Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sensas Feeder Tech 2018

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B@Rt3k




Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 132
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: WN, TOS

PostWysłany: Pon 20:19, 05 Lut 2018    Temat postu: Sensas Feeder Tech 2018

Witam,
poniżej terminarz 2018:
12-13.05.2018 Grębów Bartek Mizera 608-012-031
7-8.07.2018 Grębów Bartek Mizera 608-012-031
18-19.08.2018 Grębów Bartek Mizera 608-012-031
15-16.09.2018 Grębów Bartek Mizera 608-012-031
22-23.09.2018 Finał Grębów Bartek Mizera 608-012-031


Regulami zamieszczony jest na stronie sensas.com.pl w zakładce zawody ,,Sensas Feeder-Tech"
Zapisy będą przyjmowane na miesiąc przed każdymi zawodami.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez B@Rt3k dnia Czw 7:34, 10 Maj 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B@Rt3k




Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 132
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: WN, TOS

PostWysłany: Pon 15:45, 16 Kwi 2018    Temat postu:

Witam,
ruszyły zapisy na pierwsze zawody, które odbędą się 12-13 maj 2018 w Grębowie. Zapisy najlepiej SMS (imię+nazwisko) Tel: 608-012-031 Bartek.

Lista zawodników (sobota) 12.05.2018:
1. Adam Szeliga
2. Andrzej Kaczmarski
3. Witold Śmigiel
4. Zbigniew Kaczmarek
5. Krzysztof Skowroński
6. Zbigniew Duda
7. Artur Maj
8. Bartłomiej Kamiński
9. Dariusz Bogucki
10. Sławomir Skarba
11. Paweł Freliszka
12. Marcin Duszak
13. Bartosz Mizera
14. Anatoliusz Niedorozow
15. Dariusz Komorniczak
16. Antoni Murczek
17. Rafał Bałut
18. Dawid Pijarski
19. Sebastian Chorab
20. Andrzej Wanat
21. Łukasz Bąk
22. Krzysztof Bukojemski
23. Marian Karpik
24. Eugeniusz Warcholiński
25. Adam Miszczuk
26. Kamil Kulikowski
27. Stanisław Szestakow
28.
29.
30.
Lista zawodników (niedziela) 13.05.2018:
1. Adam Szeliga
2. Andrzej Kaczmarski
3. Witold Śmigiel
4. Zbigniew Kaczmarek
5. Krzysztof Skowroński
6. Zbigniew Duda
7. Artur Maj
8. Bartłomiej Kamiński
9. Dariusz Bogucki
10. Sławomir Skarba
11. Paweł Freliszka
12. Marcin Duszak
13. Bartosz Mizera
14. Anatoliusz Niedorozow
15. Dariusz Komorniczak
16. Antoni Murczek
17. Rafał Bałut
18. Dawid Pijarski
19. Sebastian Chorab
20. Rafał Pagacz
21. Piotr Mroczek
22. Andrzej Wanat
23. Krzysztof Bukojemski
24. Marian Karpik
25. Eugeniusz Warcholiński
26. Tomasz Krasowski
27. Hubert Sochacki
28. Stanisław Szestakow
29.
30.
...


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez B@Rt3k dnia Czw 18:10, 10 Maj 2018, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B@Rt3k




Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 132
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: WN, TOS

PostWysłany: Czw 18:13, 10 Maj 2018    Temat postu:

Witam,
ze względów technicznych (brak ryb) jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie eliminacje na Zbirniku Gierłatówka, koło Poznania. Pozostałe eliminacje na Grębowie bez zmian, serdecznie zapraszamy!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez B@Rt3k dnia Czw 18:13, 10 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B@Rt3k




Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 132
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: WN, TOS

PostWysłany: Czw 12:09, 21 Cze 2018    Temat postu:

Witam,
ruszyły zapisy na kolejne zawody SFT, które odbędą się 7-8 lipiec 2018 w Grębowie. Zapisy najlepiej SMS (imię+nazwisko) Tel: 608-012-031 Bartek.

Lista zawodników (sobota) 07.07.2018:
1. Andrzej Giluk
2. Darek Bogucki
3. Witold Śmigiel
4. Zbigniew Kaczmarek
5. Krzysztof Skowroński
6. Sławomir Skarba
7. Artur Maj
8. Adam Szeliga
9. Andrzej Kaczmarski
10. Andrzej Ślosarz
11. Patryk Grabczyński
12. Dariusz Muzyka
13. Sebastian Chorab
14. Marcin Duszak
15. Janusz Lange
15. Marek Podobas
16. Paweł Freliszka
17. Antonii Murczek
18. Rafał Bałut
20. Roman Wojciechowski
21. Dawid Pijarski
22. Sebastian Darłak
23. Marian Karpik
24. Zbigniew Duda
25. Kamil Kulikowski
26. Grzegorz Szcęsny
27. Marcin Pietrzyk
28. Wojciech Barański
29. Tomasz Krasowski
30. Eugeniusz Warcholiński

Lista zawodników (niedziela) 08.07.2018:
1. Andrzej Giluk
2. Darek Bogucki
3. Witold Śmigiel
4. Zbigniew Kaczmarek
5. Sławomir Skarba
6. Artur Maj
7. Adam Szeliga
8. Andrzej Kaczmarski
9. Andrzej Ślosarz
10. Patryk Grabczyński
11. Dariusz Muzyka
12. Sebastian Chorab
13. Marcin Duszak
14. Janusz Lange
15. Marek Podobas
16. Paweł Freliszka
17. Antonii Murczek
18. Rafał Bałut
19. Łukasz Dudek
20. Paweł Wodziński
21. Roman Wojciechowski
22. Dawid Pijarski
23. Sebastian Darłak
24. Zbigniew Duda
25. Marian Karpik
26. Kamil Kulikowski
27. Grzegorz Szczęsny
28. Marcin Pietrzyk
29. Wojciech Barański
30. Tomasz Krasowski
31. Eugeniusz Warcholiński
32. Hubert Sochacki


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez B@Rt3k dnia Śro 22:31, 04 Lip 2018, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B@Rt3k




Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 132
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: WN, TOS

PostWysłany: Nie 22:00, 05 Sie 2018    Temat postu:

Witam,
ruszyły zapisy na kolejne zawody SFT, które odbędą się 18-19 sierpień 2018 w Grębowie. Zapisy najlepiej SMS (imię+nazwisko) Tel: 608-012-031 Bartek.

Lista zawodników (sobota) 18.08.2018:
1. Andrzej Giluk
2. Darek Bogucki
3. Witold Śmigiel
4. Zbigniew Kaczmarek
5. Andrzej Kaczmarski
6. Marcin Duszak
7. Paweł Freliszka
8. Bartłomiej Kamiński
9. Dariusz Komorniczak
10. Marek Podobas
11. Roman Wojciechowski
12. Antoni Murczek
13. Bartosz Mizera
14. Eugeniusz Warcholiński
15. Sebastian Chorab?
16. Bogusław Grdeń
17. Anatoliusz Niedorozow
18. Zbigniew Duda
19. Patryk Grabczyński
20. Andrzej Pomietło
21. Marcin Pietrzyk
22. Stanisław Szestakow
23.


Lista zawodników (niedziela) 19.08.2018:
1. Andrzej Giluk?
2. Darek Bogucki?
3. Witold Śmigiel
4. Zbigniew Kaczmarek
5. Sebastian Chorab
6. Marcin Duszak
7. Paweł Freliszka
8. Bartłomiej Kamiński
9. Krzysztof Bukojemski
10. Marek Podobas
11. Roman Wojciechowski
12. Antoni Murczek
13. Bartosz Mizera
14. Eugeniusz Warcholiński
15. Darek Komorniczak
16. Anatoliusz Niedorozow
17. Bogusław Grdeń
18. Tomasz Krasowski
19. Patryk Grabczyński
20. Andrzej Pomietło
21. Stanisław Szestakow
22.
23.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez B@Rt3k dnia Czw 21:54, 16 Sie 2018, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ts




Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: okręg mazowiecki

PostWysłany: Śro 7:20, 22 Sie 2018    Temat postu:

Klasyfikacja Feeder Tech 2018 do pobrania jest dostępna tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B@Rt3k




Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 132
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: WN, TOS

PostWysłany: Śro 17:58, 22 Sie 2018    Temat postu:

Witam,
ruszyły zapisy na kolejne zawody SFT, które odbędą się 15-16 wrzesień 2018 w Grębowie. Zapisy najlepiej SMS (imię+nazwisko) Tel: 608-012-031 Bartek.
Są to już ostatnie zawody eliminacyjne przed finałem, który odbędzie się bezpośrednio tydzień później. Przypominamy że prawo staru w finale ma pierwsza 30. Liczą sie 3 najlepsze tury, które są obowiązkowe. Więc to najlepszy czas, aby poprawić dotychczasowe albo zaliczyć 3 występ. Zapraszamy!

Klasyfikacja:
[link widoczny dla zalogowanych]


Lista zawodników (sobota) 15.09.2018:

1. Witold Śmigiel
2. Zbigniew Kaczmarek
3. Patryk Grabczyński
4. Marcin Duszak
5. Paweł Freliszka
6. Andrzej Kaczmarski
7. Sebastian Chorab
8. Zbigniew Duda
9. Łukasz Dudek
10. Kamil Kulikowski
11. Andrzej Półrolniczak
12. Bartłomiej Kamiński
13. Krzysztof Skowroński
14. Marian Karpik
15. Roman Wojciechowski
16. Antoni Murczek
17. Artur Maj
18.
19.
20.




Lista zawodników (niedziela) 16.09.2018:

1. Witold Śmigiel
2. Zbigniew Kaczmarek
3. Patryk Grabczyński
4. Marcin Duszak
5. Paweł Freliszka
6. Andrzej Kaczmarski
7. Andrzej Giluk
8. Zbigniew Duda
9. Dariusz Bogucki
10. Łukasz Dudek
11. Kamil Kulikowski
12. Andrzej Półrolniczak
13. Bartłomiej Kamiński
14. Marian Karpik
15. Roman Wojciechowski
16. Antoni Murczek
17. Artur Maj
18. Zbigniew Dureczek
19. Jakub Klulasiewicz
20. Dawid Pijarski
21.
22.
23.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez B@Rt3k dnia Śro 22:07, 12 Wrz 2018, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B@Rt3k




Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 132
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: WN, TOS

PostWysłany: Wto 7:55, 18 Wrz 2018    Temat postu:

Witam,
poniżej lista osób które dostały się do finału Sensas Feeder Tech 22-23 września 2018 Grębów, osoby z listy proszę o kontakt w celu potwierdzenia startu tel: 608-012-031 (najlepiej SMS). Zbiórka zawodników w oby dwa dni o godzinie 7.00.

LISTA FINALISTÓW:
1. Darłak Sebastian- startuje
2. Duszak Marcin- startuje
3. Śmigiel Witold- startuje
4. Mizera Bartosz- startuje
5. Kaczmarski Andrzej- startuje
6. Pietrzyk Marcin- startuje
7. Kaczmarek Zbigniew- startuje
8. Kamiński Bartłomiej- startuje
9. Barański Wojciech- rezygnacja
10. Wojciechowski Roman- startuje
11. Maj Artur- startuje
12. Pijarski Dawid- ?
13. Karpik Marian- rezygnacja
14. Murczek Antoni- startuje
15. Krasowski Tomasz- startuje
16 .Giluk Andrzej- startuje
17. Kulasiewicz Jakub- startuje
18. Dobrzański Bogdan- startuje
19. Szestakow Stanisław- ?
20. Bałut Rafał- rezygnacja
21. Duda Zbigniew- rezygnacja
22. Freliszka Paweł- startuje
23. Kulikowski Kamil- startuje
24. Dudek Łukasz- ?
25. Warcholiński Eugeniusz- startuje
26. Skarba Sławomir- startuje
27. Podobas Marek- startuje
28. Skowroński Krzysztof- startuje
29. Chorab Sebastian- rezygnacja
30. Bogucki Dariusz- startuje
31. Garbczyński Patryk- ?
32. Komorniczak Dariusz- startuje


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez B@Rt3k dnia Śro 21:20, 19 Wrz 2018, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin