Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TRAPER CUP 2020

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid J




Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 99
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Wto 20:13, 25 Lut 2020    Temat postu: TRAPER CUP 2020

TRAPER CUP 2020
I. Zasady ogólne organizacji zawodów
1. W zawodach może startować każdy członek PZW.
2. Zawody eliminacyjne odbywać się będą na łowiskach:
- 21.03- Kanał Bydgoski, Występ koło Nakła,
- 29.03- zbiornik Roszków, k.Jarocina,
- 17.05- Kanał Odry we Wrocławiu przy ul. Zawalnej,
- 20.06- łowisko Dzięczyna,
- 22.08- Odra w miejscowości Klucze, k. Głogowa
- 20.09- Rzeka Warta Poznań.
- 3-4 Październik Miejska Górka FINAŁ
3. Finał rozegrany będzie w 2 turach zgodnie z terminarzem oraz poprzedzony zostanie nieobowiązkowym piątkowym treningiem.
4. Opłata startowa na zawody eliminacyjne od każdego zawodnika wynosi 150 zł. + 35,- dla osoby towarzyszącej chcącej skorzystać z kateringu.
5. Udział w finale dla wszystkich uczestników jest płatny – 150,-
+ 50,- dla osoby towarzyszącej chcącej skorzystać z kateringu.
6. Podczas zawodów eliminacyjnych i finałowych każdy zawodnik ma zapewniony śniadanie, ciepły posiłek i napój.
7. Organizator nie zapewnia zakwaterowania.
II. Zasady rozgrywania zawodów
1. Zawody eliminacyjne oraz finał rozgrywane będą w oparciu o zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW.
2. Każdy zawodnik może wziąć udział w dowolnej liczbie zawodów eliminacyjnych.
3. Wszystkie łowiska podzielone będą na sektory.
4. Do finału zakwalifikuje się 50 zawodników z najlepszymi wynikami z 3 tur eliminacyjnych. Wymogiem startu w finale jest udział przynajmniej w 3 zawodach eliminacyjnych. W przypadku zdobycia przez zawodników tej samej liczby punktów, o zajętej lokacie decyduje łączna waga złowionych ryb.
5. W przypadku gdy 50 miejsce, biorąc pod uwagę tą samą liczbę punktów, bez względu na sumaryczną wagę ryb, zajmie ex-equo kilku zawodników, wszyscy uzyskują kwalifikację do finału.
6. W finale weźmie udział także 3 zawodników, którzy startowali w największej liczbie zawodów eliminacyjnych, choć nie uzyskali kwalifikacji punktowej z 3 najlepszych tur eliminacyjnych. Przy równej ilości startów w zawodach decyduje sumaryczna waga złowionych ryb.
7. Zawody eliminacyjne rozgrywane są w jednej, czterogodzinnej turze.
8. Prawo umieszczania banerów reklamowych oraz wszelkich reklam firm i produktów (nie dotyczy reklam na sprzęcie wędkarskim) na terenie zawodów w czasie ich trwania mają tylko osoby reprezentujące oficjalnych organizatorów imprezy.
9. Wszelkie reklamy ustawione przez osoby postronne lub zawodników będą usuwane.
10. Harmonogram zawodów każdorazowo będzie ukazywał się indywidualnie dla danego łowiska.
Limity zanęt i przynęt
1. Obowiązują standardowe limity zanęt i przynęt zgodne z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW, to jest 20l zanęty, gliny itp. oraz 2,5l robaków.
2. W uzasadnionych przypadkach organizator może zmienić obowiązujące limity.
III Nagrody – pula nagród to 4000,- + 450,-(puchary, statuetki) na eliminacje.
1. Eliminacje -zawodnicy z miejsc 1-3 otrzymają pamiątkowe puchary.
Zwycięzcy w sektorach otrzymują pamiątkowe statuetki.
Zawodnicy zajmujący miejsca od 1-9 otrzymują nagrody + jedna nagroda zostanie rozlosowana wśród nie nagrodzonych uczestników.
2.W przypadku zdobycia przez kilku zawodników prawa do otrzymania tej samej nagrody (ta sama liczba punktów sektorowych, oraz waga złowionych ryb) zostanie ona rozlosowana wśród tych uczestników, pozostali będą automatycznie uprawnieni do kolejnych nagród.


FINAŁ - pula nagród 16000,- + 1200,-(puchary i statuetki)
(m. in. wędka GST TRAPER 8800 )
Zawodnicy z miejsc 1-3 otrzymają pamiątkowe puchar i nagrody.
1. Zwycięzcy w sektorach otrzymują pamiątkowe statuetki.
2. W przypadku zdobycia przez kilku zawodników prawa do otrzymania tej samej nagrody (ta sama liczba punktów sektorowych, oraz waga złowionych ryb) zostanie ona rozlosowana wśród tych uczestników, pozostali będą automatycznie uprawnieni do kolejnych nagród.

3. Za miejsca od 4-go do 9-go przyznane będą wartościowe nagrody rzeczowe + jedna nagroda do rozlosowania wśród nie nagrodzonych zawodników + 10 zestawów zanęty do rozlosowania.

IV. Postanowienia końcowe
1. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zawodów eliminacyjnych gdy do środy poprzedzającej termin rozegrania eliminacji liczba zgłoszonych zawodników będzie mniejsza niż 40 osób.
2. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu i miejsca organizacji zawodów w przypadku wystąpienia przyczyn utrudniających rozegranie zawodów np. zagrożenie powodziowe lub brak wody.
3. Zapisy na zawody eliminacyjne rozpoczynają się po ukazaniu komunikatu na stronie TRAPERA lub Facebooku.
Preferowaną formą zgłoszenia jest wiadomość SMS na numer telefonu 603 182 406
i dokonanie wpłaty na rachunek :
Bank Spółdzielczy Poniec
84 8682 0004 0034 5387 2000 0020

podając w treści nazwę łowiska termin i czy wpłata łącznie z osobą tow.
4. Na łowiskach z ograniczoną liczbą stanowisk decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby, które zgłaszają się na zawody wędkarskie z cyklu TRAPER CUP (eliminacje, finał) zgadzają się tym samym na publikację imion, nazwisk oraz wizerunku w postaci zdjęć na stronach internetowych, Facebooku związanych z tymi imprezami na terenie Unii Europejskiej


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Dawid J dnia Śro 21:24, 26 Lut 2020, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid J




Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 99
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Wto 20:21, 25 Lut 2020    Temat postu:

Program zawodów dla dwóch pierwszych tur eliminacyjnych.

Nakło 21.03

Roszków 29.03(liczba miejsc ograniczona 68,decyduje kolejność zgłoszeń.)


- 7.30 : zbiórka na łowisku, śniadanie,

- 8.00 - 8.30 : otwarcie zawodów, omówienie regulaminu,

losowanie stanowisk, rozejście na stanowiska,

- 10.20 : 1 sygnał - nęcenie,

- 10.30 : 2 sygnał - rozpoczęcie zawodów,

- 14.25 : 3 sygnał - pięć minut do końca zawodów,

- 14.30 : 4 sygnał - koniec zawodów,

- 14.35 - 15.00 - ważenie na stanowisku,

- 15.30 : ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid J




Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 99
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Wto 20:29, 25 Lut 2020    Temat postu:

Poniżej aktualna lista zgłoszonych zawodników na pierwsze zawody eliminacyjne w Nakle, zostały ostatnie wolne miejsca:(max ilość osób- 90)
Osoby wypisane pogrubioną czcionką potwierdziły swój udział poprzez uiszczenie opłaty startowej.

1. Walczak Wiktor
2. Stańczyk Marcin
3. Pogonowski Bartłomiej
4. Górny Ariel
5. Derlaga Jakub
6. Przytula Adam
7. Awgul Ireneusz
8. Gabiś Marcin
9. Korban Bartosz
10. Gronowski Rafał
11. Kubiak Justyna
12. Kusyk Rafał
13. Kruszwicka Anita
14. Madaliński Jakub
15. Ożga Bernard
16. Kulczyk Mariusz
17. Sibiński Paweł
18. Szymkowiak Arkadiusz
19. Szulczewski Sebastian
20. Szulczewski Sławomir
21. Markowicz Daniel
22. Chirowski Sylwester
23. Morchel Maciej
24. Majchrzak Filip
25. Walczak Bartosz
26. Kaj Michał
27. Paprocki Jędrzej

28. Franek Tomasz
29. Macedoński Szymon
30. Pietrzak Daniel
31. Starosta Dariusz

32. Starosta Bartłomiej
33. Kamiński Adam
34. Białkowski Bogdan
35. Szczęsny Sławomir
36. Hudzik Łukasz
37. Kmieć Włodzimierz
38. Peil Anna

39. Sosiński Tomasz
40. Brzozowski Mariusz
41. Selmoser Jakub
42. Stasiak Piotr
43. Ciszak Damian
44. Korzuchowski Daniel
45. Majewski Bogusław
46. Cyperski Piotr
47. Matuszewski Kamil
48. Ruszczyński Jacek
49. Horemski Tomasz
50. Dudek Mikołaj
51. Pochylski Kamil
52. Burda Grzegorz
53. Kędzierski Krzysztof
54. Laskowski Sylwester
55. Michalak Adrian
56. Jóska Dawid
57. Maciejewski Bartosz
58. Kortus Dawid
59. Wawerczyk Bartłomiej
60. Badura Sławomir
61. Matuszewski Mieczysław
62. Roguska-Jurek Anna
63. Kulka Artur
64. Mikołajczak Marcin
65. Piasecki Wiesław
66. Burnata Michał
67. Barański Dariusz
68. Lach Paweł
69. Obarski Marek
70. Nowicki Maciej
71. Dąbrowski Karol
72. Włoch Radosław
73. Maciejewski Damian
74. Mei Sergiej
75. Moniuszko Krzysztof
76. Łyk Maciej
77. Wilczyński Sylwester
78. Dwornik Jarosław
79. Wydrzyński Mateusz
80. Cyrklaf Dariusz
81. Orłowski Krzysztof
82. Makowski Karol
83. Kamiński Wojciech
84. Cieniawski Adam
85. Łój Mariola
86. Maćkowiak Przemysław
87. Tony Liddon
88. Maciej Górski
89. Borkowski Sebastian
90. Mizerny Jarosław


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Dawid J dnia Śro 21:22, 11 Mar 2020, w całości zmieniany 18 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid J




Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 99
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Czw 18:30, 27 Lut 2020    Temat postu:

Lista zgłoszonych zawodników na drugą turę eliminacyjną. Zostały ostatnie miejsca wolne(max. liczba uczestników 72 )



1. Maćkowiak Przemysław
2. Awgul Ireneusz
3. Pietrzak Daniel
4. Starosta Dariusz
5. Sibiński Paweł
6 .Morchel Maciej
7. Kasprowiak Marek
8. Basiak Paweł
9. Dudek Mikołaj
10. Wankiewicz Mariusz
11. Derlaga Jakub
12. Płucienniczak Mikołaj
13. Żądka Mariusz
14. Walczak Bartosz
15. Mizerny Jarosław
16. Bogusz Karol
17. Hudzik Łukasz
18. Kaj Michał
19. Mikołajczak Marcin
20. Szepe Krystian
21. Szczęsny Sławomir
22. Paprocki Jędrzej
23. Strzeszyński Kamil
24. Michalak Adrian
25. Czerniec Paweł
26. Szymkowiak Arkadiusz
27. Lis Rafał
28. Klefas Roman
29. Maciejewski Bartosz
30. Kusyk Rafał
31. Kruszwicka Anita
32. Madaliński Jakub
33. Ratajczak Mirosław
34. Olejniczak Roman
35. Wojtczak Adam
36. Jóska Dawid
37. Kortus Dawid
38. Mikołajczak Sławomir
39. Kasztelan Maciej
40. Starosta Bartłomiej
41. Majewski Bogusław
42. Kmieć Włodzimierz
43. Peil Anna
44. Badura Slawomir
45. Gabiś Marcin
46. Masal Krzysztof
47. Adamczak Arkadiusz
48. Ruszczyński Jacek
49. Pochylski Kamil
50. Matuszewski Mieczysław
51. Kamiński Adam
52. Kołomyjec Michał
53. Macedoński Szymon
54. Sosiński Tomasz
55. Horemski Tomasz
56. Kożuchowski Daniel
57. Ciszak Damian
58. Liddon Tony
59. Wilczyński Sylwester
60. Burda Grzegorz
61. Dwornik Jarosław
62. Baum Dawid
63. Kołodziej Marcin
64. Dolny Maciej
65. Łój Mariola
66. Maciejewski Damian
67. Walczak Wiktor
68. Motyl Marek
69. Stachowicz Adam
70. Leśniewski Dariusz
71. Bąk Artur
72. Borowiec Bartosz

Lista rezerwowa:
1 Górski Maciej


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Dawid J dnia Śro 21:22, 11 Mar 2020, w całości zmieniany 14 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid J




Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 99
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Pon 18:32, 02 Mar 2020    Temat postu:

Ze względu na ograniczoną pojemność łowiska oraz niemożliwość ustawienia 5 równych sektorów na zbiorniku w Roszkowie, zawody będą rozegrane w 4 sektorach 18- osobowych.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid J




Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 99
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Śro 10:57, 11 Mar 2020    Temat postu:

W związku z epidemią koronawirusa zawody eliminacyjne na Nakle i Roszkowie zostają odwołane.
Więcej informacji w kolejnych komunikatach.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid J




Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 99
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Śro 21:04, 11 Mar 2020    Temat postu:

Komunikat organizatora zawodów wędkarskich z cyklu Traper Cup 2020 w sprawie przełożenia dwóch pierwszych tur eliminacyjnych.

Drogie koleżanki i koledzy wędkarze,
W związku z dynamicznym rozwijaniem się koronawirusa Covid-19 na terenie naszego kraju podążając za decyzjami organów państwowych, okręgu PZW w Bydgoszczy, w trosce o zdrowie Wasze oraz Waszych najbliższych zdecydowaliśmy o przełożeniu dwóch pierwszych tur eliminacyjnych :
21.03 Kanał Bydgoski,
29.03 Zalew Roszków.
Jeżeli pozwolą terminy to zawody zostaną zorganizowane w czasie późniejszym. O wszystkich zmianach w terminarzu będziemy Was informować na bieżąco poprzez Facebook’ a, oraz stronę internetową [link widoczny dla zalogowanych]
Niestety w trakcie przygotowań do cyklu Traper Cup 2020, jako organizatorzy ponieśliśmy pewne koszty takie jak: zakup pucharów i statuetek. Koszt ten podzielony przez liczbę uczestników, którzy opłacili startowe na dwie pierwsze tury wynosi 9zł/os. Dodając do tego koszt obsługi przelewów bankowych 1zł, zwrócimy na konto każdego z uczestników po 140zł.
Liczymy tutaj na Wasze zrozumienie, ponieważ odwołanie zawodów nie jest wymysłem organizatora.
Jednocześnie jako organizatorzy chcemy zagwarantować, że dla zawodników, którzy otrzymają zwrot pomniejszonego startowego, w przypadku zgłoszenia na zawody w nowym terminie, bądź inne zawody eliminacyjne z cyklu startowe będzie wynosić 140zł.
Od dnia 12.03 rozpoczniemy zwrot kwoty startowego na rachunki bankowe z których otrzymaliśmy wpłaty. Może to potrwać kilka dni roboczych. Mamy ogromną prośbę do osób, które startowe opłaciły poprzez przelew na poczcie bądź innych punktach o kontakt z nami poprzez email: [link widoczny dla zalogowanych]
z podaniem numeru rachunku bankowego do zwrotu wraz z imieniem i nazwiskiem zawodnika oraz podaniem tury za którą uiścił opłatę.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Dawid J dnia Czw 19:37, 12 Mar 2020, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KaraśSC




Dołączył: 01 Lis 2014
Posty: 132
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: SOSNOWIEC

PostWysłany: Wto 10:28, 16 Cze 2020    Temat postu:

witam.
firma KARAŚ dostarczy robaczki do DZIECZYNY w niedzielę 21.06. o godz.5.30
zamówienia telefoniczne;

512428468-ALOJZ
FAKTURA V.A.T.
pozdrowienia od KARASIA


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin