Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH
NAJWIĘKSZE W POLSCE KOMPENDIUM WIEDZY O WĘDKARSTWIE WYCZYNOWYM!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Puchar Gutkiewicza

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE / Pozostałe zawody komercyjne 2011 i starsze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stachu1987




Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 12:44, 27 Sie 2007    Temat postu: Puchar Gutkiewicza

Wie ktos co i jak? odblo sie to wczoraj w czestochowie!
pozdro


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MichalS




Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 58
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Białobrzegi

PostWysłany: Pon 13:23, 27 Sie 2007    Temat postu:

Drużynowo wygrał Sensas.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorian




Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 932
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 75 razy
Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Częstochowa/Katowice

PostWysłany: Pon 13:33, 27 Sie 2007    Temat postu:

Dokładne wyniki bede miał jutro wieczorem! Staram się tez skombinować fotki z imprezy!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stachu1987




Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 19:32, 27 Sie 2007    Temat postu: !!!!!

oki Dorian czekam na te wyniki bardzo mi zalezy!!!!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorian




Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 932
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 75 razy
Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Częstochowa/Katowice

PostWysłany: Wto 17:14, 28 Sie 2007    Temat postu:

Pierwsza 20 SENIORÓW wg „miejsc indywidualnych”

1. Gajecki Piotr 2760pkt 1C
2. Mączka Sebastian 1860 1A
3. Bednarski Robert 2240 2C
4. Mnich Krystian 1560 2A
5. Pawlak Arkadiusz 1920 3C
6. Osiński Mieczysław 1320 3A
7. Łebkowski Michał 1900 4C
8. Boruta Andrzej 1200 4A
9. Modliński Sylwester 1680 5C
10. Kowalski Marcin 1140 5A
11. Czerwczak Kamil 1620 6C
12. Zdrojewski Tomasz 1120 6A
13. Kaczmarek Zbigniew 1540 7C
14. Ujma Piotr 1080 7A
15. Dukat Radosław 1460 8C
16. Banasik Mariusz 1060 8A
17. Maciak Tomasz 1460 9C
18. Mrozik Jan 1020 9A
19. Chszuszcz Robert 1360 10C
20. Kruk Adam 1000 10A

Junior/kobieta - Sektor „B” (40 zawodników)

1. Grałek Szymon 2060pkt
2. Wysocki Wojciech 1820
3. Mnich Zbigniew 1800
4. Dziubałtowski Kamil 1680
4. Mamikonyan Nuna 1680
6. Sarniak Michał 1660
7. Tonder Oskar 1580
8. Masłowski Kamil 1560
8. Rogaczewski Bartosz 1560
10. Matczak Marek 1460
11. Brąclik Łukasz 1420
11. Dobrowolski Kacper 1420
13. Baruta Adrian 1200
14. Bejm Marcin 1160
15. Masłowski Adrian 1140
16. Gruner Adam 1120
17. Gottwald Marta 1080
18. Kopeć Katarzyna 1040
19. Łysiak Karol 1000
19. Bubel Kamil 1000
21. Świtalik Arnold 980
22. Knapik Kacper 900
23. Chabrański Tomasz 820
24. Kobędza Tomasz 760
25. Synoracki Marek 740
26. Juszczyk Edyta 700
27. Storyra Teresa 680
28. Mniszewski Robert 620
29. Chabrański Marcin 560
29. Nowak Michał 560

Wyniki drużynowe

1. Sensas 10pkt
Mączka Sebastian 1
Bednarski Robert 2
Tonder Oskar 7

2. Black Sheep 18pkt
Boruta Andrzej 4
Gajecki piotr 1
Boruta Adrian 13

3. Traper 21pkt
Łebkowski Jerzy 15
Łebkowski Michał 4
Wysocki Wojciech 2

4. Maver I 28pkt
Kruk Adam 10
Kaczmarek Zbigniew 7
Brąclik Łukasz 11

5. Rameau Płock 32pkt
Kowalski Marcin 5
Werębski Wojciech 17
Masłowski Kamil 8

6. Krzepice 34pkt
Księżyk Robert 12
Wisiniewski Jarosław 14
Rogaczewski Bartosz 8

7. Raczek Bełchatów II 36pkt
Woszczyn Sebastian 11
Sobutkowski Piotr 21
Dziubałtowskia Kamil 4

8. Sensas 36pkt
Gutkiewicz Ernest 27
Pawlak Arkadiusz 3
Sarniak Michał 6

9. Browning 37pkt
Mamikonyan Wasal 14
Korzonek Adam 19
Mamikonyan Nuna 4

10. Budowlani 37pkt
Zdrojewski Tomasz 6
Modliński Sylwester 5
Juszczyk Edyta 26

11. Północ I 39pkt
Mrozik Jan 9
Dukat Radosław 8
Knapik Kacper 22

12. Olszyna 43pkt
Mnich Krystian 2
Piątkowski Jan 38
Mnich Zbigniew 3

13. Hutmar Art-fish I 44pkt
Osiński Mieczysław 3
Moskal Tomasz 13
Mniszewski Robert 28

14. Parkiety Tomaszów Mazowiecki 44pkt
Dębowski Klaudiusz 16
Kubacki Dariusz 27
Grałek Szymon 1

15. Sensas Art.-fish I 52pkt
Pielka Henryk 21
Starczewski Leszek 21
Matczak Marek 10


P.S. Za jakiekolwiek błędy w imieniu lub nazwisku bardzo przepraszam i prosze o powiadomieniu na PW.
Reszte szczegółowych informacji moge przesłac indywidualnie!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Dorian dnia Wto 20:20, 12 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WĘDKARZY WYCZYNOWYCH Strona Główna -> INNE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE / Pozostałe zawody komercyjne 2011 i starsze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin