Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MATCHPRO MILO CARP MASTERS 2017
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matchpro




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 163
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Pleszew

PostWysłany: Śro 10:44, 30 Lis 2016    Temat postu: MATCHPRO MILO CARP MASTERS 2017

REGULAMIN MATCHPRO MILO CARP MASTERS 2017

Firma MATCHPRO wyłączny dystrybutor marki MILO na Polskę oraz dystrybutor marek: BAIT-TECH, DRENNAN, ESP, STONFO, CRALUSSO serdecznie zaprasza do udziału w III edycji zawodów cyklu MATCHPRO MILO CARP MASTERS 2017.


Zawody MATCHPRO MILO CARP MASTERS będą się składać z 8 eliminacji zakończonych dwudniowym finałem.
Pula nagród finałowych wyniesie 15 000 zł
Pula nagród łączna z eliminacji wyniesie 21 000 zł
ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 36 000PLN !!!


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

TERMINARZ:
I eliminacja 22-23 kwiecień - Jegiel (max 35 zawodników)
II eliminacja 13-14 maj - Ostoja Górecka (max 35 zawodników)
III eliminacja 27-28 maj - Miłocin (max 30 zawodników)
IV eliminacja 26-27 sierpień - Grębów (max 45 zawodników)
FINAŁ 9-10 wrzesień - Grębów


Regulamin:

1. Uczestniczyć w zawodach mają prawo wszyscy zawodnicy, bez względu na przynależność klubową , czy okręgową ,zgłoszeni telefonicznie najlepiej w formie SMS pod nr. 533 421 457 Ania Szwedziak lub na forum.

2. Każdy zawodnik może wziąć udział w dowolnej ilości startów eliminacyjnych.

3. 8 eliminacji rozegranych będzie w 4 weekendy i każda z nich liczona będzie oddzielnie.

4. Finał odbędzie się w klasyfikacji 2 turowej.

5. We wszystkich eliminacjach i finale metody połowu są dowolne, czyli:
- tyczka, match, bat, method feeder (dozwolone używanie tylko koszyków method feeder).

6. Ze względu na ograniczoną pojemność łowisk, w przypadku kompletu liczy się kolejność wpłat.

7. Wszystkie łowiska podzielone będą na sektory, w których maksymalna ilość stanowisk wynosi 5.

8. W punktacji sektorowej za 1 miejsce zawodnik otrzymuje 1 punkt, za 2 miejsce 2 punkty itd.
W przypadku takiej samej ilości dużych punktów o wyższym miejscu zadecyduje waga zawodnika.
Z kolei gdy zawodnik skończy z wynikiem 0 będzie miał 6 punktów (5+1).

9. W finale wystartuje 30 zawodników. 25 najlepszych zawodników z eliminacji, dodatkowo 2 zawodników którzy
startowali w największej liczbie zawodów eliminacyjnych, choć nie uzyskali punktów gwarantujących im start
w pierwszej 25 (dotyczy to oczywiście zawodników z najmniejszą ilością punktów) . Dodatkowo w finale
rezerwujemy miejsca dla 3 gości z za granicy. W sytuacji gdy któryś z nich nie będzie mógł wziąć udziału w
zawodach finałowych dobierani będą kolejni zawodnicy z eliminacji
-wymogiem startu w finale jest udział przynajmniej w trzech zawodach eliminacyjnych (nie dotyczy to gości
specjalnych)
-w przypadku zdobycia przez zawodników tej samej ilości punktów, o zajętym miejscu decyduje łączna waga
złowionych ryb z 3 najlepszych startów.

10. Zawody będą rozgrywane bez podziału na kategorie wiekowe w klasyfikacji indywidualnej -1 turowej (czas trwania tury 6 godzin).

11. Wpisowe od każdego z uczestników wynosi 140PLN (w tym opłata za łowisko i posiłek), a w finale za dwa dni 300PLN (w tym opłata za łowisko i posiłek)
a). Wpłaty dokonujemy najpóźniej do środy wieczorem poprzedzającą dana eliminacje
na konto bankowe 53 1020 2212 0000 5102 0377 1359
- w tytule należy wpisać MATCHPRO MILO CARP MASTERS oraz podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy zawodnika oraz datę zawodów.
b). wpłacone wpisowe nie będzie zwracane w przypadku nie poinformowania organizatora
o swojej nieobecności do czwartku wieczorem poprzedzającego daną eliminacje.
c). jeśli zawodnik zgłosi do czwartku wieczorem poprzedzającego daną eliminacje swoją nieobecność w zawodach,
cała wpłacona kwota wróci na Jego konto.
d). jeśli z powodu małej frekwencji (pkt.12) organizator odwoła lub przeniesie na inny termin którąś z tur, wpłacone
wpisowe będzie zwrócone zawodnikom.
12. Jeśli w danej eliminacji zgłosi się (do środy poprzedzającej eliminacje ) mniej niż 15 osób, organizator zastrzega możliwość odwołania zawodów eliminacyjnych .
(Informacja o ewentualnym odwołaniu eliminacji podana będzie na stronie [link widoczny dla zalogowanych] do czwartku poprzedzającego daną eliminacje)
13.Wszelkie reklamy (bilbordy, banery) ustawione na stanowisku lub na terenie zawodów przez osoby postronne lub zawodników będą usuwane.


Zasady ogólne organizacji zawodów:

1.Wymagane są dwie siatki na ryby minimum 3m (osoby z jedną siatką nie będą dopuszczane do zawodów).

2. Limit zanęt i przynęt:
- Limit zanęty, pelletu , różnego rodzaju nasion wynosi 12l.
- Limit robactwa 2,5L.
- Zakaz używania glin i ziem !!!
- Zakaz używania jokersa

3. Można również łowić na ochotkę haczykową

4.Do punktacji zaliczamy wszystkie ryby.

5. Można łowić na jedną wędkę.


6. Podczas zawodów będą obowiązywały 4 sygnały :
1 sygnał – można nęcić
2 sygnał – można łowić
3 sygnał – 5 minut do końca zawodów
4 sygnał – koniec zawodów

7. Ryba zacięta przed sygnałem kończącym zawody może być wyholowana max. do 15minut po ostatnim sygnale kończącym zawody.

8. Wędkujemy tylko w obrębie wyznaczonego stanowiska , dotyczy się to również tzw. otworków.

9. Zakaz używania przy nęceniu ciężkim jak i w trakcie trwania zawodów rakiet typu spomb, łódek zanętowych itp.

10. Możliwości nęcenia wstępnego jak i donęcania: proca, kubek zanetowy.

11. W finale rozgrywanym na Grębowie zawodnicy zamieniają się brzegami.

12. Podczas zawodów używać można tylko haczyków bezzadziorowych.

13. Zakaz używania plecionek jako linki głównej.

14. Konieczne jest używanie maty (wymóg łowisk).


Nagrody:

Eliminacje:

1. Dla pierwszych trzech osób z klasyfikacji generalnej ( w każdej eliminacji ) przewidziane są puchary.

2. Talony:
I miejsce talon wartości 1 000PLN
II miejsce talon wartości 600PLN
III miejsce talon wartości 400PLN

Talon do zrealizowania w sklepie [link widoczny dla zalogowanych] na produkty marek: MATCHPRO, MILO, BAIT-TECH, DRENNAN, ESP, STONFO, CRALUSSO.

3. Do rozlosowania będą 2, 3 lub 4 nagrody rzeczowe o wartości około 150PLN każda.
- liczba startujących 20 / 2 nagrody
- liczba startujących 30 / 3 nagrody
- liczba startujących 40 / 4 nagrody
( w losowaniu nie bierze udziału pierwsza trójka danej eliminacji)

4. Po każdych zawodach eliminacyjnych (z wyjątkiem ostatnich) wylosowana zostanie wśród uczestników tzw. Dzika Karta Imienna, uprawniająca do DARMOWEGO uczestnictwa w kolejnych eliminacjach.
Karty tej nie można przekazywać osobom trzecim i nie można wykorzystać w finale.

5. Za najlepszy wynik w eliminacjach przewidziany jest talon o wartości 1 000PLN

Finał:

1. Dla pierwszych trzech osób z klasyfikacji generalnej ( w każdej eliminacji ) przewidziane są puchary.

2. Talony:
I miejsce talon 5 000PLN
II miejsce talon 2 500PLN
III miejsce talon 1 500PLN

Talon do zrealizowania w sklepie [link widoczny dla zalogowanych] na produkty marek: MATCHPRO, MILO, BAIT-TECH,
DRENNAN, ESP, STONFO, CRALUSSO.

Za zajęcie IV-X miejsca nagrody o wartości 4 000PLN.

Wśród pozostałych 20 finalistów zostaną rozlosowane 2 talony o wartości 500PLN

Załoga TEAM MATCHPRO życzy połamania kija i miłej zabawy!!!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez matchpro dnia Czw 18:38, 02 Lut 2017, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ON i ONA




Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 178
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: częstochowa

PostWysłany: Śro 19:37, 30 Lis 2016    Temat postu:

29-30.04 uważam ,że najlepszy będzie Grębów,jest sprawdzony i wyniki dobre,może nie koniecznie szukać nowej wody na siłe do eliminacji,no chyba ,że woda zajęta

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ON i ONA dnia Śro 20:59, 30 Lis 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
witus33




Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 48
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: WIELUŃ

PostWysłany: Śro 22:26, 30 Lis 2016    Temat postu:

Witam proszę zapisać na wszystkie zawody wymienionych poniżej zawodników:
Witold Śmigiel
Dariusz Muzyka
Marcin Chorzempa


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stas1




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: wrocław

PostWysłany: Czw 18:47, 01 Gru 2016    Temat postu:

Proszę mnie wpisać na Miłocin dwie tury.Pozdrawiam Stanisław Kokott

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez stas1 dnia Czw 18:47, 01 Gru 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaszlesz




Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 9:06, 02 Gru 2016    Temat postu:

Witam,

proszę o wpisanie mnie na wszystkie zawody.
Pozdrawiam Tomasz Kanclerz.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zidane1973




Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Pią 11:55, 02 Gru 2016    Temat postu:

Proszę mnie wpisać na wszystkie zawody
Darek Szewczyk


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez zidane1973 dnia Pią 11:56, 02 Gru 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matchpro




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 163
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Pleszew

PostWysłany: Wto 14:59, 06 Gru 2016    Temat postu:

LISTA PO AKTUALIZACJI 18.04.2017 r.

Z przyczyn niezależnych następuje zmiana terminu I i II eliminacji z daty 29.04-30.04 na 22.04-23.04.

Informujemy, iż z powodu braku ryb na łowisku JEGIEL eliminacje z dnia 22-23.04.2017 r. zostały przeniesione na łowisko BATORÓWKA.

W regulaminie zamieszczona została wzmianka o konieczności używania maty, co jest wymogiem łowisk.

Poniżej zamieszczona została lista startowa MATCHPRO MILO CARP MASTERS.

O udziale w danej eliminacji decydować będzie kolejność wpłat.

Co jakiś czas na forum lista ta będzie aktualizowana.

Jeśli ktoś dostrzegł jakieś nieprawidłowości na liście startujących prosimy o kontakt.

MATCHPRO MILO CARP MASTERS

I ELIMINACJA 22.04.2017 - BATORÓWKA (max 30 zawodników)
1. Kałużny Krzysztof 140 zł
2. Sut Janusz 140 zł
3. Dominik Parteka 140 zł
4. Zbigniew Marek 140 zł
5. Sularz Tomasz 140 zł
6. Cichosz Marcin 140 zł
7. Smulik Marcin 140 zł
8. Owczarz Marek 140 zł
9. Łyjak Krystian 140 zł + dodatkowy obiad na dwa dni
10. Ścigaczewski Krzysztof 140 zł
11. Półrolniczak Andrzej 140 zł
12. Marcin Dychto 140 zł
13. Kolbus Tomasz 140 zł
14. Kamil Kuder 140 zł
15. Maślak Dominik 140 zł + dodatkowy obiad na dwa dni
16. Gastpari Sebastian 140 zł
17. Wasilewski Mariusz 140 zł
18. Kanclerz Tomasz 140 zł
19. Skwira Rafał 140 zł
20. Kubasik Bartosz 140 zł
21. Dwojak Krzysztof 140 zł
22. Wolniak Marcin 140 zł
23. Paurowicz Łukasz 140 zł
24. Paurowicz Jacek 140 zł
25. Łoboda Andrzej 140zł (z)
26. Baranowski Krzysztof 140 zł (z)
27. Bylak Arkadiusz
28. Stankiewicz Mariusz
29. Czapor Wiesław
30. Durka Ireneusz
31. Grzymała Mirosław
32. Borowski Radosław
33. Milczarek Mariusz
34. Milczarek Maciej
35. Chorzempa Marcin
36. Pawłowski Marcin
37. Górka Tomasz
38. Piątek Michał
39. Zych Mariusz
40. Gąsior Grzegorz
41. Zasada Mariusz
42. Piórkowski Patryk
43. Płocki Tomasz
44. Kostera Marcin
45. Gierach Łukasz
46. Ślosarz Andrzej
47. Kulikowski Kamil
48. Podobas Marek
49. Buzes Mariusz
50. Zuziak Paweł
51. Rzepka Andrzej
52. Ośmiałowski Krzysztof
53. Kaczmarek Zbigniew
54. Ostasz Piotr
55. Borowski Adam
56. Wadziński Marcin
57. Sławomir Urbaniak
58. Mariusz Kozieł

II ELIMINACJA 23.04.2017 - BATORÓWKA (max 30 zawodników)

1. Kałużny Krzysztof 140 zł
2. Sut Janusz 140 zł
3. Dominik Parteka 140 zł
4. Zbigniew Marek 140 zł
5. Sularz Tomasz 140 zł
6. Cichosz Marcin 140 zł
7. Smulik Marcin 140 zł
8. Owczarz Marek 140 zł
9. Łyjak Krystian 140 zł + dodatkowy obiad na dwa dni
10. Ścigaczewski Krzysztof 140 zł
11. Półrolniczak Andrzej 140 zł
12. Marcin Dychto 140 zł
13. Kolbus Tomasz 140 zł
14. Kamil Kuder 140 zł
15. Maślak Dominik 140 zł + dodatkowy obiad na dwa dni
16. Gastpari Sebastian 140 zł
17. Wasilewski Mariusz 140 zł
18. Kanclerz Tomasz 140 zł
19. Skwira Rafał 140 zł
20. Kubasik Bartosz 140 zł
21. Dwojak Krzysztof 140 zł
22. Wolniak Marcin 140 zł
23. Paurowicz Łukasz 140 zł
24. Paurowicz Jacek 140 zł
25. Łoboda Andrzej 140 zł (z)
26. Baranowski Krzysztof 140 zł (z)
27. Bylak Arkadiusz
28. Stankiewicz Mariusz
29. Czapor Wiesław
30. Durka Ireneusz
31. Grzymała Mirosław
32. Borowski Radosław
33. Milczarek Mariusz
34. Milczarek Maciej
35. Chorzempa Marcin
36. Pawłowski Marcin
37. Górka Tomasz
38. Piątek Michał
39. Zych Mariusz
40. Gąsior Grzegorz
41. Zasada Mariusz
42. Piórkowski Patryk
43. Płocki Tomasz
44. Kostera Marcin
45. Gierach Łukasz
46. Ślosarz Andrzej
47. Kulikowski Kamil
48. Podobas Marek
49. Buzes Mariusz
50. Zuziak Paweł
51. Rzepka Andrzej
52. Ośmiałowski Krzysztof
53. Kaczmarek Zbigniew
54. Ostasz Piotr
55. Borowski Adam
56. Wadziński Marcin
57. Sławomir Urbaniak
58. Mariusz Kozieł

III ELIMINACJA OSTOJA GÓRECKA 13.05.2017 (max 35 zawodników)

1. Kałużny Krzysztof 140 zł
2. Półrolniczak Andrzej 140 zł
3. Lange Janusz
4. Bylak Arkadiusz
5. Stankiewicz Mariusz
6. Czapor Wiesław
7. Maślak Dominik
8. Wolniak Marcin
9. Kubasik Bartosz
10. Durka Ireneusz
11. Matczak Artur
12. Matczak Marlena
13. Milczarek Mariusz
14. Milczarek Maciej
15. Grapczyński Patryk
16. Śmigiel Witold
17. Muzyka Dariusz
18. Chorzempa Marcin
19. Dwojak Krzysztof
20. Smulik Marcin
21. Pawłowski Marcin
22. Górka Tomasz
23. Bałut Rafał
24. Sochacki Hubert
25. Sochacki Grzegorz
26. Zych Mariusz
27. Gąsior Grzegorz
28. Kanclerz Tomasz
29. Szewczyk Darek
30. Zasada Mariusz
31. Piórkowski Patryk
32. Klinger Marek
33. Bartocha Marek
34. Sołek Mateusz
35. Kolbus Tomasz
36. Płocki Tomasz
37. Skwira Rafał
38. Freliszka Paweł
39. Duszak Marcin
40. Kulikowski Kamil
41. Podobas Marek
42. Buzes Mariusz
43. Zuziak Paweł
44. Rzepka Andrzej
45. Ośmiałowski Krzysztof
46. Kaczmarek Zbigniew
47. Łoboda Andrzej
48. Ostasz Piotr
49. Borowski Adam
50. Baranowski Krzysztof
51. Wadziński Marcin
52. Kowalski Ryszard

IV ELIMINACJA OSTOJA GÓRECKA 14.05.2017 (max 35 zawodników)

1. Kałużny Krzysztof 140 zł
2. Półrolniczak Andrzej 140 zł
3. Lange Janusz
4. Bylak Arkadiusz
5. Stankiewicz Mariusz
6. Czapor Wiesław
7. Maślak Dominik
8. Wolniak Marcin
9. Kubasik Bartosz
10. Durka Ireneusz
11. Matczak Artur
12. Matczak Marlena
13. Milczarek Mariusz
14. Milczarek Maciej
15. Grapczyński Patryk
16. Śmigiel Witold
17. Muzyka Dariusz
18. Chorzempa Marcin
19. Dwojak Krzysztof
20. Smulik Marcin
21. Pawłowski Marcin
22. Górka Tomasz
23. Bałut Rafał
24. Sochacki Hubert
25. Sochacki Grzegorz
26. Zych Mariusz
27. Gąsior Grzegorz
28. Kanclerz Tomasz
29. Szewczyk Darek
30. Zasada Mariusz
31. Piórkowski Patryk
32. Klinger Marek
33. Bartocha Marek
34. Sołek Mateusz
35. Kolbus Tomasz
36. Płocki Tomasz
37. Skwira Rafał
38. Freliszka Paweł
39. Duszak Marcin
40. Kulikowski Kamil
41. Podobas Marek
42. Buzes Mariusz
43. Zuziak Paweł
44. Rzepka Andrzej
45. Ośmiałowski Krzysztof
46. Kaczmarek Zbigniew
47. Łoboda Andrzej
48. Ostasz Piotr
49. Borowski Adam
50. Baranowski Krzysztof
51. Wadziński Marcin
52. Kowalski Ryszard

V ELIMINACJA MIŁOCIN 27.05.2017 (max 30 zawodników)

1. Kałużny Krzysztof 140 zł
2. Ślosarz Andrzej 140 zł
3. Oleksy Błażej 140 zł
4. Zawadzki Łukasz 140 zł
5. Półrolniczak Andrzej 140 zł
6. Wcisło Artur 140 zł
7. Panek Michał 140 zł
8. Lange Janusz
9. Bylak Arkadiusz
10. Stankiewicz Mariusz
11. Czapor Wiesław
12. Maślak Dominik
13. Wolniak Marcin
14. Kubasik Bartosz
15. Durka Ireneusz
16. Matczak Artur
17. Matczak Marlena
18. Milczarek Mariusz
19. Milczarek Maciej
20. Śmigiel Witold
21. Muzyka Dariusz
22. Chorzempa Marcin
23. Dwojak Krzysztof
24. Smulik Marcin
25. Pawłowski Marcin
26. Górka Tomasz
27. Wasilewski Mariusz
28. Piątek Michał
29. Chlasta Andrzej
30. Krawczyk Maciej
31. Dominiak Łukasz
32. Zych Mariusz
33. Gąsior Grzegorz
34. Kokott Stanisław
35. Kanclerz Tomasz
36. Szewczyk darek
37. Zasada Mariusz
38. Piórkowski Patryk
39. Więcek Kamil
40. Stasierski Szymon
41. Stanisławski Wojciech
42. Bartczak Jakub
43. Kolbus Tomasz
44. Płocki Tomasz
45. Skwira Rafał
46. Piątkowiak Arkadiusz
47. Kałużny Mariusz
48. Podobas Marek
49. Buzes Mariusz
50. Zuziak Paweł
51. Rzepka Andrzej
52. Ośmiałowski Krzysztof
53. Kaczmarek Zbigniew
54. Grzelak Mateusz
55. Łoboda Andrzej
56. Ostasz Piotr
57. Borowski Adam
58. Baranowski Krzysztof
59. Cichosz Marcin
60. Sut Janusz
61. Sularz Tomasz
62. Ścigaczewski Krzysztof
63. Wadziński Marcin
64. Bartosz Korban
65. Bogdan Inglot

VI ELIMINACJA MIŁOCIN 28.05.2017 (max 30 zawodników)

1. Kałużny Krzysztof 140 zł
2. Ślosarz Andrzej 140 zł
3. Oleksy Błażej 140 zł
4. Zawadzki Łukasz 140 zł
5. Półrolniczak Andrzej 140 zł
6. Wcisło Artur 140 zł
7. Panek Michał 140 zł
8. Lange Janusz
9. Bylak Arkadiusz
10. Stankiewicz Mariusz
11. Czapor Wiesław
12. Maślak Dominik
13. Wolniak Marcin
14. Kubasik Bartosz
15. Durka Ireneusz
16. Matczak Artur
17. Matczak Marlena
18. Milczarek Mariusz
19. Milczarek Maciej
20. Śmigiel Witold
21. Muzyka Dariusz
22. Chorzempa Marcin
23. Dwojak Krzysztof
24. Smulik Marcin
25. Pawłowski Marcin
26. Górka Tomasz
27. Wasilewski Mariusz
28. Piątek Michał
29. Chlasta Andrzej
30. Krawczyk Maciej
31. Dominika Łukasz
32. Zych Mariusz
33. Gąsior Grzegorz
34. Kokott Stanisław
35. Kanclerz Tomasz
36. Szewczyk darek
37. Zasada Mariusz
38. Piórkowski Patryk
39. Więcek Kamil
40. Stasierski Szymon
41. Stanisławski Wojciech
42. Bartczak Jakub
43. Kolbus Tomasz
44. Płocki Tomasz
45. Skwira Rafał
46. Piątkowiak Arkadiusz
47. Kałużny Mariusz
48. Podobas Marek
49. Buzes Mariusz
50. Zuziak Paweł
51. Rzepka Andrzej
52. Ośmiałowski Krzysztof
53. Kaczmarek Zbigniew
54. Grzelak Mateusz
55. Łoboda Andrzej
56. Ostasz Piotr
57. Borowski Adam
58. Baranowski Krzysztof
59. Cichosz Marcin
60. Sut Janusz
61. Sularz Tomasz
62. Ścigaczewski Krzysztof
63. Wadziński Marcin
64. Bartosz Korban
65. Bogdan Inglot

VII ELIMINACJA GRĘBÓW 26.08.2017 (max 45 zawodników)

1. Kałużny Krzysztof 140 zł
2. Ślosarz Andrzej 140 zł
3. Oleksy Błażej 140 zł
4. Półrolniczak Andrzej 140 zł
5. Lange Janusz
6. Paurowicz Łukasz
7. Paurowicz Jacek
8. Bylak Arkadiusz
9. Stankiewicz Mariusz
10. Czapor Wiesław
11. Maślak Dominik
12. Wolniak Marcin
13. Kubasik Bartosz
14. Durka Ireneusz
15. Kostera Marcin
16. Gierach Łukasz
17. Grzymała Mirosław
18. Borowski Radosław
19. Matczak Artur
20. Matczak Marlena
21. Milczarek Mariusz
22. Milczarek Maciej
23. Grapczyński Patryk
24. Śmigiel Witold
25. Muzyka Dariusz
26. Chorzempa Marcin
27. Dwojak Krzysztof
28. Smulik Marcin
29. Pawłowski Marcin
30. Górka Tomasz
31. Bałut Rafał
32. Chlasta Andrzej
33. Krawczyk Maciej
34. Dominiak Łukasz
35. Sochacki Hubert
36. Sochacki Grzegorz
37. Zych Mariusz
38. Gąsior Grzegorz
39. Kanclerz Tomasz
40. Szewczyk Darek
41. Zasada Mariusz
42. Piórkowski Patryk
43. Klinger Marek
44. Bartocha Marek
45. Więcek Kamil
46. Stasierski Szymon
47. Sołek Mateusz
48. Kolbus Tomasz
49. Płocki Tomasz
50. Skwira Rafał
51. Freliszka Paweł
52. Duszak Marcin
53. Cichosz Marcin
54. Sut Janusz
55. Ścigaczewski Krzysztof
56. Sularz Tomasz
57. Kulikowski Kamil
58. Podobas Marek
59. Buzes Mariusz
60. Zuziak Paweł
61. Rzepka Andrzej
62. Ośmiałowski Krzysztof
63. Kaczmarek Zbigniew
64. Łoboda Andrzej
65. Ostasz Piotr
66. Borowski Adam
67. Baranowski Krzysztof
68. Wadziński Marcin
69. BartoszKorban
70. Bogdan Inglot

VIII ELIMINACJA GRĘBÓW 27.08.2017 (max 45 zawodników)

1. Kałużny Krzysztof 140 zł
2. Ślosarz Andrzej 140 zł
3. Oleksy Błażej 140 zł
4. Półrolniczak Andrzej 140 zł
5. Lange Janusz
6. Paurowicz Łukasz
7. Paurowicz Jacek
8. Bylak Arkadiusz
9. Stankiewicz Mariusz
10. Czapor Wiesław
11. Maślak Dominik
12. Wolniak Marcin
13. Kubasik Bartosz
14. Durka Ireneusz
15. Kostera Marcin
16. Gierach Łukasz
17. Grzymała Mirosław
18. Borowski Radosław
19. Matczak Artur
20. Matczak Marlena
21. Milczarek Mariusz
22. Milczarek Maciej
23. Grapczyński Patryk
24. Śmigiel Witold
25. Muzyka Dariusz
26. Chorzempa Marcin
27. Dwojak Krzysztof
28. Smulik Marcin
29. Pawłowski Marcin
30. Górka Tomasz
31. Bałut Rafał
32. Chlasta Mariusz
33. Krawczyk Maciej
34. Dominiak Łukasz
35. Sochacki Hubert
36. Sochacki Grzegorz
37. Zych Mariusz
38. Gąsior Grzegorz
39. Kanclerz Tomasz
40. Szewczyk Darek
41. Zasada Mariusz
42. Piórkowski Patryk
43. Klinger Marek
44. Bartocha Marek
45. Więcek Kamil
46. Stasierski Szymon
47. Sołek Mateusz
48. Kolbus Tomasz
49. Płocki Tomasz
50. Skwira Rafał
51. Freliszka Paweł
52. Duszak Marcin
53. Cichosz Marcin
54. Sut Janusz
55. Ścigaczewski Krzysztof
56. Sularz Tomasz
57. Kulikowski Kamil
58. Podobas Marek
59. Buzes Mariusz
60. Zuziak Paweł
61. Rzepka Andrzej
62. Ośmiałowski Krzysztof
63. Kaczmarek Zbigniew
64. Łoboda Andrzej
65. Ostasz Piotr
66. Borowski Adam
67. Baranowski Krzysztof
68. Wadziński Marcin
69. Bartosz Korban
70. Bogdan Inglot


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez matchpro dnia Wto 18:26, 18 Kwi 2017, w całości zmieniany 28 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
apec1




Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 1
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Oława

PostWysłany: Sob 19:43, 17 Gru 2016    Temat postu:

Witam.
Proszę o zapisanie mnie na wszystkie eliminacje.
Andrzej Półrolniczak.
Pozdrawiam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stas1




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: wrocław

PostWysłany: Nie 13:00, 25 Gru 2016    Temat postu:

62 osoby na Miłocinie,Jak chcecie to pomieścić

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
19bialy




Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 631
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Wałcz

PostWysłany: Nie 22:16, 25 Gru 2016    Temat postu:

Kolejność wpłat ma znaczenie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matchpro




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 163
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Pleszew

PostWysłany: Pią 10:25, 13 Sty 2017    Temat postu:

Niestety z przyczyn od nas niezależnych mamy problem z odczytaniem wiadomości prywatnych. Widzimy, że są 4 nieodczytane.

Proszę o przesłanie tych wiadomości oficjalnie na forum lub na adres mailowy: [link widoczny dla zalogowanych].

Ania


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alisowski




Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 15:54, 17 Sty 2017    Temat postu:

matchpro napisał:
Niestety z przyczyn od nas niezależnych mamy problem z odczytaniem wiadomości prywatnych. Widzimy, że są 4 nieodczytane.

Proszę o przesłanie tych wiadomości oficjalnie na forum lub na adres mailowy: [link widoczny dla zalogowanych].

Ania

Proszę o wykreślenie mnie z wszystkich eliminacji cyklu Matchpro Milo Carp Masters.Pozdrawiam,miłego dnia.
Andrzej Lisowski


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matchpro




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 163
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Pleszew

PostWysłany: Czw 18:41, 02 Lut 2017    Temat postu:

Informujemy, że znane jest już miejsce gdzie odbywać się będzie I i II eliminacja Milo MatchPro Carp Masters 22-23.04.2017 r. Będzie to łowisko Jegiel.

Gospodarz łowiska zapewnia, że w tym okresie ryb będzie pod dostatkiem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adeptus




Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 25
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 12:48, 22 Lut 2017    Temat postu:

Pewnie będzie ciężko żeby się dostać ale poproszę o dopisanie na wszystkie eliminacje na łowisku Jegiel

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matchpro




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 163
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Pleszew

PostWysłany: Czw 17:02, 30 Mar 2017    Temat postu:

Informujemy, iż z powodu braku ryb na łowisku JEGIEL eliminacje z dnia 22-23.04.2017 r. zostały przeniesione na łowisko BATORÓWKA.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez matchpro dnia Czw 17:03, 30 Mar 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin