Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zawody KOMERCYJNE TROJKAT CUP 2017
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Śro 14:25, 07 Gru 2016    Temat postu: Zawody KOMERCYJNE TROJKAT CUP 2017

Zapraszam na zawody komercyjne organizowane przez nasz klub Trójkąt K-Koźle w 2017r.

TERMINARZ:
1. 09.04.17 – Dziergowice
2. 03.05.17 – Dziergowice
3. 04.06.17 - Wodna Dolina Pruchna
4. 15.06.17 – Dziergowice
5. 25.06.17 - Dziergowice
6. 09.07.17 – Wodna Dolina Pruchna
7. 15.08.17 – Grodzisko
8. 10.09.17 – Sieroniowice
9. 17.09.17 – Dziergowice FINAŁ
10. 01.10.17 – Sieroniowice FINAŁ

1. Cykl zawodów wędkarstwa sportowego składa się z 10 tur. 8 tur eliminacyjnych i 2 tury finałowe.

2. Zawody odbywają się metodami grunt-spławik. Wędkujemy na jedną wędkę. W czasie wędkowania można zmieniać metody połowu.

3. Czas wędkowania w każdej turze wynosił będzie 6h.

4. Zakaz używania gliny oraz ochotki. Limit zanęty, ziaren, pelletów po namoczeniu 12l, robactwa 2l.

5. Zakaz używania łódek oraz rakiet zanętowych.

6. Po sygnale „wolno łowić” donęcanie w trakcie zawodów może odbywać się wyłącznie za pomocą procy, koszyków zanętowych oraz w przypadku tyczki kubeczków zanętowych.

7. Do siatki trafiają wszystkie ryby beż żadnych ograniczeń wielkościowych czy gatunkowych.

8. Wpisowe dla każdej tury wynosi 100. 50 od każdego zawodnika przechodzi do puli finałowej. Kolejne 50 przeznaczone będzie na opłatę łowiska wraz z posiłkiem, puchary dla zwycięzców sektorowych oraz nagrodę niespodziankę. Wpisowe płatne w dniu zawodów przy zbiórce. Zakładając, że w każdej turze eliminacji wystartuje 15 osób to (15os.x50)x8el.= 6000 + 1200((12osx50)x2finały) = 7200. Im 40% - 2880, IIm 30% - 2160, IIIm 20% - 1440, 10% - do rozlosowania jako nagroda pocieszenia na ostatnim finale 720(zostanie rozlosowane między pozostałymi 9 finalistami).

9. Wpisowe za finał 200 płatne przed pierwszym finałem.

10. Finały będą rozegrane na dwóch różnych łowiskach.

11. W finale udział weźmie 12 osób(4 osoby w 3 sektorach). 8 najlepszych zawodników z klasyfikacji oraz 4 z największą frekwencją w eliminacjach z poza wyłonionej 8. W przypadku równej ilości startów 4 z frekwencją przechodzą zawodnicy z lepszymi startami.

12. W eliminacjach do klasyfikacji bierzemy 5 najlepszych tur danego zawodnika. Czyli w 3 ,np. można nie uczestniczy lub odliczyć sobie złe starty.

13. Do klasyfikacji będzie zaliczana najmniejsza ilość punktów sektorowych zdobytych przez danego zawodnika, a w przypadku takiej samej ilości punktów będzie brana pod uwagę wyższa waga.

14. Każdorazowo startujemy w 3 sektorach.

15. Punkty do klasyfikacji w eliminacjach za nieobecność 11 pkt.

16. Zapisy na zawody będą przyjmowane po ukazaniu się ogłoszenia o danych zawodach czyli na dwa tygodnie przed daną turą.

17. Rozstawienie w pierwszej turze finału wg miejsc z eliminacji: Sek. A: 1,6,9,12, Sek. B:2,5,8,11, Sek. C:3,4,7,10. Rozstawienie w drugiej turze finału wg miejsc zajętych w finale dla tego samego schematu.

18. Ryba zacięta przed sygnałem kończącym zawody może zostać wyholowana ale nie dłużej niż 10 minut po upływie od sygnału kończącego zawody.

19. Każdy zawodnik biorący udział w zawodach zgadza się na rozpowszechnianie swojego wizerunku przez organizatora i właściciela wody.

**Do rozlosowania na każdych zawodach skrzynka piwa ufundowana przez:

TYNK POL BUD
Artur Klem
501782245
Tynki maszynowe
Zabudowy z płyt G-K


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez czekano dnia Pon 8:45, 10 Lip 2017, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adek




Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 142
Przeczytał: 15 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 20:56, 07 Gru 2016    Temat postu:

Kamil co to za woda te Sieroniowice?
Mas jakieś namiary na to łowisko w sieci?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Śro 21:37, 07 Gru 2016    Temat postu:

Fajna woda bardzo duzo ryb, co byłem kilkanaście ryb zawsze złowiłem. Ale mało stanowisk, łowi sie tylko z jednego brzegu. Dużo karpi po kilkanascie kg, sporo metrowych jesiotrów. Niestety nie ma strony internetowej.

Co do Dziergowic od przyszłego roku ma być łowiskiem zlow i wypuść.

Rudziniec jest pogłębiany i będą wybrane wszystkie drobne ryby. Z dwóch stawów będzie jeden taki fajny długi z wyspą na środku.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez czekano dnia Śro 21:40, 07 Gru 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Pią 12:11, 17 Mar 2017    Temat postu:

Kilka zdjęć Artura z Sieroniowic:









Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Czw 12:52, 23 Mar 2017    Temat postu:

Zapraszam chętnych na zawody FEEDEROWO-SPŁAWIKOWE w Dziergowicach na łowisku komercyjnym NASZ DWOREK dnia 09.04.2017. I tura cyklu.


Szczegóły znajdziecie pod poniższym linkiem:
[link widoczny dla zalogowanych]

Wpisowe 100 zł/ Losowanie stanowisk godzina 7.00


e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]
tel. 669-713-971

LISTA STARTOWA(max 30):
1. Kamil Czekański
2. Franciszek Czekański
3. Artur Czernisz
4. Artur Klem
5. Joachim Filipczyk
6. Marian Heiduczek
7. Andrzej Półrolniczak
8. Bogusław Kujtkowski
9. Piotr Kupka
10. Aleksander Czekański
11. Zbigniew Kaczmarek
12. Nuna Mamikonyan
13. Wasyl Mamikonyan
14. Od Wasyla:)
15. Adam Korzonek
16. Józef Korzonek

Na łowisku w Dziergowicach zostały odłowione wszystkie duże sumy i szczupaki. Dodatkowo wpuszczono tonę karpia.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez czekano dnia Wto 18:33, 04 Kwi 2017, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Sob 9:47, 08 Kwi 2017    Temat postu:

Zapraszam niezdecydowanych Very Happy na jutro mamy zapowiedzianą ładną pogodę.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Pon 7:57, 10 Kwi 2017    Temat postu:

Wyniki oraz zdjęcia z Dziergowic I tura eliminacji 09.04.17:
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Wto 8:11, 18 Kwi 2017    Temat postu:

Chciałbym wszystkich poinformować, że wspólnie z drużyną ze względu na aurę postanowiliśmy przenieść II turę, która miała się odbyć 23.04.17 w Dziergowicach na 25.06.17, miejsce rozgrywania zawodów bez zmiany.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Wto 5:10, 25 Kwi 2017    Temat postu:

Zapraszam chętnych na zawody FEEDEROWO-SPŁAWIKOWE w Dziergowicach na łowisku komercyjnym NASZ DWOREK dnia 03.05.2017. II tura cyklu.


Szczegóły znajdziecie pod poniższym linkiem:
[link widoczny dla zalogowanych]

Wpisowe 100 zł/ Losowanie stanowisk godzina 7.00


e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]
tel. 669-713-971


Lista Startowa:
1. Kamil Czekański
2. Franciszek Czekański
3. Artur Czernisz
4. Artur Klem
5. Joachim Filipczyk
6. Marian Heiduczek
7. Piotr Kupka
8. Aleksander Czekański
9. Bogusław Kujtkowski
10. Marcin Tarczoń
11. Artur Matczak
12. Zbigniew Kaczmarek
13. Grzegorz Rozmus
14. Jan Mikołajczyk
15. Izabela Nowak
16. Tadeusz Nowak
17. Marlena Matczak
18. Dariusz Smoleń
19. Patryk Grabczyński
20. Artur Kowalczyk


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez czekano dnia Wto 16:15, 02 Maj 2017, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Czw 13:23, 04 Maj 2017    Temat postu:

Wyniki oraz zdjęcia z Dziergowic II tura eliminacji 03.05.17:

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Pią 8:42, 05 Maj 2017    Temat postu:

Klasyfikacja po II turze już na naszej stronie [link widoczny dla zalogowanych] w zakładce menu górne "Klasyfikacje" --> "Sezon 2017"

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Pią 20:52, 02 Cze 2017    Temat postu:

Zapraszam chętnych na zawody FEEDEROWO-SPŁAWIKOWE na łowisku komercyjnym "WODNA DOLINA" w Pruchnej dnia 04.06.2017. III tura cyklu.


Szczegóły znajdziecie pod poniższym linkiem:
[link widoczny dla zalogowanych]

Wpisowe 100 zł/ Losowanie stanowisk godzina 6.30


e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]
tel. 669-713-971

Lista startowa(max 30 osób):
1. Kamil Czekański
2. Franciszek Czekański
3. Artur Czernisz
4. Bogusław Kujtkowski
5. Joachim Filipczyk
6. Marian Heiduczek
7. Aleksander Czekański
8. Piotr Kaziur
9. Grzegorz Rozmus
10. Piotr Kupka
11. Bartek Korban
12. Bogdan Inglot
13. Edward Kiełtyka
14. Żona Kiełtyka
15. Jan Mikołajczyk
16. Tadeusz Nowak
17. Izabela Nowak


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Pon 8:03, 05 Cze 2017    Temat postu:

Wyniki oraz zdjęcia z zawodów w Wodnej Dolinie w Pruchnej 04.06.17:
[link widoczny dla zalogowanych]

Aktualna klasyfikacja po III turach do porania na naszej stronie.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez czekano dnia Pon 8:21, 05 Cze 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Pon 8:47, 05 Cze 2017    Temat postu:

Zapraszam chętnych na zawody FEEDEROWO-SPŁAWIKOWE w Dziergowicach na łowisku komercyjnym NASZ DWOREK dnia 15.06.2017. IV tura cyklu.


Szczegóły znajdziecie pod poniższym linkiem:
[link widoczny dla zalogowanych]


Wpisowe 100 zł/ Losowanie stanowisk godzina 6.30


e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]
tel. 669-713-971

Lista startowa(max 24):
1. Kamil Czekański
2. Franciszek Czekański
3. Artur Czernisz
4. Artur Klem
5. Joachim Filipczyk
6. Marian Heiduczek
7. Grzegorz Rozmus
8. Jan Mikołajczyk
9. Tadeusz Nowak
10. Izabela Nowak
11. Dariusz Smoleń
12. Edward Kiełtyka
13. Aleksander Czekański
14. Piotr Kupka
15. Tomasz Jakubczyk
16. Artur Matczak
17. Marcin Chorzempa
18. Zbigniew Kaczmarek
19. Jerzy Janiszewski
20. Arkadiusz Stachurski
21. Paweł Heiduczek


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez czekano dnia Wto 20:40, 13 Cze 2017, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekano




Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: BABORÓW

PostWysłany: Pią 8:59, 16 Cze 2017    Temat postu:

Wyniki IV tury oraz zdjęcia z Dziergowic 15.06.17:

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin