Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MATRIX CLASSIC FEEDER CUP 2019 26.10.2019 kanal zeranski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kostek




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 156
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 9:04, 11 Wrz 2019    Temat postu: MATRIX CLASSIC FEEDER CUP 2019 26.10.2019 kanal zeranski

REGULAMIN MATRIX CLASSIC FEEDER CUP 2019


1. Zawody z cyklu MATRIX CLASSIC FEEDER CUP 2019 są zawodami towarzyskimi. Uczestniczyć w zawodach mają prawo wszyscy zawodnicy z opłaconymi składkami PZW .
2. Zapisy przyjmowane są na adres email: [link widoczny dla zalogowanych] lista zawodników znajduje się wydarzeniu i na stronie wyczyn.fora
Limit zawodników 50 osób – będziemy się starali o zwiększenie do 65


3. Zawody MATRIX CLASSIC FEEDER CUP 2019, rozegrane będą na Kanale Żerańskim w miejscowości Aleksandrów w jednej turze 26.10.2019 roku. Tura będzie trwała 5h

4. Będzie obowiązywał podział na sektory w zależności od liczy uczestników

5. Uczestnicy zawodów zobowiązani są do przestrzegania Zasad organizacji sportu wędkarskiego w dyscyplinie feeder.
[link widoczny dla zalogowanych]

6.Wpisowe od zawodnika na zawody MATRIX CLASSIC FEEDER CUP 2019, wynosi 70 PLN. Z kwoty wpisowego opłacamy wsparcie techniczne i arbitrażowe oraz posiłek ,reszta kwoty przeznaczona jest na poczet pucharów, napojów i poczęstunku. Wpisowe płatne na miejscu w dniu zawodów
Osoby które potwierdziły udział i nie przyjechały – nie będą brane pod uwagę w kolejnych zawodach.
7. W zawodach prawo startu ma każdy zawodnik posiadający ważne zezwolenie na wędkowanie w okręgu mazowieckim
8. Harmonogram zawodów:
• 7.00 Potwierdzenie uczestnictwa zgłoszonych zawodników
• 7.10 Odprawa i losowanie
• 09.20 I sygnał – nęcenie zanętą ciężką
• 09.30 II sygnał – rozpoczęcie rywalizacji
• 14.25 III sygnał – 5 minut do końca
• 14.30 IV sygnał – koniec zawodów
• 15.30 Posiłek
• 16.00 Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród rzeczowych


Nagrody

1. Firma Matrix ufundowała nagrody rzeczowe o łącznej wartości 1000 Euro.
Główna nagroda to kombajn S25 Superbox Lime Edition

2. Pozostałą kwotę z zebranych środków podzielimy na 3 nagrody kopertowe dla pierwszej trójki zawodników w proporcjach :
I miejsce – 50%
II miejsce -30%
III miejsce -20%

3. Pucharami nagrodzimy pierwsza trójkę zawodów.

4. Dwie koperty ze zwrotem równowartości wpisowego rozlosujemy wśród wszystkich uczestników.

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany łowiska lub terminu zawodów, o czym poinformuje uczestników minimum 10 dni przed rozpoczęciem zawodów.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kostek dnia Śro 9:05, 11 Wrz 2019, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kostek




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 156
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 9:06, 11 Wrz 2019    Temat postu:

UWAGA MAMY WOLNE jedno MIEJSCE !!!!

1 Paweł Łukasik
2 Marek Stachurski
3 Grzegorz Tandecki
4 Mariusz Czyżewski
5 Paweł Kacprzak
6 Marcin Sitkowski
7 Artur Janek
8 Kazimierz Radomski
9 Tomek Pazio
10 Cezary Wichrowski
11 Tomek Sikorski
12 Paweł Pasek
13 Marek Sobczak
14 Jakub Szymański
15 Adam Niemiec
16 Maciek Zaborowski
17 Paweł Korniluk
18 Radek Sobczak
19 Marcin Modrzejewski
20 Maciej Perkowski
21 Arek Ziółkowski
22 Andrzej Chyb
23 Mirosław Borysiak
24 Robert Przybysz
25 Rafał Zajkowski
26 Marek Woźniak
27 Grzegorz Czosnyka
28 Tomasz Lewandowski
29 Piotr Kowalski
30 Mariusz Fortuna
31 Marcin Łukasiewicz
32 Bartek Kacprzak
33 Tomasz Tatko
34 Piotr Jarocki
35 Paweł Błażejewski
36 Darek Wiereszka
37 Sebastian Janiszewski
38 Kupisz Marek
39 Basaj Sławomir
40 Wożniak Maciej
41 Paweł Wilk
42 Przemysław Krakowski
43 Antonowicz Jarosłow
44 Robert Kurpias
45 Maciek Krosnowski
46 Paweł Has
47 Mariusz Rusjan
48 Piotr Leleniak
49 Arek Szczepanik
50 Bogdan Troszczyński
51 Zbyszek Płoński
52 Bartłomiej Zawadzki
53 Jarosław Stefański
54 Skalski Radosław
55 Michał Augustyniak
56 Andrzej Bryks
57 Wojtek Szamszur
58 Piotr Kaczmarek
59 Czarnocki Marcin
60 Marcin Walczak
61 Łukasz Grabiec
62 Krzysztof Bryl
63 Paweł Bień
64 Tomasz Kozakowski 
65 Kacper Wielechowski
66 Kamil Filipek
67 Kiraszczuk Jacek
68 Radek Parchan 
69 Grzegorz Musiał
70 Bartek Szumidło
71


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kostek dnia Pią 7:47, 25 Paź 2019, w całości zmieniany 13 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kostek




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 156
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 13:25, 14 Paź 2019    Temat postu:

W poście została zaktualizowana lista zawodników. W dniu jutrzejszym podejmiemy decyzję ile osób wejdzie na łowisku. Wszelkie informacje wyślemy w wiadomościach zwrotnych na emaila. Proszę sprawdzać skrzynki pocztowe.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kostek




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 156
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 9:00, 21 Paź 2019    Temat postu:

Witam wszystkim zawodników Matrix Feeder Challenge 2019 rok

Na wstępie dziękuję wszystkim za tak duże zainteresowanie . Niestety pojemność łowiska ogranicza liczbę startujących do 71 osób. Dlatego w związku z długą listą rezerwową, bardzo proszę o informację jeżeli kogoś nie będzie. Proszę o poinformowanie osób które nie mają dostępu do poczty i zostały zapisane drogą e-mail.

Zawody odbędą się zgodnie z regulamin RAPR oraz zasadami zawodów feederowych. Dla jasności łowimy wszystkie ryby zgodnie z wymiarami i okresami ochronnymi. Uklejki będą liczone !

Zanim przedstawię harmonogram proszę pamiętać, że osoby spoza okręgu mazowieckiego powinny mieć opłacone pozwolenie jednodniowe na 26.10.2019 , można to zrobić pod linkiem : [link widoczny dla zalogowanych]

Harmonogram zawodów:
5.30 – 6.00 – potwierdzanie zawodników na parkingu biedronki (Mapka 1 )
6.00- 6.30 – odprawa i losowanie stanowisk – wyjazd na stanowiska dopiero po skończeniu losowania (Mapka 2 )
7.30-8.00 – kontrola zanęt i przynęt ( nie trzeba mieć matrioszek !! ) bardziej zależy nam na przepisie o zakazie używania mączek rybnych
8.50-9.00 – nęcenie ( karpiówkami, feederami – bez przyponu )
9.00 – początek łowienia
13.55 – 5 min do końca zawodów
14.00 – koniec zawodów
14.00 – 15.00 ważenie – w tym czasie będzie już rozstawiony grill 
15.30 – oficjalne zakończenie zawodów na polance

W związku z dużą liczbą zawodników będzie podział : 5 sektorów po 12 osób oraz jeden sektor 11 osób.
Miejsca 4-6, czyli zwycięzcy sektorów z mniejszymi wagami będą nagradzani pucharami oraz nagrodą pieniężną (gotówka).
Miejsca 1-3 dostają robione pod zamówienie statuetki wraz z nagrodą pieniężną .
Nagrody rzeczowe przewidziane są dla pierwszej 6 włącznie z nagrodą główną kombajnem

S25 Super box [link widoczny dla zalogowanych]

Dla osób które doczekają do samego końca przewidziane jest losowanie mniejszych nagród rzeczowych oraz (zwrotu wpisowego ) 
Bardzo ważne jest wjechanie wg wylosowanych numerów ponieważ na stanowiska 1-10 trzeba wjechać w kolejności ponieważ nie ma możliwości wyminięcia. Dlatego liczę na sprawne i szybkie losowanie, żeby szybko wyjechać na łowisko.
Zakończenie standardowo odbędzie się na polance, tam także przewidziany jest grill wraz z kawą i herbatą.
W razie pytań proszę pisać

[link widoczny dla zalogowanych]

Pozdrawiam
Kostera Marcin

Aktualna lista dwa posty wyżej


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kostek




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 156
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 13:07, 22 Paź 2019    Temat postu:

Aktualizacja listy zawodników !

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kostek




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 156
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 11:55, 28 Paź 2019    Temat postu:

Wyniki Matrix Classic Feeder Cup 2019

1 9 Adam Niemiec 6415 A1
2 43 Jarosław Stefański 4875 D1
3 60 Paweł Korniluk 4365 F1
4 27 Paweł Kacprzak 3855 C1
5 56 Mariusz Rusjan 3645 E1
6 14 Andrzej Chyb 2685 B1
7 45 Piotr Leleniak 4355 D2
8 63 Kazimierz Radomski 3800 F2
9 8 Łukasz Grabiec 3785 A2
10 53 Marcin Sitkowski 3200 E2
11 26 Robert Przybysz 2720 C2
12 17 Jakub Szymański 2280 B2
13 4 Paweł Has 3730 A3
14 38 Marek Kupisz 3210 D3
15 62 Przemysław Krakowski 2970 F3
16 48 Arek Szczepanik 2720 E3
17 30 Piotr Kowalski 2655 C3
18 15 Paweł Wilk 2225 B3
19 5 Maciej Woźniak 3430 A4
20 41 Kamil Filipek 3090 D4
21 57 Sławomir Basaj 2865 F4
22 28 Grzegorz Tandecki 2575 C4
23 47 Jarek Antonowicz 2210 E4
24 22 Maciek Krosnowski 2025 B4
25 40 Radek Parchan 3035 D5
26 3 Piotr Kaczmarek 2940 A5
27 67 Arek Ziółkowski 2705 F5
28 32 Paweł Bień 2050 C5
29 13 Tomek Sikorski 1955 B5
30 51 Zbyszek Płoński 1675 E5
31 66 Maciej Perkowski 2630 F6
32 1 Marek Sobczak 2275 A6
33 37 Bartek Kacprzak 2090 D6
34 33 Rafał Zajkowski 1930 C6
35 23 Paweł Pasek 1730 B6
36 49 Robert Kurpias 1605 E6
37 61 Paweł Łukasik 2550 F7
38 6 Mariusz Czyżewski 2275 A7
39 44 Piotr Jarocki 1890 D7
40 25 Artur Janek 1690 C7
41 21 Paweł Błażejewski 1680 B7
42 54 Wojtek Szamszur 1570 E7
43 11 Maciek Zaborowski 2245 A8
44 58 Bartek Szymidło 2135 F8
45 42 Marcin Modrzejewski 1635 D8
46 31 Marek Woźniak 1560 C8
47 20 Marcin Czarnocki 1505 B8
48 55 Tomasz Tatko 1455 E8
49 7 Marek Stachurski 2220 A9
50 59 Bartek Zawadzki 1850 F9
51 46 Darek Wiereszka 1405 E9
52 29 Mariusz Fortuna 1315 C9
53 36 Michał Augustyniak 1130 D9
54 16 Grzegorz Musiał 1020 B9
55 12 Kacper Wielechowski 2180 A10
56 52 Grzegorz Czosnyka 1205 E10
57 64 Jacek Kiraszczuk 1160 F10
58 35 Radosław Skalski 1010 D10
59 24 Marcin Walczak 705 C10
60 18 Krzysztof Bryl 665 B10
61 10 Cezary Wichrowski 1470 A11
62 65 Sebastian Janiszewski 995 F11
62 39 Marcin Łukaszewicz 995 D11
64 50 Bogdan Ttoszczyński 705 E11
65 34 Radek Sobczak 530 C11
66 19 Tomasz Kozakowski 240 B11
67 2 Tomek Pazio 930 A12


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin