. Treść sms – data, miejsce, imię i nazwisko zawodnika.
10. W przypadku rezygnacji ze startu bardzo prosimy o poinformowanie organizatora.
11. Zapisanie się na zawody jest związane z akceptacją regulaminu naszych zawodów.

LISTA NAGRÓD NA ZAWODACH :
1. MATCH PACK !!!

Odległościówka Tubertini Viper Match 4,20m 6-20g – 1szt.
Odległościówka Tubertini Viper Match 4,20m 8-25g – 1szt.
Kołowrotek Ryobi Concept D4500 – 2 szt.
Pokrowiec 3-komorowy Tubertini Rigido Luis

2. Odległościówka Tubertini Viper Match 4,5m 8-25g – 1szt.
Pokrowiec 3-komorowy Tubertini Rigido Luis

3. Komplet uklejówek Tubertini Fast Bleak w długościach:
2m ; 2,5m ; 3m ; 3,5m ; 4m ; 4,5m ; 5m

4. Sztyca do podbieraka Tubertini Manico Concept Handle 4 m
Przedłużka do sztycy Tubertini Concept Handle Extension 1,5 m
Kosz do podbieraka Tubertini Testa Guadino Rubber Competition

5. Stojak z grzebieniem plus tulipany Tubertini Apoggia Kit Tulipani 8
Wkręt do statywów Roller Holder - 2szt.

6. Rolki Tubertini Super V-Giant T-Roller

7. Stojak z grzebieniem plus tulipany Tubertini Apoggia Kit Tulipani 8

8. Siatka Tubertini Nassa Rayan 4m

9. Pokrowiec usztywniany na 8 topów Tubertini Kit Holdall

10. Parasol Tubertini G/N 2000


Zapraszamy do zapisów !


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kuba Derlaga dnia Pią 8:59, 28 Wrz 2018, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GASIOR89




Dołączył: 18 Lut 2018
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Nie 19:47, 18 Lut 2018    Temat postu:

Charakterystyka łowiska sportowego Kanał Łączany w Borku Szlacheckim znajduje się w OPISIE ŁOWISK

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon 19:48, 26 Lut 2018    Temat postu:

Zawody na kanale Goczałkowickim 11.03.2018r zostają ODWOŁANE !!!!
Niestety pogoda uniemożliwia nam ich rozegranie.
Termin i łowisko zastępcze : 21 październik 2018 r. - Podgórki Tynieckie/Kraków

Postaramy się poinformować o zaistniałej sytuacji wszystkich zapisanych.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kuba Derlaga dnia Sob 12:18, 10 Mar 2018, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mati0908




Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Kopytów

PostWysłany: Pon 19:52, 26 Lut 2018    Temat postu:

Zawody na kanale żerańskim 17.03.2018r zostają ODWOŁANE !!!!
Niestety pogoda i prace nad magistralą wodociągową ( brak wjazdu na łowisko) uniemożliwia nam ich rozegranie.
Termin i łowisko zastępcze podamy w późniejszym terminie.

Zapraszam na kolejne zawody które odbędą się również na Kanale Żerańskim (kobiałka) 07,04,2018r

Postaramy się poinformować o zaistniałej sytuacji wszystkich zapisanych.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez mati0908 dnia Sob 10:09, 10 Mar 2018, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mati0908




Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Kopytów

PostWysłany: Pon 19:54, 26 Lut 2018    Temat postu:

Otwarte Zawody koła nr 9 Tubertini Cup

Kanał Żerański - "Kobiałka" 07.04.2018r
Potwierdzenie uczestnictwa w zawodach do godziny - 7.30
Losowanie stanowisk o godzinie 7:40
Nęcenie ciężkie godzina 10:20
Początek zawodów godzina 10:30
Koniec zawodów godzina 14:30
Ważenie Ryb.
Oficjalne zakończenie.



Lista startowa Kanał Żerański Kobiałka 07.04


1. Derlaga Jakub
2. Foltyn Artur
3. Kowalski Marcin
4. Błażejewski Paweł
5. Wolosiuk Andrzej
6. Górecki Jacek
7. Rybiński Sebastian
8. Kurczyński Mariusz
9. Komorowski Jarosław
10. Krukowski Szymon
11. Końpa Cezary
12. Kucharski Szymon
13. Bolek Kamil
14. Wróblewski Jakub
15. Puchalski Mariusz
16. Michał Brzezowski
17. Górecki Kacper
18. Kulka Artur
19. Krzyżak Bartek
20. Niewiadomski Artur
21. Fic Paweł
22. Borowicz Zbigniew
23. Szeremeta Mateusz
24. Lisiak Marcin
25. Sułek Mariusz
26. Szubierajski Marcin
27. Nabierzyński Norbert
28. Włodarski Marian
29. Kupisz Marek
30. Fabijańczuk Darek
31. Karkowski Jacek
32. Strzelczyk Paweł
33. Has Paweł
34. Radomski Kazimierz
35. Adamkiewicz Tadeusz
36. Olewnik Kamil
37. Chomko Adam
38. Bobowski Mateusz
39. Kotlarski Paweł
40. Pawlikowska Patrycja
41. Wlazło Paweł
42. Kurek Mariusz
43. Zalewski Krzysztof

Nad wodą z robakami będzie Robert Woźniel Tel. kontaktowy 792399226
Organizatorem jest koło nr 9 Błonie


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez mati0908 dnia Pią 8:57, 06 Kwi 2018, w całości zmieniany 50 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon 20:01, 26 Lut 2018    Temat postu:

Lista startowa 15.04.2018 r. Huta Częstochowa

1. Roman Świtała
2. Andrzej Wojtala
3. Łukasz Zasuń
4. Eryk Ujma
5. Andrzej Miernik
6. Jarosław Caputa
7. Gajecki Piotr
8. Sajkiewicz Bartłomiej
9. Jarosław Worowiec
10. Przemysław Porębski
11. Mariusz Nowak
12. Marcin Kubalak
13. Tomasz Kobędza
14. Krystyna Stasiak
15. Grzegorz Szczegielniak
16. Grzegorz Polewany
17. Grzegorz Olszewski
18. Sebastian Rybiński
19. Arkadiusz Aras
20. Krzysztof Nowaczyk
21. Rafał Orczyk
22. Artur Kulka
23. Łukasz Stolarski
24. Radosław Rozmus
25. Piotr Klupa
26. Jacek Karkowski
27. Paweł Strzelczyk
28. Tomasz Bulwan
29. Henryk Pielka
30. Arkadiusz Pawlak
31. Jarosław Tyczka
32. Aleksander Tyczka
33. Filip Polak
34. Dariusz Paletko
35. Bartłomiej Stasiak
36. Marcel Kaczmarek
37. Damian Rynkiewicz
38. Dariusz Barański



Robactwo na zawody przywiezie firma "Jaro" Jarosław Worowiec
tel. 501 529 231

Zapraszam do zapisów !


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kuba Derlaga dnia Wto 17:29, 10 Kwi 2018, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon 20:08, 26 Lut 2018    Temat postu:

Lista startowa 27.05.2018 r. Kanał Łączany (Borek Szlachecki)

1. Tomasz Stopyra
2. Łukasz Zasuń
3. Andrzej Miernik
4. Mariusz Lejda
5. Jarosław Worowiec
6. Wojciech Dziedzic
7. Krzysztof Nowaczyk
8. Bartłomiej Sajkiewicz
9. Paweł Szlachta
10. Jakub Budek
11. Sławomir Radzik
12. Marcin Nowak
13. Artur Tyrpa
14. Mariusz Nowak
15. Marcin Kubalak
16. Rafał Remlinger
17. Łukasz Flaga
18. Paweł Wlazło
19. Mariusz Smal
20. Dariusz Patrzałek
21. Przemysław Porębski
22. Jarosław Caputa
23. Bogusław Hyla
24. Bartłomiej Pogonowski
25. Stanisław Sternal
26. Henryk Pielka
27. Krzysztof Małek
28. Tomasz Kobędza
29. Tomasz Krawczuk
30. Mateusz Suder
31. Bogusław Dziedziak

Robactwo na zawody przywiezie firma "Jaro" Jarosław Worowiec
tel. 501 529 231

Zapraszam do zapisów !


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kuba Derlaga dnia Wto 21:03, 22 Maj 2018, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon 20:29, 26 Lut 2018    Temat postu:

Lista startowa 07.07.2018 r. Zalew Szymanowice

1. Rafał Dziura
2. Kozłowski Szczepan
3. Bartłomiej Okoń
4. Bartłomiej Sajkiewicz
5. Tymoteusz Plaskota
6. Maciej Biśtyga
7. Andrzej Miernik
8. Sławek Skiba
9. Marcin Nowak
10. Marek Sitarz
11. Maciej Stąpor
12. Tomasz Krawczuk
13. Tomasz Chojnacki
14. Jacek Pietruszka
15. Julia Jakubowska
16. Marcin Piwnik
17. Mariusz Nowak
18. Marcin Kubalak
19. Rafał Remlinger
20. Radosław Wojtak
21. Grzegorz Szczegielniak
22. Grzegorz Polewany
23. Grzegorsz Olszewski
24. Robert Żyłka
25. Roman Kolasa
26. Paweł Wlazło
27. Grzegorz Borowski
28. Sylwester Kazimierczak
29. Wojciech Patrzałek
30. Małgorzata Cieplińska
31. Paweł Has
32. Robert Woźniel
33. Grzegorz Kazimierczak
34. Maciej Maciejewski
35. Karol Zieliński
36. Artur Kulka
37. Michał Piwoński
38. Kamil Harbuz
39. Jakub Derlaga
40. Damian Bąkowicz
41. Patryk Miszczyk
42. Kamil Sobusiak
43. Grzegorz Miksza
44. Smal Mariusz


Robactwo na zawody przywiezie firma "Jaro" Jarosław Worowiec
tel. 501 529 231

Zapraszam do zapisów !


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kuba Derlaga dnia Wto 13:45, 03 Lip 2018, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon 20:38, 26 Lut 2018    Temat postu:

Lista startowa 22.07.2018 r. Kanał Odry we Wrocławiu ul. Zawalna

1. Grzegorz Niebieszczański
2. Marcin Kieroń
3. Artur Kulka
4. Mariusz Zasada
5. Jarosław Worowiec
6. Filip Majchrzak
7. Gabriel Janiak
8. Krzysztof Janiak
9. Konrad Kuchciak
10. Jacek Kuchciak
11. Bartosz Białowąs
12. Mariusz Nowak
13. Marcin Kubalak
14. Jan Szydełko
15. Mateusz Dubik
16. Marek Jędrychowski
17. Maciej Mastlarz
18. Jakub Bernard Ożga
19. Cyperski Piotr
20. Gabriel Wolski
21. Adam Przytuła
22. Włodzimierz Kmieć
23. Ariel Górny
24. Bożena Larisch
25. Joanna Drgas
26. Anna Roguska Jurek
27. Krzysztof Suchocki
28 .Paweł Czarnecki
29. Andrzej Malik
30. Leszek Jambor
31. Mateusz Felzenowski
32. Krzysztof Nowaczyk
33. Daniel Kot
34. Marta Pochmara
35. Paweł Dawiec
36. Ireneusz Opaliński
37. Bogdan Tragarz
38. Łukasz Kuszewski
39. Andrzej Moryl
40. Adam Marjowski
41. Michał Kubasik
42. Krzysztof Masal
43. Jacek Tul
44. Paweł Has
45. Bogdan Tarczoń
46. Marcin Tarczoń
47. Jacek Karkowski
48. Mariusz Wankiewicz
49. Jacek Janus
50. Tomasz Szporko
51. Dominik Jasiczak

Robactwo na zawody przywiezie firma "Jaro" Jarosław Worowiec
tel. 501 529 231


Zapraszam do zapisów !


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kuba Derlaga dnia Sob 19:53, 14 Lip 2018, w całości zmieniany 13 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon 20:43, 26 Lut 2018    Temat postu:

Lista startowa 19.08.2018 r. Kanał Łączany (Borek Szlachecki)

1. Andrzej Miernik
2. Sławek Skiba
3. Wójcik Stanisław
4. Dziedziak Bogusław
5. Jarosław Worowiec
6. Jakub Wachnicki
7. Łukasz Flaga
8. Mariusz Nowak
9. Marcin Kubalak
10. Marcin Nowak
11. Tomasz Klich
12. Rafał Remlinger
13. Sebastian Rybiński
14. Artur Kulka
15. Michał Bogacz
16. Mariusz Jędo
17. Kacper Górecki
18. Paweł Wlazło
19. Bogusław Hyla
20. Maciek Miernik
21. Sławomir Radzik
22. Kuba Budek
23. Bartłomiej Pogonowski
24. Stanisław Sternal
25. Artur Moskwa
26. Marcin Ogonowski
27. Tyrała Marcin
28. Tomasz Kutek
29. Krzysztof Stańczyk
30. Wojciech Patrzałek

Robactwo na zawody przywiezie firma "Jaro" Jarosław Worowiec
tel. 501 529 231

Zapraszamy do zapisów !


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kuba Derlaga dnia Czw 21:51, 26 Lip 2018, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon 22:11, 05 Mar 2018    Temat postu:

Lista startowa 28.10.2018 r. Podgórki Tynieckie Kraków

1. Andrzej Miernik
2. Sławomir Skiba
3. Paweł Lorek
4. Stanisław Wójcik
5. Bogusław Dziedziak
6. Marcin Nowak
7. Eryk Ujma
8. Bartłomiej Sajkiewicz
9. Sławomir Radzik
10. Jarosław Worowiec
11. Tomasz Klich
12. Bogusław Hyla
13. Krzysztof Małek
14. Krzysztof Nowaczyk
15. Rafał Zdziarski
16. Bartek Pogonowski
17. Edward Suchomel
18. Mirosław Jawień
19. Michał Bielak
20. Marcin Kołdras
21. Paweł Has
22. Wojciech Has
23. Sebastian Rybiński

Robactwo na zawody przywiezie firma "Jaro" Jarosław Worowiec
tel. 501 529 231


Zapraszam do zapisów


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kuba Derlaga dnia Pon 21:04, 15 Paź 2018, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mati0908




Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Kopytów

PostWysłany: Czw 8:41, 05 Kwi 2018    Temat postu:

Otwarte Zawody koła nr 9 Tubertini Cup

Kanał Żerański - "Kobiałka" 07.04.2018r
Harmonogram Zawodów

Potwierdzenie uczestnictwa w zawodach do godziny - 7.30
Losowanie stanowisk o godzinie 7:40
Nęcenie ciężkie godzina 10:20
Początek zawodów godzina 10:30
Koniec zawodów godzina 14:30
Ważenie Ryb.
Oficjalne zakończenie.

Zapraszamy do zapisów mamy jeszcze wolne miejsca.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mati0908




Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Kopytów

PostWysłany: Pon 8:43, 09 Kwi 2018    Temat postu:

Otwarte Zawody koła nr 9 Tubertini Cup

Kanał Żerański - "Kobiałka" 07.04.2018r


Wyniki

Sektor A

1. Wlazło Paweł 5220
2. Górecki Kacper 4850
3. Derlaga Jakub 4400
4. Sułek Mariusz 3755
5. Brzezowski Michał 3670
6. Pawlikowska Patrycja 3585
7. Borowicz Zbigniew 3280
8. Lisiak Marcin 3105
9. Kurczyński Mariusz 2975
10. Komorowski Jarosław 2700
11. Kowalski Marcin 2680
12. Olewnik Kamil 2620
13. Krzyszycha Andrzej 2390
14. Nabierzyński Norbert 1595

Sektor B

1. Krzyżak Bartosz 5185
2. Kulka Artur 3935
3. Has Paweł 3580
4. Chomko Adam 3460
5. Radomski Kazimierz 3125
6. KArkowski Jacek 3125
7. Włodarski Marian 2740
8. Błażejewski Paweł 2480
9. Kurek Mariusz 2360
10. Kurkowski Szymon 2360
11. Niewiadomski Artur 2235
12. Foltyn Artur 2160
13. Szeremeta Mateusz 1395
14. Fabijańczuk Dariusz 1160

Sektor C

1. Bobowski Mateusz 7035
2. Kupisz Marek 4950
3. Kucharski Szymon 4385
4. Strzelczyk Paweł 4200
5. Końpa Cezary 4190
6. Kotlarski Paweł 4085
7. Rybiński Sebastian 3840
8. Fic Paweł 3300
9. Wróblewski Jakub 3290
10. Adamkiewicz Tadeusz 3195
11. Zalewski Krzysztof 3060
12. Wołosiuk Andrzej 2985
13. Bolek Kamil 2120


Klasyfikacja generalna ( pierwsza 10)

1. Bobowski Mateusz 7035
2. Wlazło Paweł 5220
3. Krzyżak Bartosz 5185
4. Kupisz Marek 4950
5. Górecki Kacper 4850
6. Kulka Artur 3935
7. Derlaga Jakub 4400
8. Kucharski Szymon 4385
9. Has Paweł 3580
10. Strzelczyk Paweł 4200


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez mati0908 dnia Pon 12:01, 09 Kwi 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon 13:53, 09 Kwi 2018    Temat postu:

Harmonogram zawodów Tubertini Team Cup 2018 - 15 kwietnia zb. Huta Częstochowa

7:00-7:30 - zbiórka, potwierdzenia zapisów
7:30-8:00 - rozpoczęcie zawodów, losowanie
8:00-10:20 - dojazd na stanowiska, przygotowywanie do zawodów
10:20-10:30 - nęcenie
10:30-14:30 - łowienie
14:30-15:00 - ważenie ryb
15:00-16:00 - posiłek, liczenie wyników
16:00 - ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i zakończenie zawodów

Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy pod nr.tel. 518484168 ( najlepiej w formie sms)

Robaki na zawody przywiezie firma "Jaro" Jarosław Worowiec nr.tel. 501 229 231

W piątek do zbiornika zostanie dopuszczona tona płoci i leszczyków w przedziale wagowym ok. 200-300g.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach !!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 135
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Nie 20:20, 15 Kwi 2018    Temat postu:

Wyniki Tubertini Team Cup 15.04.2018r. Huta Częstochowa

Sektor A

1. Porębski Przemysław - 5050 pkt
2. Wojtala Andrzej - 3120 pkt
3. Karkowski Jacek - 3010 pkt
4. Krawczuk Tomasz - 2880 pkt
5. Caputa Jarosław - 2790 pkt
6. Miernik Andrzej - 2170 pkt
7. Paletko Dariusz - 2120 pkt
8. Kubalak Marcin - 2110 pkt
9. Stasiak Krystyna - 1890 pkt
10. Kaczmarek Marcel - 1690 pkt
11. Tyczka Jarosław - 1420 pkt

Sektor B

1. Tyczka Aleksander - 4140 pkt
2. Kobędza Tomasz - 3350 pkt
3. Dylczyk Radosław - 2950 pkt
4. Worowiec Jarosław - 2720 pkt
5. Nowak Mariusz - 2310 pkt
6. Świtała Roman - 2060 pkt
7. Rynkiewicz Damian - 2020 pkt
8. Pawłowski Arkadiusz - 2000 pkt
9. Derlaga Jakub - 1970 pkt
10. Strzelczyk Paweł - 1940 pkt
11. Stasiak Bartłomiej - 230 pkt

Sektor C

1. Kulka Artur - 4320 pkt
2. Zasuń Łukasz - 4110 pkt
3. Sajkiewicz Bartłomiej - 4040 pkt
4. Pielka Henryk - 3660 pkt
5. Rybiński Sebastian - 2760 pkt
6. Bulwan Tomasz - 2500 pkt
7. Przybylski Tomasz - 2230 pkt
8. Kubalak Henryk - 1740 pkt
9. Rozmus Radosław - 1390 pkt
10. Ujma Eryk - 1290 pkt

Pierwsza dziesiątka zawodów :

1. Porębski Przemysław
2. Kulka Artur
3. Tyczka Aleksander
4. Zasuń Łukasz
5. Kobędza Tomasz
6. Wojtala Andrzej
7. Sajkiewicz Bartłomiej
8. Karkowski Jacek
9. Dylczyk Radosław
10. Pielka Henryk

Dziękujemy za miłą atmosferą i gratulujemy zwycięzcom

Zapraszamy również na kolejne zawody z cyklu Tubertini Team Cup 2018 r., które odbędą się w dniu 27 maja na kanale Łączany.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin