Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TUBERTINI CUP Szymanowice 18 czerwca

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 130
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Śro 15:43, 08 Mar 2017    Temat postu: TUBERTINI CUP Szymanowice 18 czerwca

Firma Sport Fishing oraz sklep wędkarski RZEKA serdecznie zapraszają na zawody spławikowe TUBERTINI CUP, które odbędą się 18 czerwca na zbiorniku Szymanowice.

Pula nagród to sprzęt marki Tubertini o wartości 4,5 tys. złotych ( dla zwycięzcy tyczka. )

Nagradzamy pierwszą dziesiątkę zawodników .
Wpisowe 100 zł .

Każdy z uczestników ma po zawodach zapewniony obiad .

Uczestników zawodów prosimy o zabranie ze sobą linek. .
Zapisy na zawody pod nr. tel.
518484168 – Kuba

W przypadku rezygnacji ze startu prosimy o informację telefoniczną

Harmonogram zawodów :
7:30 – 8:00 – zapisy , potwierdzenie obecności
8:00 – 9:00 – otwarcie zawodów , losowanie , dojazd na stanowiska
9:00 – 10:50 – przygotowanie do zawodów
10:50 – 11:00 – nęcenie
11:00 – 15 :00 – łowienie
15:00 – 15:30 – ważenie ryb
16 :00 – posiłek , zakończenie zawodów , wręczenie nagród

Lista startową oraz szczegółową listę nagród opublikujemy w kolejnym komunikacie.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kuba Derlaga dnia Pon 8:01, 05 Cze 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 130
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon 8:08, 05 Cze 2017    Temat postu:

Lista startowa :
1. Cieplińska Małgorzata
2. Kubalak Marcin
3. Hunek Szymon
4. Plaskota Tymoteusz
5. Chwałek Mariusz
6. Motyla Daniel
7. Kwapisz Jakub
8. Okoń Bartłomiej
9. Stylski Artur
10. Nowak Marcin
11. Turbiarz Michał
12. Cichoń Marek
13. Marszałek Mirosław
14. Skiba Sławomir
15. Miernik Andrzej
16. Lorek Paweł
17. Stasiak Krystyna
18. Nowak Mariusz
19. Kuna Jacek
20. Sanecki Robert
21. Gaweł Szymon
22. Sitarz Marek
23. Czajkowski Dariusz
24. Czajkowski Radosław

Lista startowa będzie systematycznie aktualizowana.
Zapraszam do zapisów.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kuba Derlaga dnia Śro 20:42, 07 Cze 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 130
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Czw 18:19, 08 Cze 2017    Temat postu:

Lista nagród na zawody Tubertini Cup 18.06.

Tyczka Extreme Concept C8 body,3 tuby, pokrowiec na tyczkę
Odległościówka T-Match III 3,90m 4-14gr.
Bat Area Pro 5406 EX 6metrów
Stojak z grzebieniem Easy na 12 topów (cztery nogi)
Pokrowiec na tyczki Match
Torba XX
Torba Eva Concept
Torba Tappo
Wiadro 17l i 8l
Kosz do podbieraka Louis

Zapraszam do zapisów


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 130
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon 11:57, 12 Cze 2017    Temat postu:

Aktualizacja listy startowej :
1. Cieplińska Małgorzata
2. Kubalak Marcin
3. Hunek Szymon
4. Plaskota Tymoteusz
5. Chwałek Mariusz
6. Motyla Daniel
7. Kwapisz Jakub
8. Okoń Bartłomiej
9. Michniewski Andrzej
10. Nowak Marcin
11. Turbiarz Michał
12. Cichoń Marek
13. Marszałek Mirosław
14. Skiba Sławomir
15. Miernik Andrzej
16. Lorek Paweł
17. Stasiak Krystyna
18. Nowak Mariusz
19. Kuna Jacek
20. Sanecki Robert
21. Gaweł Szymon
22. Sitarz Marek
23. Czajkowski Dariusz
24. Czajkowski Radosław
25. Burczak Andrzej
26. Nowaczyk Krzysztof
27. Zieliński Karol
28. Krawczuk Tomasz
29. Kuczaj Andrzej
30. Bieliński Piotr
31. Dutkowski Paweł
32. Worowiec Jarosław
33. Wudz Jacek
34. Kręcidło Dariusz
35. Szestakow Stanisław
Zapraszam do zapisów


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kuba Derlaga dnia Śro 8:26, 14 Cze 2017, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 130
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon 20:35, 12 Cze 2017    Temat postu:

Robactwo na zawody dowiezie firma "Jaro" Jarosław Worowiec

Nr tel. - 501 529 231

Zapraszamy do zapisów


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
irenikus




Dołączył: 26 Gru 2012
Posty: 79
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Wto 7:25, 13 Cze 2017    Temat postu:

Orientuje się ktoś jak tam w tym roku Szymanowice? Były ostatnio jakieś większe zawody spławikowe ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 130
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Śro 9:13, 14 Cze 2017    Temat postu:

Lista startowa :

1. Cieplińska Małgorzata
2. Kubalak Marcin
3. Hunek Szymon
4. Plaskota Tymoteusz
5. Chwałek Mariusz
6. Motyla Daniel
7. Sobusiak Kamil
8. Okoń Bartłomiej
9. Michniewski Andrzej
10. Nowak Marcin
11. Turbiarz Michał
12. Cichoń Marek
13. Marszałek Mirosław
14. Skiba Sławomir
15. Miernik Andrzej
16. Lorek Paweł
17. Stasiak Krystyna
18. Nowak Mariusz
19. Kuna Jacek
20. Sanecki Robert
21. Gaweł Szymon
22. Sitarz Marek
23. Czajkowski Dariusz
24. Czajkowski Radosław
25. Burczak Andrzej
26. Nowaczyk Krzysztof
27. Zieliński Karol
28. Krawczuk Tomasz
29. Kuczaj Andrzej
30. Bieliński Piotr
31. Dutkowski Paweł
32. Worowiec Jarosław
33. Wudz Jacek
34. Kręcidło Dariusz
35. Szestakow Stanisław
36. Malasiński Stanisław


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kuba Derlaga dnia Pią 10:37, 16 Cze 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba Derlaga




Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 130
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto 11:39, 20 Cze 2017    Temat postu:

Galeria zdjęć z zawodów dostępna na

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin